Çağla Naz Kargı Kimdir? Ömer Dizisinde Emine Rolü

16.02.2023
18

Çağla Naz Kargı kimdir? Ömer dizisi Emine rolünü yakından tanıtacağız. Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ömer dizisinin yönetmen koltuğuna Cem Karcı oturmaktadır. İzleyiciler Emine karakterini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Emine karakterini oyuncumuz Çağla Naz Kargı canlandırmaktadır. Ömer dizisi Emine karakteri kimdir? Emine karakterini canlandıran oyuncumuz Çağla Naz Kargı’yı yakından tanıtacağız.

Ömer Dizisi Emine Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Ömer dizisi Emine karakteri, dizide ilk bölümden beri yer almaktadır. Nisa’nın büyük kızı olan Emine kardeşlerine ablalıktan çok annelik yapmaktadır. Her şeyin farkında olan ve annesinin söylediklerine inanmayan Emine, fakirlik içinde yaşayan gururlu bir kızdır.Çagla Naz Kargi kimdir Omer dizisi Emine

Ömer Dizisi Emine Kimdir?

Ömer dizisinin ana karakterlerinden biri olan Emine’ye oyuncumuz Çağla Naz Kargı hayat vermektedir. İzleyiciler Emine karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Çağla Naz Kargı’yı da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Ömer dizisinde Emine karakterini canlandıran oyuncumuz Çağla Naz Kargı’yı yakından tanıtacağız.

Çağla Naz Kargı Kimdir?

21 Temmuz 2006 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Çağla Naz Kargı, 16 yaşının içindedir. Daha önce Dardanel Ton, Arçelik, Panda Stix, Sofia Kağıt Havlu, Maret gibi markaların reklam filmlerinde boy gösteren çocuk oyuncumuz Vogue Dergi, All Fokids Derg, Elle Dergisi gibi markaların çekimlerinde de yer almıştır. İlker Çoşkun menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. 2014 yılında Bizim Hikaye dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Çağla Naz Kargı, özellikle Adı Efsane dizisiyle tanınmıştır.

Çağla Naz Kargı Yer Aldığı Diziler

2023 Ömer – Emine
2019 Bir Aile Hikayesi – Nil
2018-2019 Diriliş Ertuğrul – Aslıhan
2017 Adı Efsane – Emine
2016 Elif
2016 Muhteşem Yüzyıl – Gevrehan Sultan
2014 Bizim Hikaye

Çağla Naz Kargı Resmi Instagram Hesabı

Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan genç oyuncumuzun instagram da 69 gönderisi ve 35 binden fazla takipçisi vardır. Sosyal medyayı aktif kullanan Çağla Naz Kargı’nın resmi Instagram hesabı: @caglanazkargi

Ömer Dizisi Emine – Çağla Naz Kargı Kıyafetleri

Sektörde yeni olan genç oyuncumuz Çağla Naz Kargı, modayı yakından takip etmektedir. Oyuncumuz oldukça tarz parçalar seçmektedir. Bizlerde bu sebeple kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştı biri olan oyuncumuz Çağla Naz Kargı’nın Ömer dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini marka ve fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.

Çağla Naz Kargı kimdir? Ömer dizisi Emine rolünü yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..