Çağatay Ulusoy Hakan Muhafızdan Sonra Hangi Dizide Oynayacak? 2019-2020

Ekranların en sevilen ve merak edilen oyuncularından birisi olan Çağatay Ulusoy yeni sezonda hangi dizide olacak kiminle başrol oynayacak yeni dizi veya film projesi olacak mı merak ediliyor. Bizde bu konumuzda Çağatay Ulusoy Hakan Muhafızdan Sonra Hangi Dizide Oynayacak? 2019-2020 yıllarında başarılı oyuncunun yer alacağı dizi veya film hakkında sevenlerine bilgi vermek istiyoruz.

Televizyon dizileri ve filmlerde en çok beğenilen ve deyim yerindeyse rolünün hakkını veren isimlerden birisi olan Çağatay Ulusoy son olarak Netflix platformunda yayınlanan Hakan Muhafız dizisinde oynuyordu. Peki merak edilen asıl soruyu soralım, Çağatay Ulusoy Hakan Muhafızdan sonraki dizisi nedir hangi dizide veya filmde oynayacak?

Çağatay Ulusoy Hakan Muhafızdan Sonra Hangi Dizide OynayacakÇağatay Ulusoy Hakan Muhafızdan Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Sevilen oyuncu Hakan Muhafızda oldukça iyi bir iş çıkardı ve dünyaca ünlü internet platformu olan Netflix’te yayınlanan bu diziyle şan ve şöhretini dünya çapında yaymaya başladı. Daha önce de bir çok dizide oynayan son olarak İçeride isimli dizi ile ve öncesinde Anadolu Kartalları filmi ve daha da öncesinde Medcezir ile akıllara kazanan Çağatay Ulusoy asıl dizi oyuncusu olarak ön plana çıkmaya ise Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile birlikte baş rolü oynadığı dizi ile gelmiştir. Çağatay Ulusoy Hakan Muhafız dizisinden sonra yeni bir dizi ile ekrana gelirse buradan sizlere yazacağız. Şimdilik açıklanmış bir dizi veya film projesi bulunmuyor.

Çağatay Ulusoy 2019-2020 Sezonu Hangi Kanalda Hangi Dizide Oynayacak?

Sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy elbette ülkemizde yeni yayılmaya başlayan Netflix platformuna henüz alışık olmadığı için her ne kadar dünya çapında bir oluşum olsa da Çağatay Ulusoy severlerin çoğu Hakan Muhafız dizisinden pek bir şey anlamadılar. Çünkü dizinin herkes tarafından izlenebilir olmaması Çağatay Ulusoy’un daha da merak edilmesine ve televizyonda görmek isteyen geniş bir kitleye neden oldu.

Çağatay Ulusoy 2019-2020 yeni dizisi ne olacakÇağatay Ulusoy Yeni Sezonda Yeni Dizisinde Kiminle Başrolde Oynayacak? 2019-2020

Sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy tescilli bir Türkiye yakışıklısı olarak rolünün hakkını vermeye çalışan oyunculardan birisi. Daha önce bir çok dizide başrol oynayan tescilli yakışıklı özellikle Medcezir dizisinde Serenay Sarıkaya ile Adını Feriha Koydum dizisinde de Hazal Kaya ile büyük bir beğeni toplamıştı. Özellikle Hazal Kaya ile uyumlu bir çift olması sebebiyle büyük haran kitleleri oluşmuştu. Şimdi 2019-2020 yeni sezonunda yeni bir dizide oynayacak olursa hangi oyuncu ile baş rolü paylaşacağı oldukça merak ediliyor. Bakalım Çağatay Ulusoy yeni sezonda bir dizide oynayacak mı, oynarsa kadın baş rolü kim olacak?

Çağatay Ulusoy Kimdir? Kısaca Hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir, Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 tarihinde İstanbul Bakırköy’de doğmuştur. Babası Bulgaristan göçmeni, annesi ise Boşnak’tır. Çağatay Ulusoy Avcılar Lisesinde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun olmuştur. Ayla Algan onun için bir başlangıç olmuş ve oyunculuk dersleri almıştır. Çağatay Ulusoy 2009 yılından beri manken olarak podyumlarda yer almıştır. Çağatay Ulusoy 15 Ekim 2010 tarihinde düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra yolu açılmıştır. Çağatay Ulusoy’un televizyondaki ilk dizisi 2011 yılında Show TV’de ekrana gelen “Adını Feriha Koydum” dizisindeki Emir Sarrafoğlu rolü olmuştur. Hazal Kaya ile olan uyumu nedeniyle oldukça iyi reyting alan dizi uzun süre devam etmiş daha sonra Emir’in yolu olarak devam etmiştir. Yine 2011 yılında “Anadolu Kartalları” adlı sinema filmiyle sinema severler ile buluşan Çağatay Ulusoy sonraki yıllarda aşağıda tek tek yazdığımız dizi ve filmlerde roller almıştır.

Çağatay Ulusoy'un Oynadığı Dizi ve FilmlerÇağatay Ulusoy’un Oynadığı Dizi ve Filmler:

Çağatay Ulusoy Dizileri:
2011 Adını Feriha Koydum ve Emir’in Yolu dizisinde Emir
2012 Eve Düşen Yıldırım dizisi kısa sürmüştür.
2013 MedCezir dizisinde Yaman Koper rolünde
2016 İçerde dizisinde Sarp rolünde
2018 yılında Hakan Muhafız dizisinde Hakan rolünde
Çağatay Ulusoy Filmleri:
2011 yılında Anadolu Kartalları filmi
2015 yılında Delibal filmi

Çağatay Ulusoy Nasıl Meşhur oldu?

Çağatay Ulusoy nasıl ünlü oldu ve herkesçe tanındı sorusuna öncelikle 2010 tarihinde düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasında elde ettiği başarıyı gösterebiliriz. Yakışıklı oyuncunun bu tarihten sonra bir çok dizi ve film yapımcısından teklif aldığı ve bu teklifler sonrasında tv ekranlarından görmeye başladığımızı açıkça söyleyebiliriz. Bugün artık Çağatay Ulusoy bir dünya markası olmuş ve dünyadaki en büyük tv dizi izleme platformu olan Netflix’in teklif götürdüğü ve bir dizide baş rol verdiği ilk Türk oyuncu olmuştur.

Çağatay Ulusoy’un Sevgilisi Var mı Evlendi mi hiç?

Hayır evlenmedi hiç. Çağatay Ulusoy daha önceki yıllarda, “Adını Feriha Koydum” adlı dizinin yapım ekibinde çalışan Ceyda Gönenç‘le bir yıl aşk yaşadı. Ancak daha sonraki yıllarda Ceyda Gönenç ile yolları ayrıldı. Çağatay Ulusoy şu sıralarda adı kimseyle anılmıyor. Çağatay Ulusoy evlenmedi ama bir çok sevgilisinin olduğunu üniversite yıllarında ve Besf Of Model seçildiği yıllarda oldukça fazla sevgilisi aşkı olmuştur. Şu sıralarda Çağatay Ulusoy ismi herhangi bir aşk veya sevgili ile geçmiyor.

Çağatay Ulusoy yeni sezonda Hazal Kaya veya Serenay Sarıkaya ile Oynar mı?

Çağatay Ulusoy daha önceki yıllarda oynadığı baş rolleri paylaştığı arkadaşları ile yeniden oynamak isteyecektir elbette. Ancak onun tek başına istemesinden ziyade dizi yapımcılarının da bu konuda istekli olması ve Çağatay Ulusoy ile birlikte Hazal Kaya veya Serenay Sarıkaya gibi yada FGizem Karaca gibi oyuncuların da ikna edilmesi ve maddi konularda anlaşılma yapılması gerekiyor. Ama Çağatay Ulusoy yanında kim olursa olsun ekrana fazlasıyla yakışan oyunculardan biri olduğu kesin.

Sizler de Çağatay Ulusoy Hakan Muhafızdan Sonra Hangi Dizide Oynayacak? 2019-2020 sezonunda Çağatay Ulusoy kiminle hangi dizide baş rollerde oynayacak sorularına vereceğiniz cevapları aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..

Yorum yaz

18 Yorum

 1. Avatar Gül TÜRKMENİSTANLİ

  Ben burdan bir gün geç kutladim özür dilerim ben ÇAGATAY ULUSOYUN GÜZEL ANNESİNİ REFİYE ANNEYİ 8 MART KADİNLAR GÜNİNİ KUTLAYORUM ilk öncelikle saglik uzun yaş mutluluk huzur dilerim AYLİN BABANİN DA hep
  BAŞİNİN TACİ OL
  GÖNLÜNİN DAGİ
  KALBİNİN ÇİÇEGİ GÜLİ OL
  GÖZÜNİN NURU
  AYLİN BABANİN SEVGİSİ SANA KARŞİ HİÇ EKSİK OLMASİN HER ZAMAN YENİ EVLENMİŞ ÇİFTİ KUMRULAR GİBİ OLUN İNŞALLAH SİMSİCACİK YUVANİZ HİÇ BİR ZAMAN DAGALMASİN MUTLULUK DAİMA SİZİNLE OLSUN REFİYE ANNE BENİM TÜRKÇE KONUŞMAM BİRAZ ZAYİFDİR YAZDİGİM NOTDA YALNİŞLİK VARSA EGER ÖZÜR DİLERİM AİLECE HEP MUTLU MESUT YAŞAYİN

 2. Avatar Gül TÜRKMENİSTANLİ

  8 mart dünya kadinlar gününiz kutlu olsun saglik uzun yaş ve her zaman taci olun her zaman sevgi savgi görün sicacik yuvalariniz hiç bir zaman dagalmasin sevdikleriniz iyi günde kötü günde daima yaninizda olsun hayati istediginiz gibi yaşayin hiç bir zaman aglamayin agladiginizdada mutlulukdan aglayin her zaman kiymetiniz bilinsin
  KADİNLAR SİZSİZ BU HAYAT BİR HİÇ
  ÇÜNKİ BU HAYATİN ÇİÇEGİSİNİZ SİZ
  HER BİR EVİN SULTANİSİNİZ
  BİR ANNEYİN EVLADİSİNİZ
  ÇOÇUKLARİN ANNESİZİNİZ
  BİR KOCAYİN GÜLİ ÇİÇEGİSİZİNİZ SİZ
  BÜYÜK ALLAHİM SİZE HEP MUTLULUK VERSİN ANNELERİMİZ
  Men biraz geç kutladim kadinlarimizi annelerimizi

 3. Avatar Gül TÜRKMENİSTANLİ

  Merhabalar türk kardeşlerimiz ve ÇAGATAY ULUSOY sizi bu yeni yiliniz ile tüm türk milletini kutluyorum ve bu dileklerim BÜYÜK ALLAHİMDAN tüm insanlara ilk öncelikle saglik sonrasinda uzun yaş ve yeni yilimiza korono virissuz girmek dilegiyle ve mutluluk huzur ve yeni yilimiz dahada bereketli güzel olmasini dilerim AMİN bu dilegim tüm ülkülere ve türk kardeşlerimize ve özelliklede ÇAGATAY ULUSOY BEYE ve onun ailesine yaziyorum ona yeni yilinda hayatina koronovirussuz geçme dilegi ile ve saglik uzun yaş
  mutluluk huzur dilerim ve hayatinda dahada çok başarilar dilerim AMİN.Artyk yeni yila normal hayata dönme dilegi ile eski yilda tüm zorluklar eski yil ile gitsin yeni yila yep yeni hayat ile başlansin ENŞALLAH AMİN.🎄☃️☃️☃️🕛💝🎄🎂🎄🎆🎉🎊🎊🎈🎈🌠☃️☃️⛄⛄🔔🔔🔔📯📣📢🎹🎸🎻🎺🎤🇹🇲🇹🇷❤.

 4. Avatar Gül TÜRKMENİSTANLİ

  Merhabalar ben bu gün ÇAGATAY BEYE özel yaziyorum bu gün ÇAGATAY BEYİN dogum güni bu dogum güni kutlamam ilk öncelikle ÇAGATAY BEYİN ANNESİ RAFİYE HANİMA ve AYLİN BEYE onun gibi bir iyi hayirli ve hayir seven evladi dunyaya getirdigi için tebrik ediyorum ÇAGATAY BEY dogum günün kutlu olsun 🎂❤ çooooook uzun yaşa annen baban kardeşin ailen seninle hep gurur duysun hiç kötülük görme canin sag başinda hep dik olsun hiç bir zaman hasta olma BÜYÜK ALLAHİM seni ve tüm insanlari müslümanlari korusun amin ve ÇAGATAY BEY ne olur ekeranlara geri dön seni çok özledik seni çok seviyorum ve bide sizden özür dileyorum çünki bazi konuşmalarimda eksiklik vardir belkide çünki ben çok iyi TÜRKÇE konuşmayi bilmeyorum ve yönetici bey sizden ricam bu kutlamami lütfan ÇAGATAY BEYE iletin ÇAGATAY BEYİ bir kezcik olsun enternetde canli konuşmak çoooook isterim ki oda bana yeter bu gün 22 eylül ama gece yarisi saat 12 geçdigi zaman 23 eylül olyor bende işde o zaman kutlamak istedim. ÇAGATAY BEY DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ÇOOOOOOK UZUN YAŞA. 🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆 bu hediyemin içinde mutluluk saglik çoook uzun yaş olsun yüzün hep güler yüz olsun .❤

 5. Ben ÇAGATAY ULUSOYUN bir kez olsun yüzüni görmek bi kez olsun sesini duymak çooook isterim onu çok sevyorum onun onun fotograflarini hep yanimda taşiyorum onun oynadigi film dizisinden başga diziyi pek izlemiyorum ben sadeje onun dizisini izleyorum o yüzdenem lütfan televizyonda onun filmlerini dizilerini yayinlayin lütfan ÇAGATAY ULUSOYU VE HAZAL KAYAYİ her kez sevyor

 6. Benim ismim Gül TÜRKMENİSTANLİYİM benim sizden ve shov tv ekibinden cok cok cok rijam olajak lütfan adina feriha koydum dizisini tekrardan yayinlarsaniz coooooook mutlu olurum lütfan çünki ÇAGATAY ULUSOYU coooooook sevyorum ona bayilyorum onu çok sevdigim için oglumun isminede EMİR koydum biraz esgisinden saatini erken yayinlarsiniz cooook mutlu olurum ve burdan ÇAGATAY ULUSOYA ve Shov tv ekibine selamlarimi gönderiyorum ve hayatinizda da hep başarili olmaginizi dileyorum ❤🙏❤🧚‍♀️

 7. Avatar Benim adim Gül.

  Ben TÜRKMENİSTANDAN yaziyorum ve ben adina feriha koydum dizisinin tekrardan yayinlamaginizi sizden Shov tv kanalinda çalışanlarindan çok çok çok rija edyorum çünki o dizi çok sevyorus ve saati biraz esgisinden erken yayinlarsaniz çoooook mutlu olurum lütfan ❤🙏🙏🙏❤

 8. Ben Cagatay ulusoy hangi dizide oynajagini cok merak edyorum ve onun dizisine dört gözle bekleyorum ve ona iş hayatindada yaşadigi hayatdada başarilar dileyorum

 9. Evet kiminle oynarsa oynasin CAGATAY ULUSOY ekranlara cok yakişiyor ama ben ve kiz arkadaşim onu Hazal kaya ile çok yakişdiryorus biz onu cok sevyorus ve benim ve arkadaşlarimin adindan ona çok selamimiz var ve tüm MÜSLÜMAN ÜLKELERİN REMEZAN AYİNİN MÜBAREK DUALARİNİZİNEM KABUL OLMASİNİ BÜYÜK ALLAHİMDEN DİLEYORUM.

 10. Merhaba ben TÜRKMENİSTANLİYİM ismim Gyzylgül ben CAGATAY ULUSOYUN oynadigi dizilerini cok sevyorum onu cok begeniyorum Adini Feriha koydum dizisini ve Deli bal Anadolu kartallari Medjezir diilerini izledim ve CAGATAY ULUSOYA yakisdirdigim en cok Hazal kayayi yakisdiryorum.

  • Hoş Geldin sitemize Gül, her zaman bekleriz.

   • Yönetiji abi size çokda teşekkür ederim benim en sevdigim diziyi ADİNİ FERİHA KOYDUM diziyi ekeranlara tekrardan yayinladiginiz için hep saglikla kalin.

   • Avatar Gül TÜRKMENİSTANLİ

    Yönerici abi sizden bir şey rica edebilirmiyim bu gün bizim ülkede yani erkekler bayrami ve bu bayramda bende en çooook sevdigim ÇAGATAY ULUSOYU kutlamak istedim saglik mutluluk ve haytinda başarilar ve sevdikleriyle ailesiyle hep mutlu olmasini dilerim hayati boyunça hic zorluklar onun karşisina çikmamasi için BÜYÜK ALLAHİMDAN dilerim bu mesacimi ÇAGATAY BEYE ilete bilermisiniz ve bu erkekler bayrami ilede sizide kutlarim bu dileklerimin hepsinide sizede dilerim yönetici abi zorluklar kimsenin karşisina çikmasin saglicakla kalin

   • Avatar Gül TÜRKMENİSTANLİ

    Yönetici abi ÇAGATAY ULUSOYU ben çok seviyorum o sevgimi ben dilede getiremem anlatamamda elimde dil ki onu kalpdan sevyorum ben

 11. Benje Merwe bolugur

  • Evet hepsi güzel kadinlar hangi dizide oynasalarda çok yakişiyorlar onlarida sevyorus biz ama her kesin yakişdirdigi ya-da bir begendigi bir kadin ya-da bir erkek olyor

Etiketler