Boğa Boğa Filmi Oyuncuları Konusu (Netflix)

07.11.2022
1.671

Boğa Boğa filmi oyuncuları ve konusu nedir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Onur Saylak’ın oturduğu Boğa Boğa filme dijital platform Netflix de yayınlanacaktır. İzleyiciler Boğa Bu hafta filminin oyuncuları ve konusunu da merak etti. Bizler de bu nedenle araştırdık. Filmin senaryosunu Hakan Günday’ın kaleme almaktadır. Bu haberimizde Boğa Boğa filmi oyuncuları ve konusu nedir? Sizlerle paylaşacağız.

Boğa Boğa Filmi Oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ
Funda Eryiğit

Kıvanç Tatlıtuğ

Boğa Boğa filminin başrolünde yer alan Kıvanç Kıvanç Tatlıtuğ, 27 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. Bu şekilde sektöre adım atan Kıvanç Tatlıtuğ, özellikle Aşk-ı Memnu dizisi ile tanınmıştır. 2005 yılında yayınlanan Gümüş dizisi ile oyunculukla tanışan Kıvanç Tatlıtuğ bir dönem profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Oyuncumuz Başak Dizdar’la evlidir ve bu evliliğinden oğlu Kurt dünyaya gelmiştir. kivanc tatlitug funda eryigit

Funda Eryiğit

Boğa Boğa filminin başrol oyuncusu Funda Eryiğit 6 Kasım 1984 yılında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Funda Eryiğit kamera karşısına ilk defa 2008 yılında Canım Ailem dizisiyle geçmiştir ve daha önce Karadayı, Poyraz Karayel, Can Kırıkları, Bir Başkadır, Son Yaz, gibi projelerde de yer almıştır. boga filmi funda eryigit

Boğa Boğa Filminin Konusu

İzleyiciler Boğa Boğa filminin konusunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Netflix’te yayınlanacak olan film huzuru bulmak için Ege’de bir köye yerleşen İstanbullu bir çiftin hikayesini konu edinecektir. İstanbul’dan ayrılarak Ege’ye yerleşen çift, burada aradıkları huzuru bulacaklarına inanmıştır. Fakat onlar çok geçmeden yerleştikleri kasabada pek çok düşmana sahip olduklarını anlatacaktır ve filmde de bu yaşananlar anlatılacaktır.

Boğa Boğa filmi oyuncuları ve konusu nedir? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?