Bu Benim Masalım Dizisi Aleyna Tilkinin Söylediği Yeni Şarkılar Sözleri

Bu Benim Masalım Dizisi Aleyna Tilkinin Söylediği Yeni Şarkılar Sözleri…  Bu Benim Masalım dizisi Exxen’de yayınlanacak. İşte Bu Benim Masalım dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı. Tanıtım fragmanında Aleyna tilki bir şarkı seslendiriyor. İşte Bu Benim Masalım dizisinde çalan şarkıları Aleyna Tilki’nin söylediği şarkıları bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

iste bu benim masalim dizisi yirtik pirtik blue jean

İşte Bu Benim Masalım Dizisi Aleyna Tilki’nin Söylediği Şarkılar

İşte Bu Benim Masalım dizisi başrol oyuncuları Cemal Can ve Aleyna Tilki dizide çok güzel bir ikili olurken Aleyna Tilki diziye özel şarkılar da seslendirecek. Aleyna Tilki Exxen’de yayınlanacak olan İşte Bu Benim Masalım dizisi için ”Yırtık pırtık blue jean” şarkısını seslendiriyor. 90’lı yıllarda Sertap Erener’den dinlediğimiz ”O ye” şarkısı İşte Bu Benim Masalım dizisinde çalıyor.

Aleyna Tilki’nin seslendirdiği ”Yırtık Pırtık Blue Jean Haydi Gidelim Parka” şarkısı sözleri ve videosunu sizlerle paylaşalım.
Çekilin kardeşim peşimden
Bana ne hocam dünya işinden
Ye o ye
Dolduruşa gelmem dolmuşa binmem
Ecinni gibiyim harikayım ben

Arabesk pop-caz alaturka
Sırtımda yamalı bir hırka
Yırtık pırtık bluejean
Haydi gidelim parka
Eteğim fırfır hayatım gırgır
Evde rahat yok hergün dırdır

Her şeye hazırım yüreğim fırfır
Dokunmayın ağlarım zırzır
Kim akıllı kim deli divane
E ben de yürürüm yane yane…

ISTE BU BENIM MASALIM DIZISI

İşte Bu Benim Masalım Dizisi Şarkıları Müzikleri

Yönetmenliğini Kıvanç Boruönü’nün üstlendiği İşte Bu Benim Masalım dizisinin senaryosunu Deniz Gürlek ve Melek Seven yazıyor. Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın başrollerini paylaştığı İşte Bu Benim Masalım dizisinde Aleyna Tilki ilk şarkı performansını gerçekleştirdi. Dizide liseli bir genç olan Aleyna Tilki sesi çok güzel olan ancak sahne korkusu olan bir genç kızı canlandıracak.

Hem gerçek hem de hayal dünyasının yer alacağı İşte Bu Benim Masalım dizisinde çok renkli sahnelerde olacak. İşte Bu Benim Masalım dizisi bir gençlik dizisi olacağı için hareketli şarkılara yer verilecektir. İşte Bu Benim Masalım dizisinde çalan şarkıların sözleri müzikleri konumuza eklemeye çalışacağız.

iste benim masalim dizisi aleyna tilki sarkilari

İşte Bu Benim Masalım dizisini izlediniz mi? Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın başrolü paylaştığı İşte Bu Benim Masalım dizisini nasıl buldunuz? İşte Bu Benim Masalım dizisinde çalan ve dinlemek istediğiniz şarkıları yorum kısmına yazarsanız sizler için konumuza ekleriz. Aleyna Tilki’nin dizide söylediği şarkıları beğendiniz mi, yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Spice girls’un çalkalıntı hayatını anlatan bir flim vardı ondan alınma saçma bir flim.

Etiketler