Börü 2039 Dizisi Çaka Yazgan Kimdir? Cenay Türksever

20.08.2021
1.468

Bu konumuzda sizler için Börü 2039 dizisinde yer alan Çaka Yazgan karakterini yakından tanıtacağız. Çekimleri Önümüzdeki ay başlayacak olan böreği 2039 dizisi Blue TV’de izleyici karşısına çıkacaktır. Börü serisinin yaratıcısı Alper Çağlar’ın genel yönetmenliğinde çekilecek olan Börü 2039 dizisinin yönetmen koltuğunda Ahmet Atalay, Can Emre ve Cem Özduru oturacaktır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Börü 2039 dizisinde merak edilen isimlerden biri de Çaka Yazgan olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Börü 2039 dizisine yeni katılan Çaka Yazgan karakteri daha yakından tanıtacağız ve Börü 2039 dizisi Çaka Yazgan karakteri kimdir? Börü 2039 dizisi Çaka Yazgan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Börü 2039 Dizisi Çaka Yazgan Karakteri Kimdir?

Börü 2039 Dizisi Çaka Yazgan KimdirBlue TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Börü 2039 dizisine yeni katılan Çaka Yazgan karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler resmi sitelerden Çaka Yazgan karakterini hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Börü 2039 Dizisi Çaka Yazgan Kimdir?

2039 dizisinde yer alan Çaka Yazgan karakterine yakışıklı oyuncumuz Cenay Türksever hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Çaka Yazgan karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Cenay Türksever de merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Börü 2039 dizisinde Çaka Yazgan karakterine hayat veren oyuncumuz Cenay Türksever’i daha yakından tanıtacağız ve Cenay Türksever kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Cenay Türksever Kimdir?

31 yaşındaki oyuncumuz 13 Mayıs 1990 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda tamamlayan oyuncumuz İodl of Models yarışmasına katılmış ve 3. olmuştur. Bu şekilde adını duyuran Cenay Türksever on yıldan fazla modellik yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2014 yılında ünlü şarkıcı Demet Akalın “Kalbimdeki İmza” isimli şarkısının kalbinde yer alarak geçen Cenay Türksever, daha sonra oyunculuğa yönelmiştir.  3 Nota Oyunculuk Akademisinde oyunculuk eğitimi alan Cenay Türksever’in profesyonel olarak yer aldığı ilk dizisi 2017 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif isimli dizidir. Üç sezon boyunca Elif dizisinde Yunus karakterine hayat veren oyuncumuz yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve dizi bittikten hemen sonra Sevdim Seni Bir Kere dizisinde boy göstermiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı başrolünde yer aldığı ve Hakan Kocaoğlu karakterine hayat verdiği Beni Bırakma dizisiyle yakalayan oyuncumuz önümüzdeki günlerde Börü 2039 dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Cenay Türksever Yer Aldığı Diziler

Elif – Yunus (2017- 2019)
Sevdim Seni Bir Kere – Mirza (2020)
Beni Bırakma Hakan Kocaoğlu (2018 – 2021)
Börü 2039 – Çaka Yazgan (2021)

Cenay Türksever Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Börü 2039 dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Cenay Türksever’in instagram hesabı da merak konusu olmuştur. Sosyal medyada da oldukça aktif olan oyuncumuz Cenay Türksever resmi ınstagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 54 gönderisi ve 101 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Cenay Türksever’in resmi instagram hesabı: @cenayturksever

Cenay Türksever Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

31 yaşında ki yakışıklı oyuncumuz Cenay Türksever’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Yakışıklı oyuncumuz Cenay Türksever henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Börü 2039 Dizisi Çaka Yazgan – Cenay Türksever Kıyafetleri

1.90 merte boyunda ve 88 kilo ağırlığında olan oyuncumuz Cenay Türksever sadece yeteneğiyle değil yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken isimlerden biridir. On yılı aşkın süredir modellik yapan yakışıklı oyuncumuz Cenay Türksever tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri tarafından onun giydiği kıyafetler de merak edip araştırılmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Cenay Türksever’in özel hayatında ve Börü 2039 dizisinde giydiği pantolon, tişört, gömlek, kazak, mont, kaban, ceket, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Börü 2039 dizisinde yer alan Çaka Yazgan karakterini ve Çaka Yazgan karakterine hayat veren oyuncumuz Cenay Türksever’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.