Börü 2039 Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

Blu TV için hazırlanmakta olan Börü 2039 dizisi şimdiden pek çok kişi de merak uyandırdı. Blue TV’de olan yayın hayatına başlamasını büyük bir merakla bekleyen dizi severler Börü 2039 dizisinin oyuncu kadrosunu da oldukça merak etti. Biz de bu konumuzda Börü 2039 dizisini büyük bir merakla bekleyen izleyicilerimiz ve okurlarımız adına Börü 2039 dizisinin oyuncu kadrosundan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.Börü 2039 Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

Börü 2039 Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

Blu TV’de yayınlanması beklenen ve 6 bölüm olarak çekilecek olan Börü 2039 dizisi teknolojinin ilerlemesi ile birlikte değişen dünya düzenini ve değişen savaşları konu edilecektir. 18 yıl sonra ülkemizde ve dünyada meydana gelebilecek savaşları konu edinecek Börü 2039 dizisi, oyuncu kadrosu haberimizin devamındadır.

-Murat Arkın

Murat Arkın – Kemal

Börü Murat Arkın - KemalBaşarılı oyuncumuz Murat Arkın, Börü 2039 dizisinin başrol karakterini canlandıracaktır. Murat Arkın 4 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra işletmecilik ile de yakından ilgilenen Murat Arkın, Cüneyt Arkın’ın oğludur. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi enformatik bölümünde tamamlamış olan Murat Arkın, yüksek lisans eğitimini tamamlamak üzere Londra’ya gitmiş ve orada bir şirket kurarak yaşamını Londra’da sürdürmeye başlamıştır. 2011 yılında iste İstanbul’a gelmiş ve Pis Yedili dizisinde oyunculuk yapmaya başlamıştır. Türkiye’ye dönüşü ile birlikte aktif olarak oyunculuğa başlayan Murat Arkın; Harem, Panzehir ve Dağ 2 gibi dizi ve filmlerde boy göstermiştir.

Bu konumuzda da sizlere Blu TV’de yayınlanması beklenen Börü 2039 dizisinin oyuncu kadrosundan bahsetmek istedik. Sizlerin de Börü 2039 dizisi ve dizinin oyuncuları hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı büyük bir merakla bekliyoruz.

Etiketler