Börü 2039 Batuhan Kimdir? Fatih Çetintaş

02.09.2021
929

Bu konumuzda sizler için Börü 2039 dizisine yeni katılan Batuhan karakterini yakından tanıtacağız. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Börü 2039 dizisi dijital bir platform olan Blue TV’de izleyici karşısına çıkacaktır. Börü serisinin yaratıcısı Alper Çağlar’ın genel yönetmenliğinde çekilecek olan Börü 2039 dizisinin yönetmenliğini Ahmet Atalay, Can Emre ve Cem Özduru üstlenmiştir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Börü 2039 dizisinde merak edilen isimlerden biri de keskin nişancı Batuhan olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Börü 2039 dizisine yeni katılan Batuhan karakterini daha yakından tanıtacağız ve Börü 2039 dizisi Batuhan kimdir? Börü 2039 dizisi Batuhan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Börü 2039 Dizisi Batuhan Karakteri Kimdir?

Börü 2039 dizisi Batuhan KimdirBlue TV’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Börü 2039 dizisine yeni katılan Batuhan karakteri bir keskin nişancıdır. Ancak Batuhan karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Börü 2039 dizisine yeni katılan Batuhan karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Börü 2039 Dizisi Batuhan Kimdir?

Börü 2039 dizisine keskin nişancı olarak katılan Batuhan karakterine oyuncumuz Fatih Çetintaş hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Batuhan karakteri kadar bu karakteri canlandıracak olan oyuncumuz Fatih Çetintaş da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Börü 2039 dizisinde Batuhan karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Fatih Çetintaş’ı daha yakından tanıtacağız.

Fatih Çetintaş

23 yaşında ki genç oyuncumuz Fatih Çetintaş, 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Salt Talent Agency Akademinin oyuncusu olan Fatih Çetintaş, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Daha önce, Keşanlı Ali Destanı ve Şüphe gibi tiyatro oyunlarında sahne alan Fatih Çetintaş kamera karşısına ilk defa 2020 yılında yayınlanan Alev Alev dizisi ile geçmiştir. Alev Alev dizisiyle profosyonel oyunculuğa adım atan Fatih Çetintaş, Alev Alev dizisinde Komiser Taner karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncumuz Fatih Çetintaş önümüzde ki günlerde Börü 2039 dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Fatih Çetintaş Yer Aldığı Diziler

2020- Alev Alev (Komiser Taner)
2021- Börü 2039 (Batuhan)Fatih Çetintaş Börü 2039 dizisinde Batuhan rolünde

Fatih Çetintaş Sosyal Medya Hesabı

Keskin nişancı Batuhan rolüyle Börü 2039 dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan oyuncumuz Fatih Çetintaş’ın sosyal medya hesapları da merak edilmiştir. Oyuncumuzun instagram da @mrfatihcetintas kullanıcı adını kullanıyordu, ancak Fatih Çetintaş daha sonra instagram hesabını kapatmıştır. Yani oyuncumuz Fatih Çetintaş’ın kullandığı bir sosyal medya hesabı yoktur.

Fatih Çetintaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

23 yaşında ki genç oyuncumuzun hayatına birinin olup olmadığı da merak konusu olmuştur. Ancak oyuncumuz Fatih Çetintaş henüz evli değildir. Oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı Fatih Çetintaş’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Börü 2039 Dizisi Batuhan – Fatih Çetintaş Kıyafetleri

23 yaşındaki genç oyuncumuz yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Fatih Çetintaş’ın özel hayatında ve Börü 2039 dizisinde giydiği pantolon, gömlek, kazak, tişört, ceket, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Börü 2039 dizisine yeni katılan Batuhan karakterini ve Batuhan karakterine hayat veren oyuncumuz Fatih Çetintaş’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Fatih Çetintaş Börü 2039 dizisinde Batuhan rolünde oynayacak. Börü 2039 dizisi oyuncu kadrosu konumuz burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.