Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir? Bade Arazlı

Birkaç gün sonra TRT 1’de yayın hayatına başlayacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi oyuncuları açıklamaya devam ederken dizide en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Mine karakteri oldu. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisini büyük bir merakla bekleyen izleyicilerimiz adına dizide boy gösterecek olan Mine karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan sizlere bahsedeceğiz.Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Karakteri

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Karakteri

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin tatlı ve şirin olan karakteri izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Kemal karakterinin küçük kızı olan Mine karakteri oldukça şakacıdır. Cana yakın ve konuşkan bir kız olan Mine, bu özelliği ile çevresindeki insanlar tarafından çok sevilmektedir.

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Mine karakterine hayat verecek oyuncumuz ise Bade Arazlı‘dır. Oyunculuk sektöründe yeni olan oyuncumuz Bade Arazlı’yı merak edip yakından tanımak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına Bade Arazlı’nın hayatından ve bilgilerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. İşte Bade Arazlı’ya dair tüm bilgiler..

Bade Arazlı Kimdir?

Şirin oyuncumuz Bade Arazlı, 2016 yılında dünyaya gelmiştir. 2020 yılında oyunculuğa başlayan Bade Arazlı ilk dizi oyunculuğu deneyimini Maria ile Mustafa dizisindeki küçük Maria karakteri ile yaşamıştır. Daha önce DeFacto, Canada Schools, Deno Kids gibi pek çok markanın reklam yüzü olmuştur. 2021 yılında ise gündeme Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki Mine karakteri ile gelecektir.

Bade Arazlı’nın Yer Aldığı Diziler

2020 – Maria ile Mustafa
2021 – Bir Zamanlar Kıbrıs

Bade Arazlı Resmi İnstagram Hesabı

Bade Arazlı Resmi İnstagram HesabıBade Arazlı’ya ait bir instagram hesabı bulunmaktadır. Hesabı ailesi tarafından yönetilmekte olan Bade Arazlı sosyal medyada fotoğrafları ve videoları ile dikkat çekmektedir. Bade Arazlı’nın resmi instagram hesabını da 158 gönderisi bulunurken 14 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Bade Arazlı’nıb resmi instagram hesabını yakından incelemek isteyen okurlarımız @badearazli isimli hesaba bakabilirler

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Karakterinin Kıyafetleri

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Karakterinin KıyafetleriBir Zamanlar Kıbrıs dizisinde konuşkanlığı ile ön planda yer alacak olan Mine karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edildi. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yayın hayatına başladığı zaman Mine karakterinin dizide kullanmış olduğu elbiseleri ve kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile sizlere sunmaya çalışacağız. Sizin de Mine karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte bize sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki Mine karakterinden ve Mine karakterini canlandıracak olan Bade Arazlı’dan bahsetmek istedik. Sizlerin de Mine karakteri ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki oyuncularımızın tamamını incelemek isterseniz de Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu TRT1 isimli konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler