Cam Tavanlar Oyuncu Ücretleri Kullandığı Telefon Markaları

Show TV’de yayınlanacak olan dizilerden bir tanesi Cam Tavanlar dizisi hakkında merak edilen pek çok konu oldu. Drama türünde bir dizi olan Cam Tavanlar dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi oyuncularının ücretleri olurken bir diğeri de dizide kullanılan cep telefon markaları oldu. Dizi severler ve Cam Tavanlar dizisi izleyicileri adına bu konumuzda da Cam Tavanlar dizisindeki oyuncuların almış olduğu ücretlerden ve kullanmış olduğu telefon markalarından sizlere bahsedeceğiz.Cam Tavanlar Oyuncu Ücretleri

Cam Tavanlar Oyuncu Ücretleri

İstanbul’da çekimlerinin sürdürülmekte olduğu Cam Tavanlar dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan oyuncu ücretleri izleyicilerde büyük merak uyandırdı. Başrol oyunculuğunu Bensu Soral ve Kubilay Aka‘nın paylaşmış olduğu Cam Tavanlar dizisinde yer alan oyuncularımızdan bölüm başına almış oldukları ücretleri detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. İşte Cam Tavanlar dizisinde yer alan oyuncularımızın bölüm başına almış oldukları ücretler..

Cam Tavanlar Leyla ( Bensu Soral) ve Cem’in (Kubilay Aka) Maaşı Ne Kadar?

Cam Tavanlar Leyla ( Bensu Soral) ve Cem'in (Kubilay Aka) Maaşı Ne KadarCam Tavanlar dizisinin kadın başrol karakteri Leyla olurken Leyla karakterine Bensu Soral hayat verecektir. Dizisinin erkek başrol karakteri ise Cem’dir ve karaktere Kubilay Aka hayat vermektedir. Show TV’de yayınlanacak olan Cam Tavanlar dizisinde başrol karakterlere hayat veren Bensu Soral ve Kubilay Aka dizi için bölüm başına yaklaşık olarak 40-45 bin TL arasında bir ücret almaktadırlar. Ödemelerini aylık alan Bensu Soral ve Kubilay Aka bir ayda yaklaşık 160 bin TL para kazanmaktadır.

Cam Tavanlar İnci ve İskender Ne Kadar Maaş Alıyor?

Cam Tavanlar dizisinde Leyla ve Cem karakterinden sonra ön planda yer alan diğer karakterlerden olan İnci ve İskender karakterinin de bölüm başına almış oldukları ücret oldukça merak edilmiştir. Dizide İnci karakterine Ayten Soykök hayat verirken, İskender karakterine de Utku Ateş hayat verecektir. Utku Ateş ve Ayten Soykök ise Cam Tavanlar dizisinin bir bölümü için 30.000 ve 40.000 TL arasında ödeme almaktadırlar. Ayten Soykök ve Utku Ateş’in ise aylık kazancı yaklaşık ki 120.000 TL’dir.Cam Tavanlar Dizisinde Kullanılan Telefon Markaları

Cam Tavanlar Dizisinde Kullanılan Telefon Markaları

Cam Tavanlar dizisinde kullanılan telefon markaları da oldukça merak edilmiştir. Show TV’de yayınlanacak olan ve telefonla konuşma ve mesajlaşma sahnelerine sık sık yer verilecek olan Cam Tavanlar dizisinde kullanılan telefon markası net bir şekilde ifade edilmemiş olsa da günümüzde de çok popüler olan markalardan Samsung, iPhone ya da Oppo markalarının telefonlarından bir tanesi olduğunu düşünmekteyiz.

Sizlerle Cam Tavanlar dizisinde yer alan oyuncularımızın bölüm başına aldıkları ücreti ve dizide kullanılan telefon markalarını paylaştık. Sizlerin de konu hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Cam Tavanlar dizisinde yer alan oyuncularımızın tamamını yakından görmek ve öğrenmek isterseniz Cam Tavanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir? isimli konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler