Cahil Periler dizisi oyuncuları kadrosu karakterleri konusu

Son dönemde Maraşlı dizisi ile adını sıkça duyduğumuz Burak Deniz aynı zamanda 8 bölümlük dijital bir dizi olan Cahil Periler dizisi ile de gündeme geldi. Bölüm sayısı az olsa da merak edenler için Cahil Periler dizisinin oyuncu kadrosunu karakterlerini ve konusunu bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Ferzan Özpetek’in cahil periler isimli filminden uyarlanan cahil periler dizisinin başrolünde Burak Deniz yer alıyor.

Cahil periler dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Cahil Periler dizisi oyuncu kadrosu karakterleriCahil periler dizisi Ferzan Özpetek’in aslında 20 yıl önce İtalya’da çekmiş olduğu cahil periler filminin dizi uyarlaması olacak. Dünyaca ünlü bir yönetmen olan Ferzan Özpetek cahil periler isimli televizyon dizisi için oyuncu seçmelerine başladı ve Burak Deniz ile anlaşmaya vardı. Cahil periler dizisinin diğer oyuncularının İtalyan olması bekleniyor. Cahil periler dizisine yeni oyuncular geldikçe ve kadrosu kesinleştikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz. İşte Cahil Periler dizisinin oyuncuları:

Burak Deniz – Asaf

Burak Deniz, Cahil Periler dizisinde Asaf karakterini canlandıracak. Gazeteci Birsen Altuntaş‘ın haberine göre Cahil Periler dizisinde Serra Yılmaz’ın yeğeni olan fotoğrafçı Asaf karakterini canlandıracak olan oyuncu için Burak Deniz ile anlaşma yapıldı. Şu sıralar korona virüse yakalanan Burak Deniz ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisi ile her hafta oldukça iyi bir izlenme oranına ulaşıyor. Maraşlı dizisindeki rol arkadaşı Alina Boz ile de oldukça uyumlu görünen Burak Deniz Cahil Periler dizisinde İtalyan oyuncularla birlikte oynayacak. Burak Deniz cahil periler dizisinde fotoğrafçı Asaf rolünde oynayacak.

Cahil periler dizisinin konusu nedir?

Cahil periler dizisi yaklaşık 20 yıl önce çekilmiş aynı isimdeki filminin dizi versiyonu olacak. Cahil periler dizisinin konusu ise şöyle; Roma’nın seçkin semtlerinden birinde çok lüks bir villada kocası Massimo ile yaşayan Antonia 15 yıllık mutlu bir evliliğe sahiptir. Ancak bu mutluluk Massimonun bir trafik kazasında ölmesi ile sonlanır. Onun ölümünden sonra depresyona giren Antonia Massimo’nun geçmişini araştırmaya başlar. Araştırdıkça onun ilişkilerini ve bilinmeyen yönlerini keşfeder.Cahil Periler dizisi oyuncuları kimler konusu nedir

Ferzan Özpetek’in Cahil Periler filmi 2001 yılında vizyona girmişti. Cahil periler filminde Serra Yılmaz ve Koray Candemir gibi isimler de rol almıştı. Şu sıralar hala İtalya’da yaşamına devam eden Serra Yılmaz’ın Cahil Periler dizisinde oynayıp oynamayacağı henüz bilinmiyor. Cahil periler filminin İtalya’da çekimlerinin yapılacağı ve İtalya’daki dijital platformlardan birinde (Disney+)ve Türkiye’deki Blu TV platformunda da dizinin yayınlanması bekleniyor. Cahil Periler dizisine yeni katılan oyuncular oldukça sizlere bu sayfada yazmaya devam edeceğiz.

Etiketler