Bizimkisi Bir Ah Hikayesi Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu

İlerleyen zamanlarda beyazperdede seyirci karşısına çıkacak olan Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi filminin oyuncuları şimdiden merak edilmeye başlandı.  Malatya’da çekimlerine başlanmış olan Bizimkisi Bir Ah Hikayesi filmi konusu ve oyuncuları ile pek çok kişiyi etkilemesi beklenirken filmin oyuncu kadrosundan detaylı bir şekilde size bahsedeceğiz. İşte Bizimkisi Bir ah Hikayesi filminin oyuncu kadrosu..

Bizimkisi Bir Ah Hikayesi Filmi Oyuncu Kadrosu

Romantik komedi türünde olan ve çekimlerine geçtiğimiz günlerde Malatya’da başlanmış olan Bizimkisi Bir Ah Hikayesi filmi şimdiden oldukça dikkat çektir. Yönetmenliğini Ahmet Kapucu’nun yapacağı film oyuncuları arasında birbirinden başarılı isimleri barındırmaktadır. Gelin hep beraber Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi filmini oyuncularını daha yakından tanıyalım..

-Çiğdem Batur
-Şahin Irmak

Çiğdem Batur

Bizimkisi Bir Ah Hikayesi Filmi Çiğdem BaturBizimkisi Bir Aşk Hikayesi filminin başrol kadın karakterine hayat verecek olan Çiğdem Batur, 13 Temmuz 1982 yılında Düzce’de dünyaya gelmiştir. 1,68 boyunda olan oyuncumuz Çiğdem Batur, üniversite eğitimini de Gazi Üniversitesi’nde İletişim Fakültesi Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü üzerine tamamlamıştır. Pek çok tiyatro, sinema ve dizide boy göstermiş ve oyunculuğu ile seyircilerin beğenisini kazanmıştır. 2000 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Daha önce Bordo Bereliler 2, Deli Gönül, Bizim Hikaye, Kurtlar Vadisi Pusu, Papatyam, Vazgeç Gönlüm ve Gümüş gibi dizi ve filmlerde boy göstermiştir.

Şahin Irmak

Bizimkisi Bir Ah Hikayesi Filmi Şahin IrmakBizimkisi Bir Aşk Hikayesi filminde başrol erkek karaktere ise Şahin Irmak hayat verecektir. Şahin Irmak, 29 Eylül 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çok Güzel Hareketler Bunlar programındaki oyunculuğu ile tanınmaya başlamıştır. Daha önce Kutsal Damacana, Neşeli Hayat, Çok Film Hareketler Bunlar, Yok Artık, Git Başımdan, Düğün Salonu gibi filmlerde yer almasının yanı sıra Kurtlar Vadisi, Aliye, Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Beyaz Show, Makina Kafa, Evlendirme Dairesi, Jet Sosyete, Benimle Oynama, Eser Yenenler Show gibi dizi ve programlarda da boy göstermiştir.

Bu konumuzda sizlere Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi filminin oyuncu kadrosundan bahsetmek istedik. Sizlerde Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi filmi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler