Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Neden Çıktı Ayrıldı Mı? Geri Gelecek Mi?

Bu konumuzda sizlere Atv’nin sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol oyuncularından Züleyha karakterinin diziden ayrılıp ayrılmadığından bahsedeceğiz. Murat Saraçoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği dizinin yapımında ise Tims&B Productions imzası vardır. Her perşembe milyonları ekrana bağlayan dizide hepimizin bildiği 79. bölümde dizinin diğer bir başrol oyuncusu olan Uğur Güneş diziye veda etmişti. Bunun üzerine Hilal Altınbilek’in de diziden ayrıldığı söylentileri çıktı. Bizde sizler için bu konuya açıklık getireceğiz, Züleyha karakterinin diziden ayrılıp ayrılmadığından ve diziye geri gelip gelmeyeceğinden bahsedeceğiz.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Diziden Neden Çıktı?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Neden ÇıktıAtv’nin reyting rekortmeni olan dizisi 3. sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle hâlâ zirvede olmaya devam etmekteydi, büyük hayran kitlesine sahip olan dizide hepimizin bildiği gibi başarılı oyuncu Uğur Güneş’in hayat verdiği Yılmaz karakteri ölerek diziden ayrılmıştı. Züleyha ile Yılmaz’ın henüz yeni kavuşması üzerine Yılmaz’ın ölmesi izleyicileri çok üzdü. Bunun üzerine dizinin başrol oyuncusu olan Züleyha karakterinin Yılmaz’ın gidişine dayanamayıp intihar ederek diziden ayrılacağı konuşulmaya başladı.

Bu konuda resmi sitelerden herhangi bir açıklama gelmemiştir ancak Züleyha Yılmaz’a, kendini akıntıya bırakmadan çocuklarının geleceği için elinden gelen herşeyi yapacağına dair söz vermişti. Züleyha Yılmaz’a olan sevgisinden ve verdiği sözden dolayı diziden ayrılmayacak ve verdiği mücadeleleri sürdürmeye devam edecektir.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Yılmaz’ın gidişine dayanamayarak diziden ayrılacağı söylenen Züleyha karakterinin şimdilik diziden ayrılması bir şey söz konusu değildir. Yılmaz’ın ölümüyle yıkılan Züleyha’nın çocuklarının geleceği için pes etmemesi ve hayata tutunması gerekmetedir ve Züleyha bunun için Yılmaz’a söz vermiştir. Züleyha bu sözünü tutmaya çalışacaktır ancak tutup tutamayacağını ise ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Karakteri Diziden Neden Ayrıldı

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Başarılı oyuncu Hilal Altınbilek’in hayat verdiği Züleyha karakterinin diziden ayrılacağı gibi söylentiler çıkmıştı ancak şimdilik böyle bir durum söz konusu değildir ve Züleyha acısını kalbine gömerek hayata tutunmaya çalışacaktır. Züleyha eğer ilerleyen bölümlerde Yılmaz’a verdiği sözü tutmayıp pes ederse yani oyuncumuz Hilal Altınbilek diziden ayrılırsa tekrar diziye gelmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha

Dizinin ilk bölümlerinde İstanbul’da terzi dükkanında çalışan Züleyha, Yılmaz’ı çok sever. Abisi Veli’nin kumar borçlarına kurban giden Züleyha Yılmaz’la birlikte Adana’ya kaçarlar ve söylediği yalan herkesin hayatını mahveder. Daha sonra Yılmaz’ın öldüğünü sanan Züleyha onu çok seven, varlıklı ancak kendisinin sevmediği biri olan Demir Yaman ile evlenir. Fakat daha sonra Yılmaz’ın hayatta olduğu ortaya çıkar. Züleyha’nın Yılmaz Akkaya ile olan sevgililiğinden Adnan isminde bir oğlu vardır fakat bunu Yılmaz çok sonra öğrenir. Demir Yaman ile olan evliliğinden ise Leyla isminde bir kızı vardır. Demir, Züleyha ve Yılmaz mutlu olmasın diye boşanmayı diretir ancak daha sonra Züleyha’nın da mutlu olmayı hak ettiğini düşünür ve boşanırlar. Yılmaz ve Züleyha tam kavuşmuşken Yılmaz hayata veda eder. Züleyha bundan sonra çocukları için mücadele eder.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha öldü mü diziden çıktı mıBu konumuzda sizlere Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol oyuncularından Züleyha karakterinin dizinden ayrılıp ayrılmadığından ve geri gelip gelmeyeceğinden bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Neden Çıktı Ayrıldı Mı? Geri Gelecek Mi? konumuz şimdilik bu kadar. Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon Devam Edecek mi konumuza göz attınız mı?

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler