Cam Tavanlar Dizi Müziği Çalan Şarkı Sözleri Kim Söylüyor?

Show Tv’nin yazlık dizilerinden bir tanesi olacak olan Cam Tavanlar dizisinde kullanılan müzik ve şarkılar da izleyicilerin oldukça dikkatini çekti. Sahnelere uygun müzik seçimlerinin olması diziye olan ilgiyi daha da arttırırken bizde bu konumuzda sizlerle Cam Tavanlar dizisinde kullanılan şarkı ve müzikleri detaylı bir şekilde paylaşacağız. İşte Cam Tavanlar dizisinde kullanılan şarkı ve müzikler..Cam Tavanlar Dizi Müziği

Cam Tavanlar Dizi Müziği

Yönetmenliğini Fehmi Öztürk’ün yaptığı, başrol oyunculuğunu ise Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın paylaşmış olduğu Cam Tavanlar dizisi ilk tanıtımını ve fragmanını yayınlamasının ardından dizide kullanılan müziklerde oldukça merak edildi.  Show Tv’nin bu yaz yayınlayacağı yazlık dizilerden bir tanesi olan Cam Tavanlar dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizide kullanılan müzikleri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Cam Tavanlar Dizisinde Çalan Şarkılar

Oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimleri barındıran Cam Tavanlar dizisinin senaristliğini Meriç Acemi yapmaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olması ve reyting sıralamasında ilk sıralarda yerini alması beklenen Cam Tavanlar dizisinde çalan şarkılar da izleyiciler ve dizi severler tarafından oldukça dikkat çekti. Büyük bir merakla Cam Tavanlar dizisinde çalan şarkıları araştıran okur ve izleyicilerimiz adına Cam Tavanlar dizisinde çalan şarkıları güncel olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağız.Cam Tavanlar Dizindeki Müzikler ve Sözleri

Cam Tavanlar Dizindeki Müzikler ve Sözleri

Çekimlerinin İstanbul’da sürdürüldüğü Cam Tavanlar dizisinde sahneler uygun olarak birbirinden farklı ve güzel müzikler tercih edildi. Cam Tavanlar dizisinde kullanılan müzikleri sözleri ve şarkıcı ismi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Cam Tavanlar dizisinde son bölümde kullanılan müziğin ismi nedir? Cam Tavanlar dizisindeki şarkının sözleri nedir? Cam Tavanlar dizisindeki şarkıyı kim söylüyor? gibi soruların yanıtı için bizi takipte kalabilirsiniz.

Nova Norda-Kuzeye Kaç
Kuzeyi bul, kuzeye kaç
Kuzeyini bul ve gözünü aç!
Kuzeyi bul, kuzeye kaç
Kuzeyini bul ve gözünü aç!
Ne ara geldim ben buralara?
Yabancıyım bu ormana
Dört bi’ yanımı sarıyor kurtlar
Önüm, arkam, sağım, solum tuzak!
Diyorum kendime:
“Şu kafanı kaldır yıldızlara bi’ bak.”
Sakin ol, nefesini tut
Kuzeyini bul ve kuzeye kaç!
Bakamam arkama
Düşünce kimse kaldıramayacak
Oyunu gör, oyunu anla
Sonra git adımını at!
Kuzeyi bul, kuzeye kaç
Kuzeyini bul ve gözünü aç!
Kuzeyi bul, kuzeye kaç
Kuzeyini bul ve gözünü aç!
Düşüyorum Habire O Beni Yakalar
Bir Avuç Toprağa Av Olamam
Kanatlanıp Uçuyorum Havada
Dene Bir Bak Nefesin Yakıcı Sıcak
Diyorum kendime:
“Bedenini kaldır, yıldızlara uzan.”
Sakin ol, hevesini yut
Kuzeyini bul ve kuzeye kaç!
Arkana bakma
Yüksek ama korkma
Hadi bi’ gözünü…

Cam Tavanlar  Dizisi Fon Müziği

Geçtiğimiz hafta ilk tanıtımı ile karşımıza çıkmış olan Cam Tavanlar dizisinde tercih edilen fon müziği de izleyiciler tarafından tam not almıştır. Cam Tavanlar dizisinin başlamasını büyük bir merakla bekleyen okur ve izleyicilerimiz adına Cam Tavanlar dizisinde kullanılan fon müziğini de haberimize ekleyeceğiz. İşte Cam Tavanlar dizisinde kullanılan fon müzik..

Sizlerle Cam Tavanlar dizisinde kullanılan müzik ve şarkıları paylaşmak istedik. Sizlerin de Cam Tavanlar dizisinde kullanılan müzik ve şarkılardan merak ettikleriniz olursa sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte aşağıda bulunan yorum kasımından bize sorabilirsiniz. Cam Tavanlar dizisinin oyuncu kadrosu için:  Cam Tavanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Etiketler