Bizi Ayıran Çizgi Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Gain)

Dijital bir platform olan Gain’de yayınlanacak olan yeni dizilerden bir tanesi de Bizi Ayıran Çizgi dizisi oldu. Bir bölümü 20 dakika sürecek olan Bizi Ayıran Çizgi dizisi toplamda 5 bölümden oluşacaktır. Dijital platformlarda dizi izlemeyi seven izleyicilerimiz ve okurlarımız Bizi Ayıran dizisinin oyuncularını ve konusu oldukça merak etmişler. Bizde sizler adına bu konumuzda Gain’de yayınlanacak olan Bizi Ayıran Çizgi dizisinin oyuncularından ve konusundan bahsedeceğiz.

Bizi Ayıran Çizgi Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Bizi Ayıran Çizgi dizisinin oyuncuları birer birer belli olmaya devam ederken dizinin başrollerini paylaşacak isimler belli oldu. Dizinin başrol oyuncusu olarak Mehmet Ozan Dolunay seçilirken başrol kadın oyuncusu olarak gibi Hazal Subaşı seçildi. Dizi oyuncuları belli olmaya devam ederken gelin sizlere Bizi Ayıran Çizgi dizisinin oyuncularından bahsedelim.Bizi Ayıran Çizgi Dizisi Oyuncuları kim

-Mehmet Ozan Dolunay
-Hazal Subaşı

Mehmet Ozan Dolunay

Bizi Ayıran Çizgi Dizisi Mehmet Ozan DolunayMehmet Ozan Dolunay, 2 Mayıs 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi makine mühendisliği bölümünde eğitimini tamamlarken oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. Bugüne kadar pek çok sinema filminde boy göstermiştir. 2015 yılından bu yana aktif olarak dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır. Daha önce Tatlı Küçük Yalancılar, Oyun Bozan, Yüksek Sosyete, Lise Devriyesi, Darısı Başımıza, Zalim İstanbul, İyi Günde Kötü Günde dizileriyle çıkan Mehmet Ozan Dolunay en son karşımıza Menajerimi Ara dizisi ile çıkmıştır. Bizi Ayıran Çizgi dizisinde ise başrol erkek oyuncusu olarak yer alacaktır.

Hazal Subaşı

Bizi Ayıran Çizgi Dizisi Hazal SubaşıHazal Subaşı, 2 Mayıs 1992 yılında İzmir’de doğmuştur. Oyunculuk ve modellik ile yakından ilgilenmektedir. Miss Turkey 2015 yarışmasında 3. olmuştur. 2016 yılından bu yana ise aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümünde eğitim görmektedir. Adını Sen Koy, Bir Umut Yeter, Halka ve Çukur dizilerinde yer almıştır. En son karşımıza Çukur dizisinde Nehir karakterini seyirciye sunmuştur. Şu anda ise Bizi Ayıran Çizgi dizisinin başrol kadın oyuncusudur.

Bizi Ayıran Çizgi Dizisi Konusu

Senaryosunu Tolga Afşin Kaya’nın kaleme almış olduğu, yönetmen koltuğunda ismi Soner Caner’in oturmuş olduğu Bizi Ayıran Çizgi dizisi 20 dakikadan oluşurken 5 bölüm yayınlanacaktır. Kısa bir süre sonra Gain’de yayınlanacak olan Bizi Ayıran Çizgi dizisinin konusu ise resmi siteler tarafından net bir şekilde açıklanmamıştır. Bizi Ayıran Çizgi dizisinin konusu belli olduğu zaman sizlerle güncel olarak paylaşmaya çalışacağız. Bizi Ayıran Çizgi dizisinin konusu için bizi takipte kalabilirsiniz.

Size bu konumuzda da dijital bir platform olan Gain’de yayınlanacak olan Bizi Ayıran Çizgi dizisinin oyuncu kadrosundan ve konusundan bahsetmeye çalıştık. Sizlerin de dizi ve dizide yer alacak oyuncular hakkındaki görüş düşünce ve fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

Etiketler