Cam Tavanlar Dizisinin Özeti Konusu Nedir Ne Anlatıyor

24.05.2021
38

OJO Pictures imzalı Cam Tavanlar dizisi ilerleyen günlerde Show Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk’ün oturduğu Cam Tavanlar dizisinin başrolünü ise Bensu Soral ve Kubilay Aka paylaşmaktadır. Fragmanı feçtiğimiz günlerde yayınlanan ve bir milyondan fazla kişi tarafından izlenen Cam Tavanlar dizisinin konusuda izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Cam Tavanlar dizisinde ne anlatıldığını ve dizinin konusunu sizlerle paylaşacağız.

Cam Tavanlar Dizisinin Konusu Nedir?

Cam Tavanlar Dizisinin Özeti Konusu NedirYönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk’ün oturduğu ve senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Cam Tavanlar dizisi yüksek ihtimalle Haziran ayında izleyici karşısına çıkacaktır. Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Cam Tavanlar dizisinin konusu da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Drama türünde ki Cam Tavanlar dizisinde Kubilay Aka’nın hayat verdiği Cem karakteri ile Bensu Soral’ın canlandırdığı Leyla karakteri arasında geçen inatlaşma, yarış, intikam, aşk, rekabet gibi konular anlatılacaktır.

Cam Tavanlar Dizisi Neyi Anlatıyor?

Oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Bensu Soral, Kubilay Aka, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar gibi başarılı isimlerin yer aldığı Cam Tavanlar dizinde, başarılı 2 iş insanı olan , dizinin başrol oyuncuları Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın arasındaki tatlı sert yarış ve intikam anlatılacaktır. Kubilay Aka’nın hayat verdiği Cem karakteri sırf erkek olduğu için birçok fırsatın kapısını kolayca açarken, Bensu Soral’ın canlandırdığı Leyla karakteri kendi çabasıyla yükselen genç bir iş kadınıdır. Leyla yapılan bu haksızlığın farkındadır ve Cam Tavanlar dizisinde de bu iki ismin arasındaki yarış anlatılacaktır.

Cam Tavanlar Dizisinin Özeti

Cam Tavanlar Dizisi ne anlatıyor hikayesi nedirOjo Pictures imzalı Cam Tavanlar dizisi önümüzde ki günlerde Show Tv de izleyici karşısına çıkacaktır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Cam Tavanlar dizisinde, Leyla ve Cem’in arasında geçen yarış, tatlı sert atışmalar ve inatlaşmalar anlatılacaktır. Toplumda, iş hayatında kadınların ve erkeklerin arasında ki eşitsizliği konu edinen dizide özetle, sırf erkek olduğu için birçok kapıyı kolaylıkla açabilen Cem’le, kendi imkanları ve başarısıyla yükselmeye çalışan Leyla’nın arasında geçen yarış anlatılacaktır.

Cam Tavanlar Dizisinin Hikayesi

Çekimleri İstanbul’da devam eden Cam Tavanlar dizisinin fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Kısa sürede büyük ilgi gören dizinin fragmanı yaklaşık iki milyon kişi tarafından izlenmiştir. Özellikle başrol oyuncuları Kubilay Aka ve Bensu Soral sayesinde ilgi gören dizide, kadın erkek eşitsizliği anlatacaktır. Leyla bugünlere kendi tırnaklarıyla kazıyarak gelmiş başarılı bir iş kadınıyken, Cem hiç çaba sarf etmeden, sırf erkek olduğu için istediği birçok şeye kolayca ulaşabilen bir iş adamıdır ve Cam Tavanlar dizisinde de bu iki ismin arasında geçen yarış, toplumsal hayatta kadınlara yapılan haksızlıklar anlatılacaktır.

Bu konumuzda Show Tv’de ekranlara gelmeye hazırlanan Cam Tavanlar dizisinin konusunu, hikayesini ve özetle dizide ne anlatıldığını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Cam Tavanlar Dizisinin Özeti Konusu Nedir Ne Anlatıyor konumuz bu kadar. Cam Tavanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da bakınız lütfen.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.