Camdaki Kız Dizisi Alp Kimdir? Cana’nın Kocası (Tolga Çıklaçiftçi)

OGM Pictures imzalı Camdaki Kız dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu Camdaki Kız dizisinin başrolünü Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu paylaşmaktadır. Perşembe gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan ve Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Camdaki Kız dizisi gerçek bir hayat hikayesini anlatmaktadır. Sevilerek takip edilen Camdaki Kız dizisinde merak edilen karakterlerden biri de Alp olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Camdaki Kız dizisinde yer alan Alp karakterini daha yakından tanıtacağız ve Camdaki Kız dizisi Alp kimdir? Camdaki Kız dizisi Alp karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Camdaki Kız Dizisi Alp Karakteri Kimdir?

Camdaki Kız Dizisi Alp Kimdir Cana'nın KocasıHer perşembe Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Camdaki Kız dizisinde yer alan Alp karakteri, Sedat Koroğlu’nun yasak aşk yaşadığı Cana’nın kocasıdır. Alp, uzun yıllardır Cana ile evlidir ve bu evliliklerinden de 2 çocukları vardır. Alp, Cana’ya göre çok daha sessiz sakin biridir. Alp Cana’nın kendisini Sedat’la aldattığını bilmeyen ve kendini mutlu bir evlilikleri olduğuna inandırmış biridir.

Camdaki Kız Dizisi Alp Kimdir?

Kanal D’nin reyting rekortmeni Camdaki Kız dizisinde yer alan Alp karakterine başarılı oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi hayat vermektedir. Bize de sizler için bu konumuzda başarılı oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi’yi daha yakından tanıtacağız ve Tolga Çıklaçiftçi kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Camdaki Kız Dizisine Yeni Gelen Alp karakteri kimdir

Tolga Çıklaçiftçi Kimdir?

45 yaşındaki oyuncumuz 1 Ocak 1976 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan oyuncumuz daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Daha önce farklı kurslarda oyunculuk teknikleri ve kamera önü oyunculuk üzerine eğitimler alan Tolga Çıklaçiftçi, tiyatro ile de yakından ilgilenmekte ve hâla aktif olarak sahne almaktadır. Yapı Kredi, Çerezza, Türk Telekom gibi markaların reklamlarında da yer alan oyuncumuz aynı zamanda oyun yazarlığı da yapmaktadır. Daha önce Kocan Kadar Konuş, Diriliş Ertuğrul, Akasya Durağı, Aşk Laftan Anlamaz, Celal ile Ceren gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz bu sezon Camdaki Kız dizisiyle Kanal D ekranlarında olacaktır.

Tolga Çıklaçiftçi Yer Aldığı Diziler

2008 Arka Sokaklar
2008 Akasya Durağı
2010 Şen Yuva
2010 Gönülçelen
2016 Aşk Laftan Anlamaz
2017 Kara Yazı
2017 Seni Bana Yazmışlar
2016 – 2017 Hayat Bazen Tatlıdır
2018 Diriliş Ertuğrul
2019 Söz
2019 Azize
2021 Camdaki Kız

Tolga Çıklaçiftçi Resmi İnstagram Hesabı

Daha önce birçok başarılı proje de boy gösteren oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi, sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 654 gönderisi ve yaklaşık 2 bin takipçisi vardır. Tolga Çıklaçiftçi’nin resmi instagram hesabı: @tolgacciftci

Tolga Çıklaçiftçi Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi, henüz evli değildir. Ancak başarılı oyuncumuz 2012 yılından beri müzisyen Pınar Dikbaş ile birliktedir. Yaklaşık 10 yıldır birlikte olan çiftin evli olduklarına dair bazı bilgiler bulunmaktadır. Ancak bu konu hakkında Tolga Çıklaçiftçi ve Pınar Dikbaş herhangi bir açıklama yapmadığı için haberin doğru olup olmadığı bilinmemektedir.

Camdaki Kız Dizisinin Alp – Tolga Çıklaçiftçi Kıyafetleri

Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisinde yer alan başarılı oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizde sizler için tarzıyla da büyük beğeni toplayan başarılı oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi’nin özel hayatında ve Camdaki Kız dizisinde giydiği pantolon, ceket, kaban, mont, gömlek, hırka, kazak, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Camdaki Kız dizisinde yer alan Alp karakterini ve Alp karakterine hayat veren başarılı oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Camdaki Kız Dizisine yeni gelen oyuncular

Etiketler