Camdaki Kız Billur Kimdir? Bilgileri (Merve Polat)

8 Nisan 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Camdaki Kız dizisinin tanıtım fragmanı kısa sürede 2 milyon kişi tarafından izlenmiştir. Bizde Camdaki Kız Billur Kimdir? Bilgilerini sizlere sunacağız. Daha yayınlamadan bile büyük ilgi gören Camdaki Kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanmıştır. Camdaki Kız dizisinin yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturmaktadır. OGM Pictures imzası taşıyan Camdaki Kız dizisinde merak edilen karakterlerden biri de Billur olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Camdaki Kız dizisinde yer alan Billur karakterini daha yakından tanıtacağız ve Camdaki Kız dizisi Billur kimdir? Camdaki Kız dizisi Billur karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Camdaki Kız Dizisi Billur Karakteri Kimdir?

Merve Polat Camdaki Kız dizisinde Billur rolünde8 Nisan Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkacak olan Camdaki Kız dizisinde yer alan Billur karakteri, Nalan’ın çok yakın bir arkadaşıdır. Nalan’la ne kadar zıt karakterlere sahip olsalar bile çok iyi anlaşırlar. Bunun sebebi de Nalan’ın kendini Billur’un yanında çok rahat hissetmesidir. Kendine güvenen ve özen gösteren biri olan Billur için imkansız diye bir şey yoktur.

Camdaki Kız Dizisi Billur Kimdir?

Dizinin başrol oyuncusu Nalan’ın yakın arkadaşı olarak karşımıza çıkacak olan Billur karakterine güzel oyuncumuz Merve Polat hayat vermektedir. Camdaki kız dizisini heyecanla bekleyen izleyiciler tarafından Billur karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Camdaki Kız dizisinde Billur karakterine hayat veren oyuncumuz Merve Polat’ı daha yakından tanıtacağız.Camdaki Kız dizisi Billur kimdir

Merve Polat Kimdir? Camdaki Kız Billur

31 yaşındaki oyuncumuz 20 Aralık 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesinde Tarih Bölümü üzerine eğitim alan oyuncumuz daha sonra, Kadir Has Üniversitesi Film Ve Drama Yüksek Lisans Programı oyunculuk bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca Merve Polat, çocukluğundan beri hep oyuncu olmak istemiştir. Hayallerine kavuşan oyuncumuz tiyatroyla da yakından ilgilenmektedir. Üniversitedeyken çeşitli projelerde yer alan Merve Polat, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında yayınlanan Ankara’nın Dikmeni dizisi ile geçmiştir. Oyuncumuz dizide hayat verdiği Zeliş karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Günebakan dizisinde boy göstermiştir. Şimdilerde YouTube kanalına çektiği çeşitli videolarla karşımıza çıkan oyuncumuz bu sezon ise Camdaki Kız dizisinde hayat verdiği Billur karakteriyle ekranlarda olacaktır.

Merve Polat Yer Aldığı Diziler

2021 – Camdaki Kız (Billur)
2018 – Bartu Ben
2017 – Siyah İnci (Defne)
2016 – Melek İle Serhat
2015 – Günebakan
2014 – Ankara’nın Dikmeni (Zeliş)Camdaki Kız Billur kimdir bilgileri

Merve Polat Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Camdaki Kız dizisiyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Merve Polat, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanılmaktadır. Resmi instagram hesabından özel hayatına yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 207 gönderisi ve 14 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Merve Polat’ın resmi instagram hesabı: @mervepoo

Merve Polat Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Merve Polat henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı güzel oyuncumuz Merve Polat’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Camdaki Kız Dizisi Billur – Merve Polat Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Merve Polat, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Merve Polat’ın özel hayatında ve camdaki kız dizisinde giydiği etek, pantolon, elbise, gömlek, kazak, hırka, yelek, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Camdaki Kız dizisinde yer alan Billur karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Merve Polat’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Camdaki Kız Billur Kimdir? Bilgileri (Merve Polat) hakkında merak edilenleri yazdık. Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler