Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncuların Giydiği Kıyafetler Elbiseler

Çok kısa bir süre sonra TRT 1 kanalında yayınlanmaya başlayacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin çekimleri Kıbrıs’ta halen devam etmektedir. Dizi şimdiden oyuncularının giydiği kıyafetler ile merak konusu olmuştur. Dizi severler büyük bir heyecanla Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde kullanılan kıyafetleri ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile araştırmaya başladı. Biz de sizler adına bu konumuzda Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafetleri ve elbiseleri detaylı bir şekilde paylaşacağız.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncuların Giydiği Kıyafetler

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi oyuncu KıyafetleriBir Zamanlar Kıbrıs dizisi oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Devrim Saltoğlu ve Gülper Özdemir gibi birbirinden başarılı isimleri barındırmaktadır. Oyuncu kadrosunun güçlü olması dizide kullanılan kıyafetlerin daha çok merak edilmesine sebep oldu. Dizi severler ve okurlarımız adına konumuzun ilerleyen kısmında Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde yer alan oyuncularımızın kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi İnci’nin Kıyafetleri

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi İnci'nin KıyafetleriBir Zamanlar Kıbrıs dizisinde İnci karakterine Pelin Karahan hayat vermektedir. İnci karakteri Kemal Dereli karakterinin eşidir. Kıbrıs’ta meydana gelen kanlı Noel’den zarar gören İnci ve Kemal Dereli, ailesi ile birlikte evlerini ve yurtlarını terk etmek zorunda kalmışlardır. İnci karakteri karakteristik özelliklerinin yanı sıra dizide kullanmış olduğu kıyafetler ile de göz doldurmaya devam ederken izleyiciler İnci karakterinin kıyafetlerini oldukça merak etti. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi TRT 1’de olan yayın hayatına başladığı zaman İnci karakterinin dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek ve ayakkabı gibi kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Ayşe’nin Kıyafetleri

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Ayşe'nin KıyafetleriBir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Ayşe karakteri ise Ankaralı karakterinin nişanlısıdır. Nişanlısının mecburi bir görevden dolayı Kıbrıs’a gönderilmesiyle nişanlısına oldukça özlem duyan Ayşe karakterinde kıyafetleri oldukça merak edildi. Kusursuz fiziğiyle giydiği kıyafet ve elbiselerin tümünü kendisine yakıştırılan Ayşe karakterinin elbise, etek, gömlek ve ceket gibi parçaların tümü de elimizden gelebildiğince marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Kemal Dereli ve Ankaralı’nın Kıyafetleri

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Kemal Dereli KıyafetleriBir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Kemal Dereli karakteri sakız tüccarıdır. Ankaralı karakteri ise Kıbrıs’a gizli görevli gelen bir Türk askeridir. Kemal Dereli karakterine Ahmet Kural hayat verirken, Ankaralı karakterine de Serkan Çayoğlu hayat vermektedir. Bu iki erkek oyuncu da dizide kullanmış oldukları kıyafetler ile özellikle erkek izleyiciler tarafından merak uyandırdılar. Dizi yayın hayatına başladığında Kemal Dereli ve Ankaralı karakterinden dizide kullanmış oldukları ceket, gömlek, pantolon gibi kıyafetlerin yanı sıra kullanmış oldukları aksesuarları da marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Ankaralı'nın Kıyafetleri

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Rauf’un ve Sampson’un Kıyafetleri

Kısa bir süre sonra TRT 1 kanalında yayın hayatına başlayacak Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Rauf karakteri Kuzey Kıbrıs’ın ilk cumhurbaşkanı iken Sampson karakteri ise bir Rum komutanıdır. Rauf karakterine Devrim Saltoğlu, Sampson karakterine ise Tayanç Ayaydın hayat vermektedir. Dizide kıyafetleri ile dikkat çeken karakterlerden diğerleri de bu iki karakter oldu. Elimizden gelebildiğince Rauf Denktaş ve Sampson karakterinin de kıyafetlerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bu konumuzda da sizlerle Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde kullanılan kıyafet ve elbiseleri paylaşmaya çalıştık. Sizlerin de Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde kullanılmış olan kıyafetlerden merak ettiğiniz parçalar olursa oyuncu ve sahne bilgisi ile birlikte yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde yer alan oyuncularımızı yakından incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi oyuncu kadrosu başlıklı konumuza bakabilirler.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

1 Yorum

  1. Selam.
    Inci karakterinin giydiği mavi elbisenin markası nedir ? Reklamlarda gösterilen resimde giydiği kıyafet