Cam Tavanlar Suna Kimdir? Bilgileri (Şifanur Gül)

02.06.2021
1.718

Cam Tavanlar Suna kimdirShow TV ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanacak olan Cam tavanlar dizisinde Suna karakteri kimdir, cam tavanlar dizisi Suna rolündeki güzel kızın adı soyadı en merak edilen bilgilerini bu sayfadan sizlerle paylaşacağız. Şifanur Gül tarafından canlandırılan Suna karakteri cam tavanlar dizisinde en çok merak edilen oyuncuların başında geliyor. İşte cam tavanlar dizisi Suna kimdir sorusuna detaylı cevap;Cam Tavanlar dizisi Suna rolü

Cam tavanlar dizisi Suna kimdir?

Cam tavanlar dizisinde Suna karakterini canlandıran güzel oyuncunun gerçek adı soyadı Şifanur Gül. Dizi de oldukça güzel alımlı ancak çıkarcı bir karaktere hayat verecek olan Suna, babası iflas ettikten sonra moda sektörüne atılan ve oldukça güzel bir dükkanı olan kadındır. Oldukça vicdanlı fakat acımasız birisi olan Suna karakteri Şifanur Gül tarafından canlandırılıyor. Cam tavanlar dizisinde Cem’e aşık olan Suna hem sevdiği çocukla yaşamak istiyor hem de eski zengin günlerine kavuşmak istiyor. Cam tavanlar dizisinde Suna’nın en büyük engeli Leyla. Bakalım Suna Leyla’yı ve Cem’i aşıp zenginliğe ulaşabilecek mi.Şifanur Gül yeni dizisi 2021-2022

Şifanur Gül kimdir? Cam tavanlar dizisi Suna

Cam tavanlar dizisinde Suna karakteri olarak izleyeceğimiz Şifanur Gül 26 Kasım 1997 tarihinde Ankara ilimizde doğmuştur. Daha genç yaşlarda oyunculuk eğitimi almaya başlayan Şifanur Gül, Ankara üniversitesi dil tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra kamera önü oyunculuğuna başlayan ve ilk tecrübesini Sevdim Seni Bir kere dizisi ile yaşayan Şifanur Gül daha sonra Benim Adım melek dizisinde rol almıştır. Show TV’de yayınlanacak olan Cam tavanlar dizisinde Suna karakterine hayat verecek. Cam tavanlar ikinci dizisi olacak olan Şifanur Gül bakalım izleyici tarafından beğenilecek mi.

Şifanur Gül’ün Oynadığı diziler filmler:
Sevdim Seni Bir Kere 2019 (Star TV)
Benim Adım Melek (2020) TRT
Cam Tavanlar – Suna (Show Tv)Şifanur Gül Cam Tavanlar dizisinde Suna karakteri

Cam Tavanlar Suna – Şifanur Gül Kıyafetleri

Cam tavanlar dizisinde Suna karakterini oynayacak olan Şifanur Gül’ün elbise ve kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. Cam tavanlar dizisi oyuncu kıyafetleri burada. Şifanur Gül’ün sevgilisi var mı nereli hangi takımı tutuyor ve Şifanur Gül kaç kilo boyu kaç evli mi gibi sorulara yanıtlar birazdan..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.