Cam Tavanlar Dizisi Leyla Kimdir? Bensu Soral

Kısa bir süre sonra Show TV’de yayın hayatına başlayacak olan Cam Tavanlar dizisi oyuncularını teker teker açıklamaya devam ediyor. Cam Tavanlar dizisinin başlayacağını duyan dizi severler büyük bir merakla dizinin oyuncuların araştırmaya başladı. Dizide merak edilen karakterlerden bir tanesi de Leyla karakteri oldu. Biz de bu konumuzda Cam Tavanlar dizisini büyük bir merakla bekleyen kişiler adına Leyla karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan size bahsedeceğiz.Cam Tavanlar Dizisi Leyla Karakteri

Cam Tavanlar Dizisi Leyla Karakteri

Cam Tavanlar dizisinde başrol kadın karakterlerden bir tanesi olan Leyla karakteri güzelliği ile ön planda yer alırken Leyla karakterinin karakteristik özellikleri de oldukça merak edildi. Ancak Cam Tavanlar dizisindeki Leyla karakterinin özellikleri hakkında resmi siteler tarafından bir açıklama gelmedi. Leyla karakterinin özellikleri hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız zaman güncel olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz. Cam Tavanlar dizisi Leyla karakterinin özellikleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Cam Tavanlar Dizisi Leyla Kimdir?

İlerleyen haftalarda Show TV’de yayın hayatına başlayacak olan Cam Tavanlar dizisindeki Leyla karakterini Bensu Soral canlandıracaktır. Konumuzun ilerleyen kısmında da Leyla karakterine hayat verecek olan Bensu Soral’ın hayatından ve bilgilerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Gelin hep birlikte Bensu Soral’ı yakından tanıyalım.Bensu Soral Kimdir

Bensu Soral Kimdir?

Güzel oyuncumuz Bensu Soral, 23 Mart 1991 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. 1,63 boyunda olan Bensu Soral, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde grafik üzerine devam ettirmektedir. 2012 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmekte oyunculuğu ile izleyicilerin dikkatini çekmektedir. Bu güne denk pek çok dizi, sinema filmi ve reklam filmlerinde boy göstermiş ve seyircilere kendisini sevdirmeyi başarmıştır.

Bensu Soral’ın Yer Aldığı Diziler

2012 – Yol Ayrımı (Ayşe)
2013 – Vicdan (Müge)
2014 – Boynu Bükükler (Miray)
2015 – Tatlı Küçük Yalanılar (Aslı)
2016 – İçerde (Melek)

Bensu Soral’ın İnstagram Hesabı

Bensu Soral'ın İnstagram HesabıBensu Soral, sosyal medyada da oldukça dikkat çekmektedir. Bensu Soral’ın resmi instagram hesabında 288 gönderisi bulunurken 4 milyonu aşkın da takipçisi yer almaktadır. Bensu Soral’ın resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @bensusoral kullanıcı isimli hesaba da bakabilirsiniz.

Bensu Soral’ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Güzelliği ile pek çok kişiyi büyülemiş olan oyuncumuz Bensu Soral, hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de evli olup olmadığı oldu. Bensu Soral, 2018 yılından Hakan Baş ile dünya evine girmiştir. Evlilikleri halen devam etmekte olan Bensu Soral ve Hakan Baş çiftine bizler de mutluluklar dileriz.Bensu Soral'ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Cam Tavanlar Dizisi Leyla Karakterinin Kıyafetleri

Cam Tavanlar dizisinde en ön planda yer alan kadın karakterlerden bir tanesi olan Leyla karakteri giymiş olduğu kıyafet ve elbiselerin tamamını kusursuz fiziğiyle mükemmel bir şekilde seyirciye sunacaktır. Cam Tavanlar dizisi Show TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman Leyla karakterinin dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, hırka, mont, kaban, tişört gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız.

Cam Tavanlar dizisindeki başrol karakterlerden bir tanesi olan Leyla karakterinden sizlere bahsetmek istedik Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla beklemekteyiz. Cam Tavanlar dizisindeki oyuncularımızın tamamını incelemek isterseniz de Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir? isimli konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler