Burak Serdar Şanal 2021-2022 Sezonunda Hangi Dizide Yer Alacak? Yeni Projesi Nedir?

Ekranların en sevilen yüzlerinden bir tanesi olan Burak Serdar Şanal, yer aldığı projelerin tümü ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Başarılı ve yakışıklı oyuncumuzun yeni projesi ve kiminle yer alacağı oldukça merak edildi. Bizde sizler için Burak Serdar Şanal 2021-2022 Sezonunda Hangi Dizide Yer Alacak? Yeni Projesi Nedir? gibi pek çok soruya yanıt vereceğiz.Burak Serdar Şanal Kimdir

Burak Serdar Şanal Kimdir?

Burak Serdar Şanal, 28 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,88 boyundadır. Maltepe Üniversitesi Drama Bölümünde eğitim almıştır. 2008 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen yakışıklı oyuncumuz ilk oyunculuk deneyimini Arka Sokaklar dizisindeki Ceyhun karakteri ile yaşamıştır. Dizi oyunculuğunun yanı sıra Deniz ve Güneş, Tut Sözünü gibi pek çok sinema filminde de yer almıştır. Menajerliğini ise Abdullah Bulut üstlenmektedir.

Burak Serdar Şanal’ın Yer Aldığı Diziler

2020 – Hanımağanın Gelinler
2019 – Kimse Bilmez (Süleyman)
2017 – İkisini de Sevdim (Murat)
2016 – Rüzgârın Kalbi (Rüzgâr)
2014 – 2016 – Yeşil Deniz (İsmal)
2012 – Böyle Bitmesin
2011 – Dinle Sevgili (Tolon)
2011 – 2012 – Avrupa Avrupa (Can)
2009 – Küçük Kadınlar (Koray)
2009 – Bahar Dalları (Mert)
2008 – Peri Masalı (Murat)
2008 – Arka Sokaklar  (Ceyhun)

Burak Serdar Şanal Yeni Sezonda Hangi Dizide Yer Alacak?

Burak Serdar Şanal, geçtiğimiz aylarda TRT’de yayınlanan Hanımağanın Gelinleri dizisinde Selim karakteri ile yer almıştı. Dizi reytingleri düşük olduğu için dizi ani bir şekilde final kararı aldı. En son Hanımağanın Gelinleri dizisi ile seyirci karşısına çıkan Burak Serdar Şanal’ın yeni sezonda hangi dizide yer alacağı ise henüz belli değildir.

Burak Serdar Şanal 2021-2022 Projesi Nedir?

Burak Serdar Şanal Yeni Sezonda Hangi Dizide Yer Alacak2021-2022 sezonunda televizyon ekranlarında Burak Serdar Şanal’ı görmek isteyen pek çok izleyici oldu. Takipçileri ve severleri Burak Serdar Şanal’ı yeni sezonda hangi dizi ile göreceğini merak edip araştırmaya başladı. Bizde sizlere yardımcı olabilmek adına Burak Serdar Şanal’ın yeni projesini araştırdık. Ancak oyuncumuzun 2021-2022 yılında yer alacağı projesi henüz kesinlik kazanmamıştır.

Burak Serdar Şanal Yeni Sezonda Kiminle Oynayacak?

Hanımağanın Gelinleri dizisinde Aslıhan Güner, Benian Dönmez, Sinan Çalışkanoğlu, Ferdi Sancar, Giray Altınok, Berfu Öngören, Güzide Arslan ve Cezmi Baskın gibi isimler ile birlikte rol alan oyuncumuzun yeni projesi henzü belli olmadığı için rol arkadaşları da belli değildir. Burak Serdar Şanal’ın yeni projesi ve rol arkadaşları belli olduğu taktirde sizlerle yine güncel olarak paylaşamaya devam edeceğiz.

Burak Serdar Şanal’ın Resmi İnstagram Hesabı

Burak Serdar Şanal Evli Mi Eşi KimYakışıklı oyuncumuz Burak Serdar Şanal, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta, takipçileri ile hem yer aldığı projeleri hem de kendi yaşamından kareleri paylaşmaktadır. Burak Serdar Şanal’ın resmi instagram hesabında 83 gönderisi ve 1,1 milyon takipçisi bulunmaktadır. Burak Serdar Şanal’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @serdarsanal

Burak Serdar Şanal Evli Mi? Eşi Kim?

Burak Serdar Şanal hayranlarının en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi ise sevgilisinin, eşinin kim olduğu oldu. 2016 yılında Yeşil Deniz dizisinde rol arkadaşı olan Merve Akkaya ile nişanlanmıştır. Ancak çiftimiz daha sonra yollarını ayırmışlardır. Burak Serdar Şanal, şu anda ise 1 yıldır Özgü Kaya ile birliktedirler.

Burak Serdar Şanal Kıyafetleri

Yakışıklılığı ile ne giyse üstüne yakıştıran Burak Serdar Şanal’ın yer aldığı dizilerde de kullanmış olduğu kıyafetler oldukça merak edildi. Özellikle Burak Serdar Şanal’ın erkek takipçileri kıyafetlerinin marka, model ve fiyat bilgisini araştırmaya başladı. Bizde sizlerle ilerleyen günlerde Burak Serdar Şanal’ın kıyafetlerini güncel olarak paylaşacağız.

Burak Serdar Şanal 2021-2022 Sezonunda Hangi Dizide Yer Alacak? Yeni Projesi Nedir? gibi sorulara sizler için yanıt vermek istedik. Sizin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Burak Serdar Şanal’ı görmek istediğiniz projeleri de yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Yeni sezonda başlayacak olan dizilere ise  2021-2022 Yılında Yeni Başlayacak Olan Diziler ve Kanalları isimli konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler