Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuların Kullandığı Otomobil ve Telefonlar

16.06.2021
43

Show Tv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Cam Tavanlar dizisi oldukça ilgi gördü. 3. bölümüyle 23 Haziran çarşamba günü devam eden dizide oyuncuların bindiği arabalar ile kullandığı telefon markaları da merak edildi. Bi de detaylarını öğrenmek isteyen seyircilerimiz için Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuların Kullandığı Otomobil ve Telefon markaları hakkında bilgileri buraya yazacağız.

Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuların Kullandığı Otomobiller Arabalar

Cam tavanlar dizisi Cem'in arabası neCam Tavanlar Dizisinde başrollerde Bensu Soral ve Kubilay Aka yer alıyor. Bensu Soral dizide Leyla karakterine hayat verirken Kubilay Aka ise Cem rolünde. Cem ve Leyla 2. bölümden itibaren birbirine yakınlaşırken oyuncuların kullandığı arabalar ile telefon markaları izleyicilerin dikkatini çekti. Özellikle Cem rolündeki Kubilay Aka’nın kullandığı üstü açık BMW marka spor arabanın modeli fiyat bilgisi ile Leyla karakterini oynayan Bensu Soral’ın binmiş olduğu klasik otomobil hakkında detaylara geçelim hemen.

Cam Tavanlar Cem – Kubilay Aka’nın Spor Otomobili

Cam tavanlar dizisindeki arabalar otomobil markalarıCam Tavanlar dizisinde Cem rolündeki Kubilay Aka’nın bindiği kullandığı üstü açık spor otomobil BMW marka. Bmw 4 modeli spor araç Caprio modeli olarak geçiyor. İkinci el piyasasında yaklaşık 600 bin ile 800 bin arasında seyreden aracın sıfır fiyatı ise donanım seçeneklerine göre 1 milyon lirayı buluyor. Cam Tavanlar dizisinde sıkça göreceğimiz Cem’in üstü açılır kapanır caprio tarzı spor arabanın markası Bmw 4 ve 2020 model araç kiralama yöntemi ile dizide kullanılıyor.

Cam Tavanlar Dizisi Leyla – Bensu Soral’ın Bindiği Otomobil

Cam Tavanlar dizisinde Leyla rolündeki Bensu Soral’ın bindiği kullandığı eski model otomobilin markası ise Ford. Ford Taunus 2.0 model araba ile gezen Leyla oldukça nostaljik bir görünüme sahip olan araç ile dizide sıkça yer alacak. Leyla’nın bindiği araba yani Ford Taunus 2.0 model araçlar yaklaşık 30-40 bin liraya bulunsa da yürürü için bir hayli masraf gerektiriyor. Dizide Leyla karakterindeki Bensu Soral’ın Cem ile olan rekabeti araba konusunda da devam edecek.Cam tavanlar dizisi Leyla'nın otomobil markası

Cam Tavanlar dizisi Leyla ve Cem’in kullandığı telefon markası modeli

Cam Tavanlar dizisinde Leyla rolündeki Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın canlandırdığı Cem’in kullandığı telefon markası modeli de izleyicinin dikkatini çekti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..