Cam Tavanlar İskender Kimdir? Gönül Dağı Serdar

Ojo Pictures imzalı Cam Tavanlarda dizisi ilerleyen günlerde Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk’ün oturduğu Cam Tavanlar dizisinin senaryosunu ise Meriç Acemi kaleme almaktadır. Başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Akan’ın paylaştığı Cam Tavanlar dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Cam Tavanlar dizisinde yeni katılan İskender karakterini daha yakından tanıtacağız ve Cam Tavanlar dizisi İskender kimdir? Cam Tavanlar dizisi İskender karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Cam Tavanlar Dizisi İskender Karakteri Kimdir?

Önümüzdeki günlerde Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Cam Tavanlar dizisinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olan İskender karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler İskender karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Cam Tavanlar İskender Kimdir

Cam Tavanlar Dizisi İskender Kimdir?

Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı CamTavanlar dizisinde yeni katılan İskender karakterine yakışıklı oyuncumuz Utku Ateş hayat verecektir. Izleyiciler tarafından İskender karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Utku Ateş de merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Cam Tavanlar dizisinde İskender karakterine hayat veren oyuncumuz Utku Ateş’i daha yakından tanıtacağız.

Utku Ateş

31 yaşındaki yakışıklı oyuncumuz 19 Nisan 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi sinema ve televizyon bölümünden mezun olan yakışıklı oyuncumuz kamera karşısında ilk defa 2011 yılında Vodafone markasını reklamında oynayarak geçmiştir. Oyunculuğa reklam filmlerinde oynayarak adım atan Utku Ateş daha önce Turkcell, Paşabahçe, Madame Coco, Algıda, Beko gibi markaların reklam filminde yer almıştır. Yakışıklı oyuncumuzun profesyonel olarak ilk yer aldığı projesi ise 2014 yılında vizyona giren Pek Yakında sinema filmidir. Filmdeki performansıyla dikkat çeken oyuncumuz aynı yıl Kurt Seyit ve Şura dizisinde de boy göstermiştir. Kamera karşısında en son Gönül Dağı diziyle geçen yakışıklı oyuncumuz bu sezon Cam Tavanlar dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Utku Ateş Yer Aldığı Diziler

2021 Cam Tavanlar (İskender)
2020 Gönül Dağı (Serdar)
2019 Erkenci Kuş (Yiğit)
2018 Ege’nin Hamsisi (Rehber Sinan)
2018 Jet sosyete (Berk)
2017-2018 Hayat Sırları (Murat Başar)
2016-2017 Poyraz Karayel (Fatih)
2016 Aile İşi (Kaan)
2015 Çilek Kokusu (Barış)
2014 Kurt Seyit Ve Şura

Utku Ateş Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon İskender karakterine hayat verdiği Cam Tavanlar dizisiyle ekranlarda göreceğimiz yakışıklı oyuncumuz Utku Ateş sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan yakışıklı oyuncumuzun instagram da 157 gönderisi ve 304 bin takipçi vardır. Utku Ateş’in resmi instagram hesabı: @utkuates

Utku Ateş Evli Mi,Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Utku Ateş henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de bulunmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Utku Ateş’in hayatında bilinen biri yoktur.

Cam Tavanlar Dizisi İskender – Utku Ateş Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da gündemde olan oyuncumuz Utku Ateş özellikle genç kızlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Tarzıyla da ilgi odağı olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Utku Ateş’in özel hayatında ve Cam Tavanlar dizisinde giydiği ceket, gömlek, kaban, kazak, hırka, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Cam Tavanlar dizisine yeni katılan Iskender karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Utku Ateş’i yakındantanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler