Çağla Şikel Programda Giydiği Elbise ve Kıyafetler (2021-2022)

Bu konumuz Çağla Şikel’in Programda Giydiği Elbise ve Kıyafetler (2021-2022) hakkında olacak. Çağla Şikel 1979 doğumlu olan bu zamana kadar oynadığı diziler ve sunduğu programlar ile aynı zamanda mankenlik mesleği ile göz dolduran bir isim. Çağla Şikel’in YouTube üzerinden yaptığı videolar ve sunmaya halen devam ettiği Çağla ile yeni bir gün programını çok seviliyor.

Çağla Şikel 2018 yılından beri Çağla ile Yeni Bir gün programını FOX TV’de yayınlıyor. Çağla Şikel’in program süresince giydiği birbirinden güzel elbiseler kullandığı aksesuarlar ve taktığı takılar var. Çağla Şikel kendisi de bir manken olduğu için giydiği her şey kendisine çok yakışıyor. Bizler de Çağla Şikel’in Çağla ile yeni bir gün programında giydiği elbise aksesuar ve takıları bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Çağla Şikel'in giydiği desenli elbise markasıÇağla Şikel’in giydiği desenli elbise markası tubaergin fiyatı: 1650 TL

Çağla Şikelin programda giydiği elbise markası2021 Çağla Şikel’in programda giydiği kırmızı elbise markası sagaza

Çağla Şikelin giydiği elbise modeliÇağla Şikel’in son programda giydiği elbise modeli merak edilmişti. Çağla Şikel‘in giydiği elbise markası Sagaza fiyatı yaklaşık 499 lira.

çağla şikel programda giydiği elbiselerÇağla Şikel Tv Programında Giydiği Elbise ve Kıyafetler

Çağla’nın giydiği kıyafetlerin resimleri ile marka ve fiyat bilgilerine ulaşmaya çalışacağız. Eğer bilgisi verilmemiş kıyafetin fiyatını ve markasını biliyorsanız sizler de yorum kısmına yazabilirsiniz konumuzda yer alan tüm kıyafetlerin marka ve fiyat bilgisi en kısa sürede eklenecektir .

Çağla Şikel Programda Giydiği Siyah Elbise

Çağla Şikel’in bugün programda giydiği elbise Portrait of a Lady

Çağla Şikel'in bugün programda giydiği elbise Portrait of a Lady

Çağla Şikel’in bugün programda giydiği elbise Dress

Çağla Şikel Programda Giydiği Elbise ve Kıyafetler (2020-2021)

Çağla Şikel Elbise ve Kıyafetleri (2020-2021)

Çağla Şikel Program Kıyafetleri (2020-2021)

Çağla Şikel FOX TV’de yapmış olduğu Çağla ile yeni bir gün programında birbirinden farklı ve güzel elbise ve kıyafetleri giymeye devam ediyor. Sevilen sunucu Çağla ile yeni bir gün programıyla 400. Programına ulaştı ve 500. Programa doğru ilerliyor. Her programda ayrı bir kıyafet ve elbise giyen Çağla Şikel modayı kendisine en çok yakıştıran oyuncu ve sunucuların başında geliyor. Bu konuda sizlerden gelen Çağla Şikel Programda Giydiği Elbise ve Kıyafetler konusundaki yorum ve görüşlere yer vereceğiz.

Çağla Şikel Program KıyafetleriProvizyon Medya’nın yapımcılığında, Çağla Şikel’in sunumuyla hafta içi her sabah FOX TV’de ekranlara gelen program Cuma günü yayınlanacak olan 400. bölümüyle 4. kez dalya yapacak. “Çağla ile Yeni Bir Gün” canlı yayınla hafta içi her sabah saat 11.00’da FOX TV’de.

Sizler de Çağla Şikel’in giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri merak ediyorsanız lütfen aşağıya yazarak Çağla Şikel’in son programda giydiği mavi elbise marka ve modeli nedir ya da Çağla Şikel’in yeni bölümde giymiş olduğu ayakkabı hangi marka nereden gibi sorularınızı bizlere yazabilirsiniz.

Yorum yaz

6 Yorum

  1. 30 Mart 2021 tarihinde çağla Şikel’in programında giydiği elbise hırka triko takımın markasını söyler misiniz

Etiketler