Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan Kimdir? Gerçek Adı

23.05.2021
66

Özbekistan’da Mendirman Celaleddin adıyla yayınlanan dizi, ülkemizde Bozkır Aslanı Celaleddin ismiyle yayınlanmaya başlamıştır. 21 Mayıs 2021 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinin proje tasarımını Mehmet Bozdağ yapmıştır. Oyuncu kadrosunda hem Türk hem de Özbek oyuncuların bulunduğu Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde merak edilen isimlerden biride Celaleddin Mihricihan olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde yer alan Celaleddin Mihricihan karakterini daha yakından tanıtacağız ve Bozkır Aslanı Celaleddin dizisi Celaleddin Mihricihan kimdir? Bozkır Aslanı Celaleddin dizisi Celaleddin Mihricihan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Bozkır Aslanı Celaleddin Dizisi Celaleddin Mihricihan Karakteri Kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan gerçek adı nedirAtv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde yer alan Celaleddin Mihricihan karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Celaleddin Mihricihan karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bozkır Aslanı Celaleddin Dizisi Celaleddin Mihricihan Kimdir?

Türk Özbek ortak yapımı olan Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde yer alan Celaleddin Mihricihan karakterine güzel oyuncu Rayxon Ulasenova hayat vermektedir. Kısa sürede büyük ilgi gören dizinin izleyicileri, Celaleddin Mihricihan karakteri kadar bu karaktere hayat veren Özbekistanlı oyuncu Rayxon Ulasenova’yı da merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Celaleddin Mihricihan karakterine hayat veren güzel oyuncu Rayxon Ulasenova’yı daha yakından tanıtacağız.Bozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan kimdir

Rayxon Ulasenova

38 yaşındaki oyuncu 1982 yılında Özbekistan’ın başkenti olan Taşkent şehrinde dünyaya gelmiştir. Bir süre Namangan şehrinde yaşayan Rayxon Ulasenova, daha sonra ailesi ile birlikte Taşkent’e dönmüştür. Taşkent’e döndükten sonra dans kulübüne katılan ve lise hayatı boyunca çeşitli dans gösterilerinde yer alan Rayxon Ulasenova, danstaki başarısı sayesinde birçok ödül de almıştır. Özbek Devlet Sanat ve Kültür Üniversitesi’nden mezun olan Rayxon Ulasenova aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. 2001 yılından beri İlkhom tiyatro stüdyosun da çalışan başarılı oyuncu, daha önce birçok televizyon programında da sunucu olarak yer almıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı The Deceived Woman isimli projeyle yakalayan güzel oyuncu Rayxon Ulasenova, bu sezon Celaleddin Mihricihan karakterine hayat verdiği Bozkır Aslanı Celaleddin dizisiyle Atv ekranlarında izleyici karışısına çıkacaktır.

Rayxon Ulasenova Yer Aldığı Diziler

Şeytan
Vatan
Terk edilmiş
Çılgın
Baron
Akrep
Bozkır Aslanı CelaleddinBozkır Arslanı Celaleddin Mihricihan karakteri kim

Rayxon Ulasenova Resmi İnstagram Hesabı

Hem Özbekistan’da hem de ülkemizde tanınan başarılı oyuncu Rayxon Ulasenova sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncunun intagram da 243 gönderisi ve 894 bin takipçi vardır. Rayxon Ulasenova’nın resmi instagram hesabı: @raykhonulasenova_official

Rayxon Ulasenova Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

38 yaşında ki güzel oyuncu Rayxon Ulasenova, Olim Ulasenova ile evlidir. Kızlık soyadı Iforzoda olan oyuncu eşinin soyadını kullanmaktadır. Uzun yıllardır Olim Ulasenova ile evli olan ve oyuncunun 2 kızı ve 1 oğlu vardır. Bu konumuzda sizlere Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde yer alan Celaleddin Mihricihan karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncu Rayxon Ulasenova’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bozkır Aslanı Celaleddin dizisi oyuncu kadrosu konumuzda tüm oyuncular sizlere tanıtıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.