Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe kimdir? Oynadığı Diziler (Miray Akay)

İlerleyen günlerde TRT 1 kanalında yayın hayatına başlayacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi oyuncularını açıklamaya devam ediyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde göreceğimiz önemli karakterlerden bir tanesi de Pembe karakteri oldu. Biz de bu konumuzda Bir Zamanlar Kıbrıs dizisini büyük bir merakla bekleyen izleyicilerimiz adına Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde yer alacak olan Pembe karakterinden ve ona hayat verecek olan oyuncumuzdan bahsedeceğiz.Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Karakteri_1

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Karakteri

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde ön planda yer alan karakterlerden bir tanesi de Pembe karakteri oldu. Dizide sık sık karşımıza çıkacak olan Pembe karakteri Kemal karakterinin kız kardeşidir. Dobra bir kız olan Pembe, sivri dilli olmasının yanı sıra insanlara karşı da dik bir şekilde cevap vermektedir. Ancak bu özelliği çevresindeki insanlar tarafından kabul edildiği için bu özelliği ona sıkıntı yaratmaktadır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Kimdir?

1 Nisan akşamı saat 20.00 da TRT 1’de yayın hayatına başlayacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki Pembe karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ise Miray Akay’dır. Miray Akay’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına konumuzun devamında oyuncumuzun hayatından sizlere bahsedeceğiz.

Miray Akay Kimdir?

Miray Akay Kimdir_1Güzel oyuncumuz Miray Akay, 17 Temmuz 2000 yılında Ukrayna’da dünyaya gelmiştir. 2010 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen Miray Akay, aktif olarak dizi ve sinema oyunculuğu yapmaktadır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2010 yılındaki Bitmeyen Şarkı dizisi ile yaşamış, en sonda karşımıza geçen yıl Zümrüdüanka dizisindeki Meliha karakteri ile çıkmıştır.

Miray Akay’ın Oynadığı Diziler

2010 – Bitmeyen Şarkı
2013 – 20 Dakika (Duru Halaskar)
2014 – Benim Adım Gültepe (Gülten)
2015-2016 – Güneşin Kızları (Peri)
2017 – Dayan Yüreğim (Nazlı)
2018 – Bizim Hikaye (Zeynep Elibol)
2020 – Zümrüdüanka (Meliha Kuloğlu)

Miray Akay’ın Resmi İnstagram Hesabı

Miray Akay'ın Resmi İnstagram HesabıMiray Akay, resmi instagram hesabında da oldukça ön planda yer almaktadır. Miray Akay’ın resmi instagram hesabında 234 gönderisi bulunurken 1,1 milyondan fazla da takipçisi yer almaktadır. Güzel oyuncumuz yer almış olduğu projeleri de resmi instagram hesabında takipçileriyle sık sık paylaşmaktadır. Miray Akay’ın resmi instagram hesabını merak eden okurlarımız isimli hesaba bakabilirler.

Miray Akay’ın Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Miray Akay hakkında merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin kim olduğu oldu. Miray Akay bir dönem Atilla Doğukan Türkyılmaz ile birliktelik yaşıyordu. Resmi instagram hesaplarında da fotoğraf karelerini paylaşan çiftimiz geçtiğimiz yıl yollarını ayırmışlardır. Şu anda ise Miray Akay’ın bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Karakterinin Kıyafetleri

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Karakterinin Kıyafetleri_1Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde kıyafetleri ile dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Pembe karakteri oldu. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yayın hayatına başladığı zaman Pembe karakterinin kıyafetlerini de marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi Pembe karakterinin kıyafetleri için bizi takipte kalmaya devam edebilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki Pembe karakterinden bahsetmek istedik. Sizlerin de Pembe karakteri hakkındaki görüş, düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz. Ayrıca Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde yer alan oyuncularımızın tamamını incelemek isterseniz de Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu TRT1 isimli konumuza bakabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler