Bozkır Arslanı Celaleddin Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

17.05.2021
97

İlk bölümü ile karşımıza 21 Mayıs 2021 Cuma akşamı saat 20.00 da çıkacak olan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi izleyicilerden tam not almayı başarmıştır. Dizinin yeni bölümünü kaçıran izleyiciler tekrar bölümleri ne zaman televizyon ekranlarında göreceğin oldukça merak etti. Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi izleyicileri adına konumuzda dizinin tekrarlarını ne zaman yayınlanacağından, tekrar bölümlerinin hangi gün saat kaçta ATV kanalında yer alacağından sizlere bahsedeceğiz.Bozkır Arslanı Celaleddin Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak

Bozkır Arslanı Celaleddin Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi ilk bölümü ile karşımıza 21 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’da çıkacaktır. 20.00’da ilk bölümün yayınlanmasının ardından dizinin ilk bölümünün tekrarı saat 22.30 da Cuma akşamı tekrardan izleyicileriyle buluşacaktır. Tarih türünde olan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin hem yeni bölümlerini hem de tekrar bölümlerinin reyting sıralamasında büyük bir başarı elde etmesi beklenmektedir.

Bozkır Arslanı Celaleddin Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

Bozkır Arslanı Celaleddin Tekrarları Hangi Gün Saat KaçtaOyuncu kadrosunda pek çok Özbek ve Türk oyuncunun yer almış olduğu Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün saat kaçta yayınlanacağı oldukça merak edilmiştir. Başarılı oyuncuları ve güçlü konusu ile seyircilere kendisini beğendirmesi beklenen Bozkır Arslanı dizisinin hafta içi ve hafta sonu farklı gün ve saatlerde izleyici karşısına çıkması beklenmektedir. Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün saat kaçta yayınlanacağını detaylı bir şekilde sizlere sunacağız.
21 Mayıs 2021 Cuma günü; saat 20.00’da 1. bölüm
21 Mayıs 2021 Cuma günü; saat 22.15’te 1. bölüm tekrarı
22 Mayıs Cumartesi günü; saat 12.05’te 1. bölüm ikinci tekrarı
22 Mayıs Cumartesi günü; saat 00.20’de 1. bölüm ikinci tekrarıBozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Tekrarları Ne Zaman

Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Tekrarları Ne Zaman?

Şubat ayında Özbekistan kanallarında yayınlanmaya başlamış olan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin Türk kanalı olan ATV kanalında da yayınlanması kesinleşmiştir. Bu hafta ilk bölümü ile karşımıza çıkacak olan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin yeni bölümünü Cuma akşamı kaçıran izleyicilerimiz diziyi pek çok farklı günde ve pek çok farklı saatte televizyon ekranlarında yine görebilecektir.

Bu konumuzda da sizlere ATV’de yayın hayatına başlayacak olan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağından bahsetmek istedik. Güncel olarak sizlere Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin tekrar bölümlerinin tarihini sunmaya devam edeceğiz. Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin oyuncu kadrosuna incelemek isterseniz Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Harzemşahlar)isimli konumuza tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.