Bizim Hikaye Bitti Final Oldu Geri Başlar mı, 3. Sezon Bizim Hikaye Var mı?

Fox TV ekranlarında 2 sezondur devam eden Bizim Hikaye dizisi 23 Mayıs 2019 Perşembe günü final bölümüyle ekrana gelecek izleyiciye veda edecek. Bizim Hikaye dizisine Amerikan Shameless dizisinden uyarlama olduğunu ve ülkemizde oldukça iyi bir oyuncu kadrosuyla izleyicilere sunulduğunu gördük ve oyuncu kadrosunun başarısından dolayı izleyicilerin çok sevdiği uzun süredir reytinglerde 1. olan Bizim Hikaye dizisi final bölümü ile 70. bölümde ekrana veda ediyor.

Bizim Hikaye dizisi bitmesin final olmasın

Bizim Hikaye Bitti Final Oldu Geri Başlar mı?

Aklımıza hemen Bizim Hikaye dizisi Bitmesin böylesine güzel hikayeler kolay kolay bulunmuyor ülkemizde çok iyi uyum sağlamış olan bu uyarlama dizinin devam etmesi yeni oyuncularla yoluna kaldığı yerden yeni 3. sezonda devam etmesi için kendi çapımızda bir kampanya oluşturarak bunu herkese duyurmak ve izleyicilere Bizim Hikaye dizisi Bitmesin, Bizim Hikaye dizisi final olmasın, Bizim Hikaye 3. sezonda da kaldığı yerden devam etsin isteği ile bu kampanyayı oluşturmak ve sizlerden gelecek talep doğrultusunda kanal ve yapımcı ile irtibata geçmek istiyoruz.

Bizim Hikaye dizisi 3. sezon devam edecek miEvet isteğimiz çok açık: Bizim Hikaye dizisi Bitmesin final yapmasın kampanyası. Peki nedir bu kampanya Bizim Hikaye dizisi final yapacağını açıkladı. Bu saatten sonra geri dönüş olur mu farklı kanallara transfer gerçekleşir mi ya da Bizim Hikaye dizisinin finali 1 hafta ertelendi belki kanal geri adam atar ve dizinin devam etmesini sağlar diye düşünenler olabilir. Bizim yapacağımız şey bu sayfaya kısa yorumlar yazarak sizlerin farkındalık yaratmak amacıyla bu sayfanın linkini Instagram Facebook ve Twitter gibi sosyal alanlar da herkese duyurmak olacak.

Bizim Hikaye dizisi Bitmesin final yapmasın konusunda neler yapılabilir?

Bizim Hikaye reytingleri baktığımızda oldukça sevilmiş tutulmuş dizilerden birisi. 2 sezonun oldukça başarılı geçtiğini söyleyebiliriz. Zaten ilk sezona baktığımızda uzun süre reytinglerde 1. sırada yer almış ve kimseye ilk sırayı kaptırmıştı. Bizim Hikaye dizisine ilk darbe Avlu dizisinden geldi. Avlu dizisi beklenmedik yüksek orandaki reytingleri ile Bizim Hikaye dizisinin izleyicilerini bölmeye ve reytinglerini düşürmeye başladı. Ancak Avlu dizisinin etkisi az oldu. Nitekim yeni sezonda başlayan bir zamanlar Çukurova dizisi Bizim Hikaye dizisini asıl olumsuz etkileyen ve reytinglerin düşmesine neden olan dizi oldu.

Bizim Hikaye dizisi 3. sezon olacak mıBir zamanlar Çukurova dizisi tüm dizilerdeki izleyicileri kendisine çekerek 14 – 15 oranlarında Total reyting almaya başlayınca diğer diziler de erken final yapmak zorunda kaldı ya da oyuncu kadroları güçlendirecek ayakta kalmaya  çalıştı. Ancak üçlü dizilerin olduğu günlerde diğer dizilere çok fazla şans tanınmıyor. Mesela Çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul ve sen anlat Karadeniz gibi güçlü diziler olduğu için hangi dizi yayınlanırsa yayınlansın çarşamba günleri çok fırsat bulamıyor ve iyi reyting alamıyor. Bu nedenle çarşamba günü yayınlanan diziler ya kısa sürede erken final yapıyor ya da çok düşük reytinglerde seyrediyor.

Perşembe günü yayınlanan bir zamanlar Çukurova dizisi de hemen hemen aynı etki yaptı ve Perşembe günü yayınlanan Tek Yürek, Avlu, Bizim Hikaye gibi dizilerin reytinglerini bölmeye ve bu dizileri olumsuz etkilemeye başladı. Bu olumsuzluktan etkilenen Bizim Hikaye dizisi bir zamanlar Çukurova dizisinin bu olumsuz etkilerine daha fazla dayanamadı ve düşen reytinglerin ardından yeni sezonda ekrana gelmeyeceğini ve Mayıs ayının sonunda final yaparak ekranlara veda edeceğini duyurmuştu. Final bölümü fragmanı ise dizinin 23 Mayıs 2019 Perşembe akşamı final bölümüyle ekrana geleceğini ve izleyiciye veda edeceğini bizlere gösterdi. Peki şimdi ne olacak Bizim Hikaye dizisi bitecek mi başka kanala transfer olur mu?

Bizim Hikaye yeniden başlar mı

Bizim Hikaye dizisi farklı bir kanala transfer olur mu?

Aslında reyting sonuçlarına baktığımızda Bizim Hikaye dizisinin çok düşük reytingler almadığını görüyoruz. Son haftalarda genellikle 4-5 civarında total reyting alan ve reyting sıralamasında oldukça iyi yerlerde seyreden Bizim Hikaye dizisinin bitme sebebi aslında sadece reyting değil. Dizinin final yapmasını gerektiren birçok neden var. Örneğin Hazal Kaya kısa bir süre önce evlendi ve özel hayatına zaman ayırmak için yüzden çıkmak istediğini yapımcıya duyurdu. Bununla birlikte dizinin diğer baş rolü olan Burak Deniz patron isimli dizi ile anlaşarak yeni sezonda yeni bir dizi ile yoluna devam edeceğini duyurmuştu.

Böylelikle Bizim Hikaye dizisinin asıl bitme sebebi düşük reytingler değil oyuncuların dağılması diyebiliriz. Elbette başrol oyuncuları da diziden umudu kesip başka dizilere yönelmesi ya da özel hayatına zaman ayırmak için diziden çıkmak istemesi dizininde sonunu getiriyor. Maalesef ülkemizde başrol oyuncuları olmayınca dizi kolay kolay izlenmiyor ve kısa sürede erken final yaparak ekranlara veda ediyor. Bizim Hikaye dizisi de aynen böyle oldu ve Fox TV’de 23 Mayıs 2019 Perşembe günü final kararı alındı.Bizim Hikaye 3. sezon devam edecek mi

Peki Bizim Hikaye dizisi farklı bir kanala transfer olabilir mi, yeni bir kanalda yeni sezonda ekrana gelme şansı var mı: Elbette var ancak ünlü oyunculardan kurulu olan Bizim Hikaye dizisinin maliyeti oldukça yüksek, maliyet yüksek olan dizileri kolay kolay hiçbir kanal istemiyor, bu nedenle Bizim Hikaye dizisi hem başrol oyuncularının farklı dizi ve projelerde yer alacak olması hem de dizideki enerjinin ve hikâyenin artık tekrarlara kaçmasından dolayı dizinin devam edeceğini ve farklı bir kanala geçeceğini kesinlikle düşünmüyorum. Yani Bizim Hikaye dizisinin hikayesi 70. bölüm ile noktalanır, farklı bir kanala transfer olması da mümkün gözükmüyor.

Bizim Hikaye dizisi 3. sezon devam edecek mi yeni sezon yayınlanacak mı?

Bu soruya kesinlikle hayır cevabını verebiliriz. Çünkü Bizim Hikaye dizisi 3. sezon da devam etmesi için bir neden kalmadı. Dizi 70. bölüm ile 23 Mayıs 2019 Perşembe günü ekrana veda ediyor. Dizinin başrol oyuncuları olan Hazal Kaya özel hayatı nedeniyle diziden ayrılmak istemiş Ali Atay ile olan evliliği sonrasında balayı bile yapamamıştı. Diğer başrol olan Burak Deniz ise patron dizisinde başrol oynayacağı için Bizim Hikaye dizisinin 3. sezonunun olması kesinlikle mümkün gözükmüyor. Yani kısacası Bizim Hikaye dizisi yeni sezonda devam edecek mi yayınlanacak mı sorusuna kesinlikle hayır cevabı vererek izleyicileri meraktan kurtarmak istiyoruz. Son olarak Bizim Hikaye dizisinin son almış olduğu reytingleri sizlere buradan yazmak istiyorum:

Bizim Hikaye dizisi son reyting oranları

Bizim Hikaye dizisinin reyting sonuçları nasıldı? Dizinin bitmesinin sebebi reytingler mi?

Öncelikle söylemem gerekir ki Bizim Hikaye dizisinin bitiş sebebi aldığı reyting sonuçları değildir. Çünkü dizi oldukça yüksek reyting oranları ile başlamış ve daha sonra yeni dizilerin başlaması ile 4 oranlarına kadar düşmüştür. Ancak bu düşüş Bizim Hikaye dizisinin devam etmesini engelledi ve dizinin baş rolleri diziden ayrılmak isteyince daha fazla uzatmak istemeyen yapımcı final kararı aldı ve 70. bölüm ile Bizim Hikaye dizisi final yaptı. Sonuç olarak Bizim Hikaye dizisinin final yapma sebebi kesinlikle reyting sonuçları değil dizideki başrol oyuncularının farklı projelerinin ve diziden ayrılmak istemelerinin etkili olduğu açıktır.

Bizim Hikaye bitmesin final olmasın

Bizim Hikaye dizisinin başrol oyuncularının yeni sezonda oynayacakları diziler:

Bizim Hikaye dizisinde oldukça başarılı bir şekilde rol alan Hazal Kaya ve Burak Deniz yeni sezonda farklı dizi projelerinde yer alacaklar. Hazal Kaya yeni bir dizide rol alır mı şimdilik herhangi bir dizi ile adı anılmıyor ancak Burak Deniz için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Burak Deniz daha Bizim Hikaye dizisi bitmeden yeni bir diziyle anlaştı ve patron isimli dizide başrol oynayacağı belli oldu. Burak Deniz’in yeni dizisi Patron için sizlere özel bir sayfa hazırladık görmek isterseniz tıklayınız >> Burak Deniz’in yeni dizisi Patron

Bizim Hikaye dizisi Bitmesin yeni sezonda kaldığı yerden devam etsin Bizim Hikaye dizisinin 3. sezonu Eylül 2019 tarihinde kaldığı yerden devam etsin gibi yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum yazmanızı bekliyor sosyal medyada bu sayfanın linkini paylaşmanızı diliyoruz. Hoşçakalın..

Not: Bizim Hikaye dizisi 16 Mayıs Perşembe günü var mı yok mu neden yok bitti mi sorusunu merak edenler olabilir. Dizi finali ile gelecekti ancak bir hafta ertelenince final bölümü 23 Mayıs Perşembe gününe alındı. Bizim Hikaye dizisi 23 Mayıs 2019 Perşembe günü final yaparak ekrana veda edecek. Bizim Hikaye 16 Mayısta neden yok niçin yayınlanmadı sorusuna yanıt vermiş olduk..

Bizim Hikaye Dizisi 2022-2023 Yılında Yeniden Başlar Mı?

Bizim Hikaye dizisi başrol oyuncuları başka dizilerde rol aldığı için yeni bölümünün başlaması imkansız. Ancak Bizim Hikaye 2022-2023 yılında Fox TV ekranlarında yaz sezonunda tekrar bölümleri yayınlanacaktır. Bizim Hikaye dizisi 2022-2023 yılında yeni bölüm yayınlamayacak olsa da yaz aylarında tekrarları ile yeniden Fox Tv de yayınlanabilir.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

10 Yorum

  1. Lütfen başlasın çok seviyorum bu diziyi 1 bolumden 30 bölüme kadar izledim ama dizi çok güzel lütfen başlasın lutfen

  2. Ne olursunuz size yalvarıyorum bizim hikaye başlasın devam etsin çok güzel dizi o en sevdiğim devam etsin bitmesin yeniden yayınlansın yalvarıyorum