Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin Programında Ne Kadar Maaş Para Alıyor?

Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin Programında Ne Kadar Maaş Para Alıyor? Bülent Ersoy yıllardır ekranlarda yer almıyordu. Son zamanlarda annesinin ve yakın arkadaşı Nur Yerlitaş’ın ölümü duyulmuştu. Bülent Ersoy’un yaşadığı büyük üzüntülerin ardından kendisi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bülent Ersoy Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasında jüri olarak yer alacak.

Kuaförüm Sensin Global Medya yapımcılığında yayınlanıyor. Kuaförüm Sensin programında bir kuaför bir makyöz takım oluyorlar. Takımlar jürinin belirlediği konsept gereği saç ve makyajlarını yapıyorlar. Yaptıkları saç ve makyaj ile en yüksek puan alan takım büyük ödülün sahibi oluyor. Kuaförüm Sensin programı yeni bölümlerinde Türkiye’nin en ünlü isimlerinden olan Bülent Ersoy katıldı.

Bülent Ersoy daha önce ekranlarda programlarda yer almıştı. Bülent Ersoy daha önce Popstar Alaturka, Bülent Ersoy Show, Dünya Güzellerim gibi programlarda yer aldı. Kuaförüm Sensin programının yeni jüri üyesi olarak artık Show TV ekranlarında yer alacak. Kuaförüm Sensin yarışması için çok iyi bir jüri olacak. Umarız ki reytinglerinde olumlu etki eder ve Kuaförüm Sensin yarışması daha çok izlenir.

Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin Programında Ne Kadar Maaş Para AlıyorBülent Ersoy Kuaförüm Sensin Programında Ne Kadar Maaş Para Alıyor?

Kuaförüm Sensin yarışması Show TV ekranlarında yayınlanırken koronavirüs sebebiyle bir süre ara verilmişti. 1 Haziran itibariyle tekrar yayınlanacak olan Kuaförüm Sensin yarışmasına yeni bir jüri üyesi katıldı. Jüri üyesi Türkiye’nin en ünlü simalarından olunca da ücreti de ona göre oldu. Kuaförüm Sensin yarışması yeni jüri üyesi olan Bülent Ersoy 1 aylık ücret olarak 3 Milyon 250 Bin Lira kazanacağı ortaya çıktı.  kuaförüm sensin yarışması bülent ersoy ücreti

Bülent Ersoy’a aylık bu kadar ücret verebileceğini göre Kuaförüm Sensin programının geliri çok yüksek olmalı. Çünkü yarışmacılarından diğer jüri üyelerine kadar bir çok gideri olan program böyle yüksek ücret ile jüri üyesi aldığına göre kazancı daha çoktur. Daha çok gelir olması temennisi ile. Sizce Kuaförüm Sensin yarışması ücretleri nasıldır? Bülent Ersoy’un ücretini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Not: Bülent Ersoy’un aldığı rekor ücret sonrasında Işıl Reçber’in Kuaförüm Sensin’den Ne Kadar Para Alacağı da belli oldu. Tıklayın >> Işıl Reçber’in Kuaförüm Sensin’den Alacağı Para

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Nazmiye aslan 05372169523

    Bülent hanım allah uzun ömür versin annenizde nurlarda yatsın lütfen arardanız çok memmun olurum 58 yasındayım birine kefil oldum 30 binlira evime ipotek kondu yapacak bşr şeyim yok arasanız sevinirim

Etiketler