Bir Zamanlar Kıbrıs Hemşire Sandy Kimdir? Sümeyra Koç

TMC Film imzalı dizi yakında Trt ekranlarında izleyicilerle buluşacaktır. Trt bu sezon oldukça iddialı dizileriyle adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde oyuncu kadrosu sayesinde büyük ilgi görmüş ve merak edilmiştir. Dizide Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Gülper Özdemir gibi başarılı isimler yer almaktadır. Dizide merak edilen oyunculardan biride Sümreyra Koç olmuştur. Bizde sizlere Kıbrıs Ada Kışı dizisinde Hemşire Sandy karakterini ve bu karaktere hayat veren güzel oyuncumuz Sümeyra Koç’u yakından tanıtacağız.Bir Zamanlar Kıbrıs Hemşire Sandy Kimdir

Bir Zamanlar Kıbrıs Hemşire Sandy Karakteri Kimdir?

2021 sezonunun iddialı dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde ki Hemşire Sandy karakterinin henüz nasıl biri olacağı açıklanmamıştır. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Sümeyra Koç Kıbrıs Ada Kışı dizisinde Hemşire Sandy

Bir Zamanlar Kıbrıs Hemşire Sandy Kimdir?

Merakla beklenen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Hemşire Sandy karakterine güzel oyuncumuz Sümeyra Koç hayat verecektir. Bizde sizler için Hemşire Sandy karakterine hayat veren oyuncumuz Sümeyra Koç’u daha yakından tanıtacağız ve Sümeyra Koç kimdir? Kaç yaşındadır? Hangi okuldan mezun olmuştur? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sümeyra Koç Kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy rolü

33 yaşında ki oyuncumuz  27 Şubat 1987 yılında Istanbul da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra bir dönem yurt dışında yaşayan oyuncumuz ülkemize döndükten sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde, Craft Oyunculuk Atölyesi’nde ve Şahika Tekand Stüdyosu’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Ailesi Yugoslavya göçmeni olan Sümeyra Koç daha önce birçok reklam filminde yer almıştır. Ancak oyuncunun ilk profosyonel dizisi ise, 2010 yılında yayınlanan Lâle Devri dizisidir. Bugüne kadar birçok başarılı projede yer alan oyuncumuz, kamera karşısına en son Sen Çal Kapımı dizisiyle geçmiştir. Dizide konuk oyuncu olarak yer alan Sümeyra Koç bu sezon Trt ekranlarında izleyicilerle buluşacaktır.

Sümeyra Koç Yer Aldığı Diziler

2010 Lale Devri
2013 Sana Bir Sır Vereceğim
2013 Galip Derviş – Dilek
2014 Otel Divane
2014 Kurt Seyit Ve Şura – Duru
2015 Kara Kutu – Zeynep
2015 Kiralık Aşk
2017 Fazilet Hanım Ve Kızları – Farah
2021 Sen Çal Kapımı – Mira

Sümeyra Koç Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan güzel oyuncumuz resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Güzelliğiyle herkesin ilgiyle takip ettiği biri olan Sümeyra Koç’un instagram da 772 gönderisi ve yaklaşık olarak 85 bin takipçisi vardır. Sümeyra Koç’un resmi instagram hesabı: @sumeyrakoc Kıbrıs Ada Kışı Hemşire Sandy Kimdir

Sümeyra Koç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren oyuncumuz 30 Eylül 2017 tarihinde Can Koç ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan çiftimizin henüz bir çocuğu yoktur.

Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy – Sümeyra Koç Kıyafetleri Elbiseleri

Kusursuz fiziği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuzun sevenleri de Sümeyra Koç’un giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Özellikle genç kızlar tarafından oyuncumuzun kıyafetleri merak konusu oluyor. Bizde sizler için oyuncumuzun Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde ve özel hayatında giydiği elbise, etek, kazak, pantolon, tişört, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı yüzük, bileklik, kolye, küpe, çanta gibi tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Trt’nin merakla beklenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Hemşire Sandy karakterini ve bu karaktere hayat veren güzel oyuncumuz Sümeyra Koç’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi oyuncu kadrosu burada.

Etiketler