Burcu Binici 2022-2023 Yeni Dizisi Nedir, Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Burcu Binici 2022-2023 Yeni Dizisi Nedir, Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak? hakkında olacak. Ekranların sevilen kadın oyuncularından bir tanesi olan Burcu Bininci yeni projesi ile izleyiciler de oldukça merak uyandırdı. Burcu Binici severleri oyuncumuzun yeni projesinin ne olduğunu büyük bir merakla araştırmaya başladı. Biz de sizlerle bu konumuzda Burcu Binici’den ve Burcu Binici’nin yeni projesinden sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Gelin hem Burcu Binici‘yi hem de Burcu Binici’nin yeni projesini daha yakından öğrenelim.

Burcu Binici Kimdir? 2022-2023 yeni dizisi

Burcu Binici KimdirBurcu Binici, 6 Temmuz 1986 yılında Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren dansçılığa ve oyunculuğa meraklı olan Burcu Binici, 2019 yılında Bir Bulut Olsam dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. 2009 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen Burcu Binici, halen televizyon ekranlarında yerini almaya devam etmektedir. En son ise karşımıza Kuzey Yıldızı dizisindeki Tülin karakteri ile çıkmıştır.

Burcu Binici’nin Yer Aldığı Diziler

2009 – Bir Bulut Olsam
2010 – Düriye’nin Güğümleri
2010 – Sensiz Yaşayamam
2012 – 6 Mantı
2015 – Hayat Mucizelere Gebe
2017 – Türk Malı Aile Komedisi
2018 – Kuyu
2020 – Kuzey Yıldızı (Tülin)

Burcu Binici Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Burcu Binici Yeni Sezonda Hangi Dizide OynayacakEn son karşımıza Kuzey Yıldızı dizisindeki Tülin karakteri ile çıkan Burcu Binici, Kuzey Yıldızı dizisinin ardından pek çok teklif almıştır. Yeni gelen proje tekliflerini oyuncumuz Burcu Binici menajerlik şirketi olan Ateş menajerlik ile birlikte inceleyip değerlendirmektedir. Ancak Burcu Binici’nin karar vermiş olduğu ve kesinleşen bir projesi bulunmamaktadır. Burcu Binici’nin yeni projesi belli olduğu zaman yine sizlerle güncel olarak paylaşacağız.

Burcu Binici 2022-2023 Projesi Belli Oldu Mu?

2021 sezonunda Kuzey Yıldızı dizisindeki Tülin karakteri ile karşımıza çıkan Burcu Binici, canlandırmış olduğu karakter ile oldukça ses getirdi. Tülin karakteri ile Şule karakterinin yakın arkadaşı rolünü üstlenen Burcu Binici, Kuzey Yıldızı dizisi ile de büyük bir kitleye hitap etmeyi başardı. Ancak oyuncumuzun 2022-2023 projesi henüz belli olmamıştır.

Burcu Binici Yeni Dizisinde Kiminle Rol Alacak?

Burcu Binici Yeni Dizisinde Kiminle Rol AlacakBurcu Binici en son yer almış olduğu Kuzey Yıldızı dizisinde İsmail Demirci, Nilsu Berfin Aktaş, Gizem Güneş, Toygan Avanoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Zeynep Kankonde, Özgün Kahraman, Cezmi Baskın ve Ferda Kaynar gibi isimlerle beraber yer almıştı. Ancak başarılı kadın oyuncumuz Burcu Binici’nin yeni projesi belli olmadığı için projede hangi isimlerle birlikte yer alacağı da belli değildir.

Burcu Binici İnstagram Hesabı

Burcu Binici, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Burcu Binici’nin resmi instagram hesabında 191 gönderisi bulunurken 207 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Sosyal medya hesaplarında yer almış olduğu projeleri ve gündelik hayatından kareleri sık sık paylaşan Burcu Binici’nin resmi instagram hesabını yakından incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz @burcubinicii kullanıcı isimli hesaba bakabilirler.Burcu Binici İnstagram Hesabı

Burcu Binici Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Burcu Binici hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de ilişki durumu oldu. Burcu Binici 2018 yılında Emre Aydın ile gündeme gelmişti. Beraber tatil yapan çiftimiz mutlu fotoğraf karelerini de instagram hesaplarında paylaşmışlardır. Ancak bir süre sonra çiftliğimizden haber alınamadı. Resmi instagram hesaplarında da güncel olarak fotoğraflarını paylaşmayan çiftimiz Burcu Binici ve Emre Aydın ayrılmışlardır. Şu anda ise Burcu Binici’nin bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Burcu Binici Kıyafetleri

Burcu Binici KıyafetleriBurcu Binici, yer almış olduğu dizilerde kıyafetleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Burcu Binici’nin yeni projesi belli olduğu zaman projesinde kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız. Sizlerin de Burcu Binici’nin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Burcu Binici’den ve Burcu Binici’nin yeni projesinden bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkında bir görüş, düşünce, yorum ve fikirleriniz bizler için çok önemli. Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. Burcu Binici 2022-2023 Yeni Dizisi Nedir, Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak? konusu hakkında detaylıca yazdık. 2022 yeni başlayacak diziler konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.