Bizden Olur Mu Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

27.01.2022
2.007

Bu içeriğimizde Bizden Olur Mu dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri ve dizinin konusunu sizlerle paylaşacağız. Huysuz film imzalı Bizden Olur Mu dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çırakoğlu oturmaktadır. Senaryosunu Emre Bahadır Çırakoğlu, Sarp Bozkurt, Akif Kılıç ve Deniz Işın’ın kaleme aldığı Bizden Olur Mu dizisi 31 Ocak 2022 tarihinde dijital bir platform olan BluTV de yayınlanacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen romantik komedi türündeki Bizden Olur Mu dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve dizinin konusu da merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde Bizden Olur Mu dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri ve dizinin konusunu sizlerle paylaşacağız.

Bizden Olur Mu? Dizisi Oyuncu Kadrosu

Deniz (Deniz Işın)
Sarp (Sarp Bozkurt)
Banu (Başak Gümülcinelioğlu)
(Berkay Tulumbacı)Bizden olur mu dizisi oyuncuları kadrosu

Deniz Işın – Deniz

Bizden Olur Mu dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Deniz Işın, 28 Mayıs 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamlayan Deniz Işın kamera karşısına ilk defa 2019 yılında, Her Yerde Sen dizisiyle geçmiştir. Dizide hayat verdiği Merve karakteriyle büyük beğeni toplayan ve ertesi yıl Atiye dizisinde yer alan oyuncumuz özellikle başrolünde yer aldığı Masumiyet dizisi sayesinde tanınır hale gelmiştir.

Sarp Bozkurt – Sarp

Bizden Olur Mu dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Sarp Bozkurt 4 Ekim 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Sarp Bozkurt kamera karşısına ilk defa 1999 yılında Baba Evi dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Sarp Bozkurt, Harry Potter, Kediler ve Köpekler gibi birçok filmde de seslendirme yapmıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Erdem karakterine hayat verdiği Sen Çal Kapımı dizisiyle geçen oyuncumuz önümüzdeki günlerde Bizden Olur Mu dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Başak Gümülcinelioğlu – Banu

Bizden Olur Mu dizisinde Banu karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu, 22 Ekim 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesinden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde yüksek lisansını tamamlayan Başak Gümülcinelioğlu, önce Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde daha sonra işse Londra’daki LAMDA Oyunculuk Okulu’da oyunculuk eğitimi almıştır. Güzel oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Kalbim Yangın Yere dizisiyle geçmiştir.

Berkay Tulumbacı

8 Haziran 1991 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde dünyaya gelen Berkay Tulumbacı lise eğitimini Levent Koleji’nde almıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Berkay Tulumbacı kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Kara Ekmek dizisiyle geçmiştir. 2019 yılında BKM Güldür Güldür Show ekibine katılan Berkay Tulumbacı aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Aynı zamanda şarkıcılık yapan başarılı oyuncumuz önümüzdeki günlerde Bizden Olur Mu dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Bizden Olur Mu? Dizisinin Konusu

BluTV de izleyici karşına çıkacak olan Bizden Olur Mu dizisinin başrolünde yer alan Sarp ve Deniz bu zamana kadar istedikleri aşkı bulamamıştır. Bundan dolayı ikili çeşitli ilişki tavsiyeleri veren kitaplar okumaya başlamış ve hayatlarını bu şekilde sürdürmeye karar vermiştir. Kitaplarda okudukları taktikler yüzünden buluşmalarını mahveden ve başlarından bir sürü olay geçen Deniz ile Sarp daha sonra kendilerine bıraktıkları zaman daha güzel ve gerçek bir ilişki yaşadıklarını fark edecektir. Bizden Olur Mu dizisinde de Deniz ve Sarp’ın başından geçen bu eğlenceli olaylar anlatılacaktır.

Bu içeriğimizde Bizden Olur Mu dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri ve dizinin konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 2022 yılında yeni diziler konumuz burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..