Buçe Buse Kahraman Kimdir? Yasak Elma Yeni Lila Karakteri Bilgileri

Buçe Buse Kahraman Kimdir? Yasak Elma Yeni Lila Karakteri Bilgileri… Yasak Elma dizisi yeni sezonu ile ilgili haberler gelmeye başladı. Yasak Elma dizisi yeni sezonunda diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yasak Elma dizisi yeni sezonunda diziye katılan oyuncu kimdir? Karakteri bilgileri rolü nelerdir?

Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma dizisinin başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Şafak Pekdemir, Nesrin Cavadzade ve Barış Kılıç  yer alıyor. Fox TV de yayınlanan Yasak Elma dizisi yeni sezon hazırlıkları devam ederken dizi de Lila karakterini canlandıran Ayşegül Çınar diziden ayrıldığını duyurdu. Ayşegül Çınar Yasak Elma dizisinde Talat Bulut’un yani Halit’in kızı rolünü canlandırıyordu. 

Yasak Elma dizisinin Lila’sı Ayşegül Çınar diziden ayrıldığını duyurunca yerine yeni bir isim ile anlaşıldı. Senaryo gereği hala dizide oynaması gerek Lila karakterinin yerine yeni bir isim geliyor. Yeni isim Buçe Buse Kahraman oldu. Yasak Elma dizisinin yeni Lila’sı Buçe Buse Kahraman oldu.

Yasak Elma Ayşegül Çınar Neden Diziden Çıktı?

Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandıran ve 2 sezondur Yasak Elma dizisi oyuncusu olan Ayşegül Çınar diziden ayrıldı. Ayşegül Çınar Yasak Elma dizisinden neden ayrıldı? Yasak Elma dizisinde Ayşegül Çınar güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak 2 sezon boyunca rol aldığı diziden ayrılma kararı aldı. Nedeni hakkında bir açıklama yapılmasa da kendini başka projelerde göstermek ve kanıtlamak istemiş olabilir. Ayşegül Çınar’dan ya da Yasak Elma yapımcılarından henüz bir açıklama gelmedi.

Yasak Elma Buçe Buse Kahraman Kimdir? (Yeni Lila)

Yasak Elma dizisinde Ayşegül Çınar’ın diziden ayrılmasından sonra diziye Lila karakterini canlandıracak yeni bir oyuncu katıldı. Yasak Elma dizisinde yeni sezonda Lila karakterini canlandıran oyuncu Buçe Buse Kahraman oldu. Buçe Buse Kahraman kimdir, daha önce hangi projelerde rol aldı? Tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Buçe Buse Kahraman Kimdir?

Yasak Elma dizisinin yeni Lila’sı Buçe Buse Kahraman. Buçe Buse Kahraman 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Buçe Buse Kahraman Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Buçe Buse Kahraman’ın ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında vizyona giren Kötü Çocuk filmidir. Sonrasında ikinci dizisi Çarpışma oldu.

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Furkan Kalabalık gibi isimlerin yer aldığı Çarpışma dizisinde Buçe Buse Kahraman Meltem karakterini canlandırdı. Buçe Buse Kahraman önceki sezon Çarpışma dizisinin final yapmasının ardından yeni projeler bekliyordu. Yasak Elma dizisinden gelen teklifi kabul etti ve Lila karakterini canlandıracak yeni sezonda.

Buçe Buse Kahraman’ın fotoğraflarıyla konumuzu süsledik. Sizler daha fazla fotoğrafa ulaşmak isterseniz instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz. Buçe Buse Kahraman instagram hesabı; https://www.instagram.com/bucekahraman/

Yasak Elma dizisi 47. bölüm sezon finalinde neler oldu özeti;  Yıldız evden atılmıştır Ender ise zaferinin tadını çıkarır. Ancak Ender’de yanılan taraf olacaktır. Şahika neyin peşindeyse sonradan açığa çıkar. Şahika planını devreye sokar ve Yiğit’i kendi tarafına çekmiştir. Ender Şahika’nın Yıldız gibi olmadığını ve ne kadar büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunu anlayacaktır. Yıldız ise kendi masumiyetini kanıtlamaya ve eve geri dönmeye çalışır. Ancak Halit’in gözü artık Yıldız’ı görmez.

Yasal Elma Lila (Buçe Buse Kahraman) Neden Diziden Çıktı Ayrıldı?

Buçe Buse Kahraman Yasak Elma dizisinde Lila karakterine hayat veriyordu, ancak son gelen haberlere göre oyuncu gelecek haftalarda diziden ayrılacak. Buçe Buse Kahraman sonradan girdiği Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosundan neden ayrıldı niçin çıktı bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Etiketler