Bülent İnal Vakıfbank Reklamı 2020 (Payitaht Abdülhamit)

29.05.2020
1.190

Payitaht Abdülhamid dizisinin Sultan Abdülhamid karakterini canlandıran oyuncusu Bülent İnal Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan Vakıfbank ile yeni bir anlaşmaya imza attı. VakıfBank’ın yeni reklamlarında Bülent İnal oynayacak. Payitaht Abdülhamid karakteri ile herkesin sevdiği bir isim haline gelen Bülent İnal Vakıfbank 2020 reklamlarını burada sizlerle paylaşacağız.

Vakifbank 2020 reklami Payitaht AbdulhamitBülent İnal Vakıfbank Reklamı 2020

Oynamış olduğu karakterlere gerçekmiş gibi hayat veren Bülent İnal Osmanlı Devleti’nin son hükümdarlarından birisi olan Sultan II. Abdülhamid karakterini Payitaht Abdülhamid dizisinde canlandırıyor. 4 sezondur oldukça başarılı bir grafik çizen ve ciddi oranda reytingler alan Payitaht Abdülhamid dizisinin yıldızı ve başrol oyuncusu Bülent İnal Vakıfbank ile yaptığı anlaşma ile 2020-2021 yeni sezonda birçok reklam filmine imza atacak.

Bülent İnal Vakıfbank Reklamı 2020 ücretiYeni Vakıfbank Reklamı Bülent İnal

Bülent İnal VakıfBank’ın yeni reklamlarında oynayacak. Reklamı ve müziğini merak edenlere bu sayfada videolu bir şekilde paylaşımlarımız devam edecek. Bülent İnal daha önce de birçok reklam filminde oynamış ve seslendirmeler yapmıştı. 5. sezonu ile TRT ekranlarında Payitaht Abdülhamid dizisindeki rolü devam edecek olan Bülent İnal’ın Vakıfbank reklam filmlerinde de oynaması herkesin Abdülhamit karakteri reklamlarda oynuyor, hangi reklamda yer alıyor gibi meraklı sorularına hedef olacak.Vakifbank reklami Bulent Inal

Not: Bülent İnal VakıfBank’ın 2020 yeni reklamında oynaması oldukça ses getirdi. Kimileri reklamı çok beğenirken kimisi de Vakıfbank reklamını hükümet reklamı gibi olmuş diye eleştirdi. Bu konuda sayfamızın altındaki reklamı izleyip yorumlarınızı yazmanızı bekliyoruz.

Bülent İnal Vakıfbank Reklamı video izleBülent İnal Vakıfbank reklamından ne kadar para alacak?

VakıfBank’ın reklam filminden Bülent İnal ne kadar aldı Kaç paraya imza attı oldukça merak edilen sorulardan birisi. Payitaht dizisindeki Abdülhamit karakterinin Vakıfbank reklamlarından ne kadar alacağı kaç paraya anlaştığı açıklanmasa da tahmini olarak 250 bin veya 500 bin liralık bir reklam sözleşmesi imzalanmış olabilir.

Sizde Bülent İnal Vakıfbank Reklamı 2020 (Payitaht Abdülhamit) hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Reklam videosu yayınlanınca buraya ekleyeceğiz. Video çıktı ve ekledik, iyi seyirler..

Bülent İnal Vakıfbank reklamı video izle

YORUMLAR

 1. Mustafa dedi ki:

  Bu reklam paraları kimin cebinden çıkıyor. Vakıfbank İn reklama mı ihtiyacı var .
  Toki kredileri gerçekten %100ihtiyacı olan insanlara faizsiz verilse de
  Devletçilik nedir o zaman görelim. Faizle parayı herkes veriyor. Ahirette hesabını verecekler.

 2. Ayred dedi ki:

  Keşke anlatılanlar gercek olsa ülkemiz o filmde anlatılanlar bibi olsa ne güzel olurdu ama

 3. Merii dedi ki:

  Tanıyamadım bile kim olduğunu saçsakala karışmış duba gibi olmuş üzerinde ki takım patladı patlicak böyle miydi bu adam önceden karizmaydi osmanliya öğünlere osaça sakala ne meraklilarmisya

  1. Mantıklı konuş dedi ki:

   Senin dedenin dedesi uranüstemi yaşıyordu
   Osmanlı’ya ne meraklıymış demek nedemek ?

 4. Osman dedi ki:

  Tarim devi diyor filmde… :)))
  şaka gibi mercimek saman badem bile ithal ediliyorken