Burak Tozkoparan Yeni Sezon Dizisi Ne Olacak? 2021-2022

Bu konumuzda sizlere yakışıklı oyuncu Burak Tozkoparan’ın yeni sezon dizisinden, bu dizide kimlerle birlikte rol alacağından ve 2021-2022 projesinin belli olup olmadığından bahsedeceğiz. Burak Tozkoparan Yeni Sezon Dizisi Ne Olacak? 2021-2022 Burak Tozkoparan hangi dizide kimle oynayacak detaylar konumuzda.

Burak Tozkoparan Kimdir?

28 yaşındaki oyuncumuz 14 Kasım 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve aslen Rize’lidir. 14. Liselerarası Müzik Yarışması’nda Enstrüman dalında Bateri ile 1. olan oyuncumuz profosyenel olarak müzikle de ilgilenmektedir ve bir dönem Pervane grubunun bateristliğini yapmıştır. Üniversite eğitimine Okan Üniversitesi’nin Sinema ve Televizyon Bölümünde devam eden yakışıklı oyuncumuz, oyunculuğa 2014 yılında Paramparça dizisiyle adım atmıştır. 97 bölüm dizide Ozan karakterine hayat veren oyuncumuz büyük beğeni toplamıştır. Daha önce Hesapta Aşk, Sesinde Aşk Var ve Mesti Aşk Filmlerinde yer almıştır. Özellikle başrol olarak yer aldığı Sesinde Aşk Var sinema filminde büyük beğeni toplamıştır.

Burak Tozkoparan Rol Aldığı Diziler

2014 Paramparça – Ozan Gürpınar
2017 Kırgın Çiçekler – Ali Komiser
2019 Tek Yürek – Cem Saruhan
2020 Gençliğim Eyvah – Zola Asmalı
2020 Menajerimi Ara – Emir BindalBurak Tozkoparan Yeni Sezon Dizisi Ne

Burak Tozkoparan Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Yakışıklı oyuncumuz kamera karışısına en son Menajerimi Ara dizisiyle geçmiştir. Ondan önce Gençliğim Eyvah dizisinde rol alan oyuncumuz, eğer dizisinin reytingleri yüksek olsaydı yeni sezona Gençliğim Eyvah dizisiyle bizlerin karşısında olacaktı ancak dizi beklenen reytingleri alamayınca 17. bölümde ekranlara veda etti ve erken final yaptı. Bunun üzerine yakışıklı oyuncumuz Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’ya başrol olarak dahil oldu dizide hayat verdiği Emir karakteriyle çok sevildi. Ancak oyuncumuz dizinin en son yayınlanan bölümde sürpriz bir şekilde diziden ayrılmıştır. Yani oyuncumuzun yeni sezonda yer alacağı dizi henüz belli değildir. Yer aldığı diziden henüz yeni ayrılan oyuncumuz gelen teklifleri değerlendirmektedir. Oyuncumuz herhangi bir proje ile anlaşma sağladığı zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Burak Tozkoparan 2021-2022 Projesi Belli Oldu Mu?

Burak Tozkoparan 2021-2022 Yeni Sezon Dizisi Nedir9. bölümünde dahil olduğu Menajerimi Ara dizisinde çok sevilen ve dizinin ana karakterlerinden biri olan oyuncumuz sürpriz bir şekilde dizinin 20. bölümünde diziden ayrıldı ve bizlere veda etti. Oyuncumuzun sevenleri bu duruma oldukça üzüldü ve inanmadı. Bunun üzerine Menajerimi Ara dizisi resmi instagram hesabından yaptığı paylaşımla Emir karakterinin yani oyuncumuzun diziden ayrıldığını doğruladı. Senaryo gereği diziden ayrılan oyuncumuzun 2021-2022 sezonlarında hangi dizide yer alacağı da belli değildir. Dizinin reytingleri gayet iyi gidiyordu ve bizler oyuncumuzun 2021-2022 projesinin Menajerimi Ara dizisi olduğunu tahmin ediyorduk fakat beklenen olmadı ve Burak Tozkoparan diziye veda etti. Oyuncumuzun bundan dolayı yeni sezon projesi belli değildir.

Burak Tozkoparan Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak?

Bu sezon başrolünde yer aldığı Menajerimi Ara dizisinde Ahsen Eroğlu, Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Atman, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu,Gamze Karaduman, Bedir Bedir, Semi Sırtıkkızıl, Pınar Ünsal, Nazlı Senem Ünal, Yaprak Medine, Aslı Mavitan, Duygu Şen, Buse Sinem İren, İdeal Beran Kotan ve Serhat Teoman gibi başarılı isimlerle birlikte rol alan oyuncumuzun yeni sezon projesi henüz belli olmadığı için kimlerle birlikte rol alacağı da belli değildir. Oyuncumuzun yeni sezon projesi kesinleştiği zaman kimlerle birlikte rol alacağını da sizlerle paylaşacağız.

Burak Tozkoparan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Genç oyuncumuz henüz evli değildir. Daha önce Kırgın Çiçekler dizisinde birlikte rol aldığı oyuncu Biran Damla Yılmaz ile bir dönem birlikte olduktan sonra ayrılmıştır. Oyuncumuzun şuan ise hayatında bilinen biri yoktur.Burak Tozkoparan'ın sevgilisi var mı kim

Burak Tozkoparan Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz resmi instagram hesabından özel hayatına dair sık sık paylaşım yapmaktadır. Özellikle gençler tarafından ilgiyle takip edilen yakışıklı oyuncumuzun instagramda 169 gönderisi ve 1,7 milyon takipçisi vardır. Burak Tozkoparan’ın resmi instagram hesabı: @buraktozkoparan

Burak Tozkoparan Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz özellikle genç kızlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Son günlerde en çok konuşulan isimlerden biri olan oyuncumuz tarzıyla da merak konusu olmaya devam ediyor. Oyuncumuzun sevenleri Burak Tozkoparan’ın giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için oyuncumuzun yeni sezon projesi kesinleştiği zaman dizide giydiği kıyafetleri ve özel hayatında giydiği kıyafetleri ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen yüzlerinden olan yakışıklı oyuncu Burak Tozkoparan’ın yeni sezon dizisinden ve 2021-2022 projesinin belli olup olmadığından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. Burak Tozkoparan 2021-2022 yıllarında oynayacağı yeni dizi hakkında bilgiler verdik.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler