Boyacı Kızlar Dizisi Oyuncuları, Konusu, Hangi Kanalda Yayınlanacak?

07.06.2023
745

Boyacı Kızlar dizisi oyuncuları, konusu ve hangi kanalda yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Starworks Productions’un üstlendiği Boyacı Kızlar dizisinin yönetmen koltuğunda Bülent Terzioğlu oturmaktadır. Boyacı Kızlar dizisinin başrolünde Başrollerini Selçuk Kılıç ve Sebahat Kumaş yer almaktadır. Bizler bu konumuzda Boyacı Kızlar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, konusunu ve hangi kanalda yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız.

Boyacı Kızlar Dizisi Oyuncuları

Boyacı Kızlar dizisiSebahat Kumaş (Sinem)
Selçuk Kılıç (Tarık)
Yağmur Ün (Ayça)
Özlem Gezgin (Ezgi)
Kaan Yılmaz (Hakan)
Nilgün Kasapbaşoğlu (Gülsüm)
Kubilay Penbeklioğlu (Cenab)
Cansu Fırıncı (Fikret)
Barış Ali Çelikel (Sadık)
Taner Şahin (Kemal)
Aslı Bankoğlu (Nazife)
Simay Düz (Nilgün)Boyacı Kızlar dizisi kadrosu oyuncuları kimler

Sebahat Kumaş (Sinem)

Boyacı Kızlar dizisinin başrol oyuncusu Sebahat Kumaş, 12 Mayıs 1989 yılında Aydın’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümünden mezun olan Sebahat Kumaş, Anadolu Üniversitesinde Aşçılık bölümde eğitimine devam etmektedir. Ekol drama sanat okulunda eğitimini tamamlayan Sebahat Kumaş özellikle Karagül dizisinde canlandığı Melek karakteri ile tanınır hale gelmiştir . Oyuncumuz kamera karşısına en son Arka Sokaklar dizisiyle geçmiştir.

Selçuk Kılıç (Tarık)

Aynı zamanda Kickboks dünya şampiyonu Selçuk Kılıç, Boyacı Kızlar dizisinin başrolünde yer almaktadır. Kamera karşısına ilk defa 2017 yılında konuk oyuncu olarak yer aldığı Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli dizi ile geçmiştir. İlk çıkışında 2019 yılında kadrosunda yer aldığı Payitaht Abdülhamit’te canlandırdığı Lars karakteri ile kalmıştır. Özellikle Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde ki performansıyla tanınan Selçuk Kılıç, ‘Moneytalks’ adlı bir film çekmiştir. Başarılı oyuncumuz en son 2023 yılında Hiç isimli dizide rol almıştır.

Yağmur Ün (Ayça)

4 Kasım 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yağmur Ün, kamera karşısına ilk defa 1999 yılında Fantastik isimli dizi ile geçmiştir. Kariyerindeki çıkışı Elde Var Hayat dizisinde canlandığı İlkay karakteriyle yakalayan oyuncumuz özellikle Alemin Kralı dizisi ile tanınır hale gelmiştir. Çocuk yaşta sektöre adım atan oyuncumuz daha önce Sungurlar, Kırgın Çiçekler, Söz, Kalk Gidelim, Haziran Gecesi, Zevzat, Soygun Oyunu: Büyük Vurgun, Elde Var Hayat gibi başarılı projelerde yer almıştır.

Özlem Gezgin (Ezgi)

17 Şubat 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncumuz Özlem Gezgin, Akademi 35,5 Sanat Evi ve Marmara Sanat Akademesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Medcezir dizisiyle geçen popüler oyuncumuz aynı yıl Kiralık Aşk dizisinde rol almıştır. Özellikle Kiralık Aşk’ta canlandırdığı Nazlıcan karakteriyle tanınmıştır. Daha önce Hanım Köylü, Anamız Var, İncir Ağcı gibi projelerde yer alan Özlem Gezgin, Rh+ Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Kaan Yılmaz (Hakan)

20 Ekim 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kaan Yılmaz, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirmiştir. Adile Naşit Deneme Sahnesi’nde eğitim alan Kaan Yılmaz, kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Süzme karakter ile tanınmıştır. Oyuncumuz 2012 yılında kurmuş oldukları RadyoRoll adlı müzik grubu ile müzik çalışmalarına devam etmektedir.

Nilgün Kasapbaşoğlu (Gülsüm)

27 Ocak 1955 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve Şehir Tiyatroları sanatçısıdır. Nilgün Özhan, altı yaşındayken önce Karadut ardından Bülbül Yuvası filmleriyle sinemaya başlamıştır. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Nilgün Kasapbaşoğlu daha önce seslendirme yönetmeni olarak görev yapmıştır. 68 yaşındaki oyuncumuz kamera karşısına en son 2022’de Müstakbel Damat filmi ile geçmiştir.

Kubilay Penbeklioğlu (Cenab)

10 Mart 1967 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kubilay Penbeklioğlu, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anabilim Dalından mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Yeni Hayat dizisinde geçen başarılı oyuncumuz daha önce Selena, Doktorlar, Kolpaçino Geniş Aile, Hırsız Polis, Başrolde Aşk, Akasya Durağı, Money Talks (Para Konuşur, Kiraz Mevsimi, Mucize Doktor gibi projelerde de rol almıştır.

Cansu Fırıncı (Fikret)

Cansu Fırıncı, 16 Mart 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Cansu Fırıncı kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Urfalıyım Ezelden dizisiyle geçmiştir. Özellikle Kırgın Çiçekler dizindeki performansıyla tanınır hale gelmiştir. Daha önce Yolculuk, Babam, Kanlı Postal, Kızlarım İçin, Düş Kırgınları, Mehmetçik Kutlu Zafer, Yalı Çapkını gibi projelerde de yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son Money Talks filmiyle gelmiştir.

Barış Ali Çelikel (Sadık)

Başarılı oyuncumuz Barış Ali Çelikel, Te-Be Tiyatro Kulübünde oyunculuğun yanı sıra senaristlik ve yönetmenlikte yapmaktadır. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan ve çeşitli görevler üstlenen Barış Ali Çelikel, kamera karşısına ilk defa 2018 yılında konuk oyuncu olarak yer aldığı Yasak Elma dizisiyle geçmiştir. Barış Ali Çelikel, Boyacı Kızlar’da Sadık karakterini canlandıracaktır. Oyuncumuz kamera karşısına en son 2022’de Bilya Cemal karakterini canlandırdığı Recep İvedik 7 filmiyle geçmiştir.

Taner Şahin (Kemal)

23 Kasım 1985 yılında Malatya’da dünyaya gelmiştir. Taner Şahin, Beykent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Daha sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuğa 2010 yılında Jübile Doğaçlama Tiyatrosuyla adım atan Taner Şahin, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Diriliş Ertuğrul dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile tanınmıştır. Taner Şahin daha önce Karga, Kaygısız Baş, Hile, Savaşçı gibi yapımlarda da yer almıştır.

Aslı Bankoğlu (Nazife)

Aslı Bankoğlu 2 Aralık 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında En İyi Arkadaşım dizisi ile geçmitir. Oyuncumuz özellikle Arka Sıradakiler dizisindeki performansıyla tanınır hale gelmiştir. Daha önce Bekarlığa Veda, Tatlı Bela, Aç Kapıyı Çok Fenayım, Her Şey Dahil, Bayram Şekeri, Kolpaçino Bomba, Kız Annesi gibi yapımlarda yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2023 yılında vizyona giren Aşkın Saati 19:03 isimli filmle geçmiştir.

Simay Düz (Nilgün)

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Simay Düz, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde eğitimine devam etmektedir. Boyacı Kızlar dizisinde Nilgün karakterini canlandıracak olan oyuncumuz hakkındaki bilgiler merak edilmiştir. Ancak Simay Düz sektörüde orada yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi yoktur. Genç oyuncumuz Yağmur Gökkaya Talent ve Seda Yazıcı Talent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Boyacı Kızlar Dizisinin Konusu

Bülent Terzioğlu yönetmenliğinde çekilen Boyacı Kızlar dizisinin konusu da merak edilmiştir. Büyük ilgi görmesini beklediğimiz Boyacı Kızlar dizisinde, boyacılık yaparak geçimlerini temin eden üç genç kızın yaşadığı olaylar eğlenceli bir şekilde anlatılacaktır.

Boyacı Kızlar Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Boyacı Kızlar dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı da merak edilen konulardan biri olmuştur. Fakat Boyacı Kızlar dizisi televizyonda yayın olmayacaktır. Boyacı Kızlar bir dijital dizidir. Ancak dizinin hangi dijital platformda yayınlayacağı da belli değildir.

Boyacı Kızlar dizisi oyuncuları, konusu ve hangi kanalda yayınlanacağını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.