Bonkis Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Yayın Tarihi (Blu TV)

24.10.2020
905

Bonkis Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Yayın Tarihi (Blu TV) Blu TV 2021 yılı için yeni bir dizi hazırlığına girdi. Bonkis dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Bonkis dizisi konusu nedir? Bonkis dizisi ne zaman yayınlanacak yayın tarihi ne? Bonkis dizisi Blu TV dijital platformda yayınlanacak. Bonkis Dizisi oyuncu kadrosu belli oldukça konumuza ekleyeceğiz, Bonkis Dizisi fragmanı çıkınca sayfamızda olacak.

Bonkis Dizisi Oyuncu Kadrosu

Blu TV ekranlarında yayınlanacak olan Bonkis dizisi oyuncu kadrosu netleşti. Oyuncu kadrosundaki isimler, karakterleri bilgilerini sizler için konumuzda detaylı olarak anlatıyoruz. Bonkis dizisi oyuncu kadrosunda Burak Sevinç, Vildan Atasever, Lale Mansur, Cem Emüler, Serhat Parıl, Sedat Mert, Nihan Aker, Sergen Deveci, Mehmet Can Mincinözlü, Öykü Naz Altay, Atakan Yılmaz yer alıyor. Bonkis dizisi karakterleri de netleştikçe konumuza ekleyeceğiz.

burak sevinc bonkis dizisinde

Burak Sevinç

Burak Sevinç Bonkis dizisinde erkek başrol olacak. Burak Sevinç 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümünden mezundur. 2012 yılında ilk kez Babam İçin dizisinde rol aldı. Kurtlar Vadisi Pusu, Evli ve Öfkeli, Altınsoylar, Mahalle, Söz ve Leke dizilerinde rol aldı. Şimdi de Kırmızı Oda dizisinde rol alıyor.  Burak Sevinç instagram hesabı https://www.instagram.com/buraksevinc_/

vildan atasever bonkis dizisinde

Vildan Atasever

Vildan Atasever uzun bir aradan sonra Bonkis dizisinde kadın başrol oyuncusu oldu. Vildan Atasever 1981 İstanbul doğumludur. Vildan Atasever Osmanlı Cumhuriyeti, Başrolde Aşk, Osmanlı Tokadı, Yaz’ın Öyküsü, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Klavye Delikanlıları, Tek Yürek dizi filmlerinde rol aldı. Vildan Atasever instagram hesabı https://www.instagram.com/vildanatasever/

lale mansur bonkis dizisinde

Lale Mansur

Lale Mansur Bonkis dizisinde rol alacak. Lale Mansur 1956 İstanbul doğumludur. Kavak Yelleri, Beni Böyle Sev ve Ölene Kadar rol aldığı son dizi filmler oldu.

cem emulaer yeni dizisi bonkis

Cem Emüler

Cem Emüler Bonkis dizisinde rol alacak. Cem Emüler 1962 doğumludur. Behzat Ç, Çocuklar Duymasın, Aşk Laftan Anlamaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi filmlerinde rol aldı.

serhat paril bonkis dizisinde

Serhat Parıl

Serhat Parıl Bonkis dizisinde rol alıyor. Serhat Parıl 1983 İzmir doğumludur. Serhat Parıl son olarak Bay Yanlış dizisinde rol aldı. Babam İçin, Medcezir, Cesur ve Güzel, Seven Ne Yapmaz dizi filmlerinde rol aldı. Serhat Parıl instagram hesabı https://www.instagram.com/serhatparil/

sedat mert kimdir bonkis dizisi

Sedat Mert

Sedat Mert Bonkis dizisinde rol alacak. Sedat Mert 1975 İstanbul doğumludur. İlk kez Kara Melek dizisinde rol aldı. 46 Yok Olan, Filinta, Parmaklıklar Ardında, Rüzgarlı Sokak, Kalbim 4 Mevsim, İhanet, Dağlar Delisi, Aşkına Eşkıya, Evdeki Yabancı, Dadı ve İsimsizler dizilerinde rol aldı.

nihan aker bonkis dizisinde

Nihan Aker

Bonkis dizisinde rol alacak olan Nihan Aker kimdir? Nihan Aker evlenmeden önceki adı Nihan Aşıcı bu yüzden böyle tanınıyor. 1986 İmzir doğumlu olan oyuncu Bir çok tiyatro kısa filmde yer almıştır. Kara Sevda dizisinde de rol alan başarılı oyuncu yeni yıldan sonra Bonkis dizisinde rol alacak.

sergen deveci bonkis dizisinde rol alacak

Sergen Deveci

Herkesi güldürmeyi amaçlayan oyuncu Sergen Deveci Kocaeli Şehir Tiyatrolarında oyunculuk eğitimi aldı. Bir çok tiyatroda da rol aldı. Sergen Deveci instagram hesabı https://www.instagram.com/sergendeve/?hl=tr

mehmet can mincinozlu kimdir yeni dizisi bonkis

Mehmet Can Mincinözlü

Mehmet Can Mincinözlü Bonkis dizisinde rol alacak. Mehmet Can Mincinözlü 1984 İstanbul doğumludur. Mehmet Can Mincinözlü daha önce Ben Onu Çok Sevdim, Racon Ailem için, Rüzgarın Kalbi ve Bizim Hikaye dizi filmlerinde rol aldı.

oyku naz altay bonkis dizisinde

Öykü Naz Altay

Bonkis dizisinde rol alacak olan Öykü Naz Altay Kimdir? 1995 tarihinde İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. İlk kez 2013 yılında Doksanlar dizisinde oynadı. Öykü Naz Altay Kanatsız Kuşlar ve Kurşun dizilerinde de rol aldı.

atakan yilmaz kimdir

Atakan Yılmaz

Atakan Yılmaz Bonkis dizisinde rol alacak. Atakan Yılmaz 1996 İzmir doğumludur. İstanbul Üniversitesi, Siyasi Bilimler Fakültesi-Siyaset Bilimi Ve Uluslararsı İlişkiler mezunduru. Aynı zamanda İstanbul Şehir Tiyatroları Darülbedyl Atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı. Atakan Yılmaz Tek Yürek dizisinde rol aldı.

Bonkis Dizisi Konusu Nedir?

Bonkis dizisi yönetmenliğini Emre Erdoğdu üstlenirken senaryosunu Deniz Tezuysal kaleme alıyor. Bonkis dizisi konusu hakkında bir açıklama bulunmuyor. Adından da pek bir şey anlaşılmayan Bonkis dizisi konusunu açıkladığında sizler için konumuzda paylaşacağız. Bonkis dizisinin konusu sizce ne olabilir? Bonkis dizisinin konusu hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

Bonkis Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak Yayın Tarihi?

Bonkis, 22 Ocak 2021 de BluTV’de. Bonkis dizisinin geçtiğimiz günlerde okuma provaları yapıldı. Bonkis dizisinin yayın tarihi kesinleşmedi ancak 2021 yılında yayınlanacağı biliniyor. Bonkis dizisi yayın tarihi kesinleştiğinde konumuzda sizlerle paylaşacağız. Bonkis dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Bonkis dizisi hakkında beklenti ve yorumlarınız nelerdir aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.