Buğra Gülsoy Yeni Sezon Dizisi Nedir? 2023-2024

23.06.2019
2.517

Buğra Gülsoy ekranın en sevilen sempatik yüzlü oyuncularından birisi şüphesiz. Buğra Gülsoy Uyanış Selçuklu Dizisinden Sonra Yeni Sezon Dizisi Nedir? 2023-2024 Kızım dizisinden sonra Azize dizisinde kısa süreli bir macera yaşayan Buğra Gülsoy yeni yılda hangi dizide kiminle oynayacak 2023-2024 yeni sezonu için bir dizi projesi veya film düşüncesi teklifi var mı, Buğra Gülsoy hakkında merak edilen her türlü bilgiyi ve kısaca öz geçmişini sizlere bu sayfada yazmak istiyoruz.

Buğra Gülsoy'un Kızım dizisinde evlenmesi

Buğra Gülsoy 2023-2024 Dizisi Nedir Bitti mi Final Yaptı mı?

Evet, Buğra Gülsoy baş rolde oynamıştı Kızım dizisinde. Tv 8 de ekrana gelen ve oldukça ciddi oranlarda reytingler alan Kızım dizisi bu sezonun en güzel dizilerinden birisiydi. Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız ile birlikte baş rolleri paylaşan Buğra Gülsoy Kızım dizisi ile bir kez daha gönüllere taht kurmayı başardı. 2019 yılının son kısmında Buğra Gürsoy Azize Dizisinde Kartal rolünde Kanal D de ekrana gelse de dizi 6 bölüm sürdü sadece. HAnde Erçel ile Buğra Gülsoy dizisi Azize çok kısa sürdü. Yakışıklı oyucunun bir önceki uzun süreli yayında kalan dizisi ise Aşk Yeniden olmuştu. Kızım Dizisi 2019 yılında Mayıs ayının sonunda final yaparak ekrana veda etti. Kızım dizisinden sonra Azize de oynasa da erken final yapınca Buğra Gülsoy hangi dizide kiminle oynayacak 2023-2024 yeni sezon dizisi de merak konusu olmaya başladı.

Buğra Gürsoy 2019-2020 yeni sezonda hangi dizide

Buğra Gülsoy 2023-2024 Yeni Sezonda Hangi Dizide Kimle Rol Alacak Yeni Dizisi Ne?

Sevilen erkek oyuncuların başında gelen Buğra Gülsoy‘u Kızım dizisinde bir kez daha takdir ettik. Öykünün babası rolünü o kadar geçekçi ve güzel oynadı ki izleyenler gerçekten Öykünün babası Demir mi diye sordular. (Buğra Gülsoy Kızım dizisinde Öykünün babası Demir rolündeydi). Rolünün hakkını veren Buğra Gülsoy Kızım dizisinden önce de Aşk Yeniden dizisinde oldukça başarılı bir performans göstermiş ve Özge Özpirinççi ile birlikte oynamıştı. 2018 yılının ilk aylarında 8. gün dizisinde Ozan karakteri olarak Burcu Biricik ile izlediğimiz Buğra Gülsoy bu dizinin kısa sürmesi nedeni ile çok akıllarda kalmadı. Ama Kızım güzel bir diziydi ve doğru proje oyuncuyu yeniden önemli oyuncular arasına soktu. Bu yüzden de Buğra Gülsoy Kızım dizisinden sonra yeni sezonda yeni bir yapımda yer alır mı diye hayranları merak ediyor.

2018 Buğra Gürsoy Kızım Dizisinde Demir rolünde

Buğra Gülsoy son dizisinden sonraki 2023-2024 Dizisi Belli Oldu mu?

Şimdilik Buğra Gülsoy yeni sezonda hangi dizide oynayacak bu konuda bir gelişme yaşanmadı. Ancak Kızım dizisindeki oyunculuk başarısının ardından yeni bir dizi ile ekranda olmasını bekliyoruz. Gerçekten baba rolünü o kadar güzel oynadı ki izleyenleri büyüledi adeta. Bu nedenle yapımcılar Buğra Gülsoy‘u yeni sezonda kesinlikle boş bırakmayacaklardır ve 2023-2024 yeni sezonda yeni bir dizi ile karşımıza çıkacaktır diye düşünüyoruz. Buğra Gülsoy Kızım Dizisinden Sonra Yeni Sezon Dizisi Nedir? 2023-2024 yıllarında hangi dizide oynayacak bu konuda haberler çıkar çıkmaz sizlere buradan detaylıca yazıp konumuzu güncelleyeceğiz.

Buğra Gürsoy 2019-2020 yeni sezon kiminle oynayacak dizide

Buğra Gülsoy Kimdir, Kısaca Hayat Hikayesi:

Buğra Gülsoy’u sizler için kısaca araştırdık. Buğra Gülsoy kimdir? Sevilen dizi oyuncusu Buğra Gülsoy 1982 yılında Ankara’da doğmuştur. 13 yaşında ilk kez sahneye çıkan ve ta o zamandan sahnelerin tozunu alan oyuncu Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. Buğra Gülsoy, Kıbrıs’ta bulunduğu zamanlarda Kıbrıs Devlet Tiyatrosu’nda bir çok oyunda yer almış ve oyunculuk konusunda kendisini geliştirmiştir. Buradaki faaliyetlerinde oyunculuğun yanı sıra film yönetmenliği bile yapmıştır.. İlk dizi deneyimi ise Kanal d de 2008 yılında oynadığı Hepimiz Birimiz için dizisiyle olmuştur. Daha sonra önemli bir yapı taşı sayılan Güneşi Gördüm filminde rol alan Buğra Gürsoy bu filmden sonra Özlem Yılmaz ile birlikte Unutulmaz dizisinde oynadı. 2011 yılında da Gölgeler ve Suretler filminde rol aldı.

2018 Buğra Gürsoy Acı Tatlı Ekşi Filminde Özge Özpirinççi ile

Buğra Gülsoy Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

Buğra Gülsoy’un rol aldığı ilk dizi ve filmleri yukarıda yazmıştık. Bunların dışında diğer dizi ve film yapımları ise şu şekilde; Fatmagülün Suçu Ne, Kuzey Güney, Eski Hikaye, Aşk Yeniden, 8. Gün ve Kızım dizileri.. Buğra Gülsoy’un çok başarılı filmlerinden olan Güneşi Gördüm ve Gölgeler ve Suretler filmlerinde etkin rollerde oynamıştır. 2018 Buğra Gürsoy Acı Tatlı Ekşi Filminde Özge Özpirinççi ile başrolü paylaştı.
Buğra Gürsoy özel hayatı ile çok gündemde olmayan magazin dünyasından uzak kendi halinde ama hem sevimli hemde karizmatik bir oyuncudur. İşte tüm dizileri:

2019 Buğra Gürsoy Azize Dizisinde Kartal rolünde
2018 Buğra Gürsoy Kızım Dizisinde Demir rolünde
2018 Buğra Gürsoy 8. Gün Dizisinde Ozan rolünde
2015-17 Buğra Gürsoy Aşk Yeniden Dizisinde Fatih rolünde
2014 Buğra Gürsoy Bana Artık Hicran De Dizisinde Sinan rolünde
2013 Buğra Gürsoy Eski Hikaye Dizisinde Mete rolünde
2011-13 Buğra Gürsoy Kuzey Güney Dizisinde Güney rolünde
2010-11 Buğra Gürsoy Fatmagülün Suçu Ne Dizisinde Vural rolünde
2009 Buğra Gürsoy Unutulmaz Dizisinde Tolga rolünde
2008 Buğra Gürsoy Hepimiz birimiz için Dizisinde Nazım rolünde

Buğra Gürsoy Burcu Kara ile evlenmiş sonra boşanmıştır

Buğra Gülsoy evlendi boşandı mı? Sevgilisi var mı?

Buğra Gürsoy Evli mi? Buğra Gülsoy’un Burcu Kara ile kısa süren bir evliliği olmuştur 1 yıl sürmüş. Buğra Gürsoy’un Sevgilisi Var mı? Buğra Gülsoy’un son dönemde İzmirli sevgilisi Nilüfer Gürbüz ile olduğu belirtilmişti sosyal medyada..Buğra Gülsoy'un İzmirli sevgilisi Nilüfer Gürbüz

Buğra Gürsoy oldukça şanslı oyuncularımızdan birisi. Öncelikle dizideki rol arkadaşları onu çok seviyor, son olarak oynadığı Kızım dizisindeki baş rol arkadaşı olan Leyla Lydia Tuğutlu ile de oldukça iyi anlaştığı ve dizinin bu yüzden bir sezon boyunca devam ettiği belirtildi. Yakışıklı ve karizmatik oyuncu hem çok izlenen dizilerde rol aldı hemde bu dizilerde daha çok şan ve şöhret sahibi oldu. Umarız ki Buğra Gürsoy yeni sezonda 2023-2024 de kendisine en uygun dizide yeniden ekranlara dönecektir. Ekranlarda olması gereken oyunculardan birisi olduğunu düşünüyoruz. Buğra Gürsoy sempatik yüzlü ve oldukça sevimli bir oyuncu. Bu yüzden de oynadığı dizi ve filmlerde genellikle iyi karakterleri oynuyor. Buğra Gürsoy 2023-2024 yeni projesinde belki de hiç oynamadığı kötü bir karakter ile farklı bir rolde çıkar karşımıza.

Buğra Gürsoy 2023-2024 yeni sezonunda hiç bir yapımcı ile bir dizi veya film anlaşması imzalamadı şimdilik. Ancak Buğra Gürsoy yeni bir projeye dizi veya filme imza atarsa ilk olarak dizioyuncu.com farkıyla sizlerle bu konumuzda haberi paylaşacağız. Yeni bilgilerle konumuzu güncelleyip sizlere sunacağız. Soru: Buğra Gürsoy 2023-2024 yeni sezonda yeni dizisinde kiminle başrol oynasın istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz. Hoşça kalın..

YORUMLAR

  1. Abdulla dedi ki:

    Özge özpirinççi