Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Bölüm Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

Yorum Yap 267 kez izlendi

Atv ekranlarında ilk sezonu ile ekrana gelen ve 35 bölümü geride bırakan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yeni Sezon Bölümlerinin Tekrarları Hangi Günlerde Saat Kaçta olacak? merak edenler ve diziyi takip edip izleyemeyen veya yeniden izlemek isteyenler için sürekli güncel tutacağımız bu içerikte sizlere aktarmaya çalışacağız. Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonu 36. bölüm ile başlayacak ve 2019 Eylül ayında yeni sezon başlayacak.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin 2. Sezon Tekrarları Hangi Günlerde Saat Kaçta yayınlanacak? Sevilerek izlenen ve her bölümü ile reyting oranlarında müthiş bir oran yakalayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi Atv ekranlarında 2. sezonuna 20 Eylül 2019 perşembe akşamı başlaması bekleniyor. İlk sezondan sonra yeni sezonda da aynı gününde aynı saatte yayınlanacak olan sevilen dizi oldukça popüler olarak 2. sezona başlayacak. Diziyi merakla bekleyenler de 2. sezon bölümlerini yeniden izlemek ve yeni gelen oyuncularla diziye tekrar tekrar bakmak isteyenler Bir Zamanlar Çukurova dizisinin tekrarları ne zaman hangi günler diye meraklı soruları yöneltiyorlar. 2. Sezonda yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova tekrar bölümlerinin günlerini ve saatlerini detayları ile yazmak ve sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova tekrarları hangi gün saat kaçtaBir Zamanlar Çukurova Yeni 2. Sezon Bölüm Tekrarları

2. sezonu ile yine Atv ekranlarında perşembe günleri yayınlanmaya devam edecek olan ve yapımcılığını Tims&B’nin üstlendiği başarılı ve reytingleri üst düzeyde olan dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber yer alıyor. Başarılı yönetmen ilk sezonda harika  bir iş çıkarmış ve dizi en çok izlenen 2. dizi olarak sezona damga vurmuştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2. sezonda perşembe günleri devam etmesi Atv ile yapımcı arasındaki sözleşmenin uzatılması ile kesinleşti. Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonda tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacak, hangi tarihlerde Bir Zamanlar Çukurova yeniden ekrana gelecek Atv de güncel yayın akışına göre buraya yazacağız ve her hafta güncelleyerek sizlere taze bilgiler sunacağız.. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezon gün ve saatleri:

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20.00 Yeni Bölüm
Bir Zamanlar Çukurova Cuma 12.50 Tekrarı
Bir Zamanlar Çukurova Pazar 16.30 Tekrarı
Bir Zamanlar Çukurova Salı 00.15
Bir Zamanlar Çukurova Cumartesi 23.10

Çukurova dizisinin yeni sezon tekrar edeceği gün ve saatleriBir Zamanlar Çukurova Yaz Aylarında Bölüm Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

Atv ekranlarında sevilerek izlenen ve her perşembe çok iyi bir izleyici kitlesine ulaşan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2019 da yaz ayları boyunca tekrar bölümleri ile yeniden ekrana gelecek. Sezon içinde izleyemeyen yada tekrar izlemek isteyenler için oldukça güzel bir imkan olduğunu düşünüyoruz. Sevilen dizi eski Adanayı ve yaşanan sıradışı olayları güzel bir dille ekrana taşırken dizi için özel kurulan set sayesinde gerçek bir eski hissiyatı uyandıran dizinin Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra en çok izlenen dizi olduğunu ve 2018-2019 sezonuna damga vurduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisine 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular TIKLAYIN?

Tims & B Yapım imzasıyla 2.sezon boyunca yine Atv kanalında perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam edecek olan ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisi yaz ayları boyunca sevenleri ile ilk bölümden itibaren yeniden buluşacak. 24 Haziran 2019 pazartesi gününden itibaren tekrarlarıyla ekranlara gelecek. ‘Bir Zamanlar Çukurova24 Haziran pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 15.45’te ATV’de! ekrana gelmeye başlayacak. Diziyi izleyemeyen yada baştan itibaren tekrar izlemek isteyenler için dizinin tekrarları ilk bölümden itibaren başlıyor.

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonda hangi günlerde tekrarları olacakBir Zamanlar Çukurova Dizisinde Kimler Oynuyor, Tekrarları İlgi Görür mü?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kesinlikle çok sevilip tutulduğunu zaten reyting sonuçlarına bakarak bile anlayabiliriz. Sevilen dizinin baş rollerinde Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın Melike İpek Yalova ve Selin Yeninci gibi ünlü oyuncular yer alıyorlar. BU KADAR ÜNLÜ OYUNCU BİR ARAYA GELİNCE ORTAYA İZLEMELİK GÜZEL BİR DİZİ ÇIKIYOR. AYRICA DİZİNİN MEKANLARI ÖZENLE SEÇİLMİŞ VE ESKİ ADANAYI ÇOK İYİ ANIMSATIYOR.

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Tüyoları Bilgileri TIKLAYIN

“Bir Zamanlar Çukurova” dizisi 1. sezonuna 13 Eylül 2018 perşembe akşamı başlamış ve ilk bölümüyle ATV’de ekranlara gelmişti.  Çok sevilen dizinin sezon sonuna kadar toplam 35 bölümü geride bıraktığını ve 30 Mayıs 2019 perşembe akşamı sezon finali yaparak 35. bölüm ile ekrana geldiğini tekrar hatırlatalım. ATV ekranlarında 2. sezonuna 20 Eylül 2019 Perşembe akşamı başlaması planlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonun başlaması ile birlikte 2. sezon ilk bölümün tekrarını izleyemeyenler Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon tekrarları hangi günler saat kaçta sorusunu yöneltecekler ve burada tüm detayları sizlerle paylaştığımız için sorulara net yanıtlar bulacaklar.

Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon gün ve saatleriBir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Tekrarları Yeniden Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova ilk sezondan dolayı oldukça şanslı ve başarılı bir dizi. Çünkü ilk sezonda çok iyi reytinglere ulaştığı için rakip dizileri zayıflattı ve bir bir tüm diziler yayınlarını final yaparak bitirdiler. Aynı gün yayınlanan Kutul Amare, Bizim Hikaye, Çarpışma ve Avlu gibi diziler havlu atıp yarışı pes ederek bitirdiler. Çünkü bu dizilerin tüm reytinglerini toplasan Bir Zamanlar Çukurova dizisine yine ulaşamıyordu. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin almış olduğu son reytingler:

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin tüm reytingleri

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2. sezonu 20 Eylülde başlayacak dedik. Bazen bir hafta erken bir hafta geç başlasa da genelde diziler okulların açıldığı hafta aileler tatilden dönmüş oldukları için genellikle başlıyor. Büyük bir aksilik olmazsa Bir Zamanlar Çukurova dizisi de belirlenen tarihte başlayacak ve yeni sezonda ilk bölümünü izleyemeyen veya izleyipte tekrar izlemek isteyenler Atv ekranlarında yayınlanan perşembe akşamlarının fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacak, Bir Zamanlar Çukurova 2. sezonda hangi günlerde ve hangi saatte tekrarları yayınlanacak diye merak edenlere tüm detayları aşağıdaki güncelleme kısımlarından yayın akışına göre sizlerle paylaşacağız.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin tekrarı hangi günBir Zamanlar Çukurova Tekrarları Haftasonu Hangi gün ve Saatlerde?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonunda özellikle hafta içi mesai veya yoğun işlerinden dolayı izleyemeyip hafta sonu izlemek isteyenler için Atv bunu da düşünmüş olacak ki hem pazar günü hemde cumartesi günü dizinin tekrarlarını vermeye başladı. Bildiğiniz gibi Atv çok akıllıca bir tekrar politikası izliyor ve yaz sezonu başlattığı Canevim ve Kimse Bilmez gibi dizilerin bile tekrarlarını sürekli yayınlayarak tüm izleyicileri çekmeye çalışıyor kanala.  Atv’de yeniden ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisini perşembe akşamı izleyemeyenler cumartesi veya pazar günleri yani hafta sonu hangi saatlerde Atv ekranlarında yayınlanacak dizinin tekrarları diye merak içinde bizlere soruyorlar. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hafta sonu tekrar edeceği ve yeniden izlemek isteyenler için Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon haftasonu tekrar bölümlerinin yayınlanacağı gün ve saatleri Atv yayın akışından sizlerle paylaşıyoruz:

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20.00 Yeni Bölüm
Bir Zamanlar Çukurova Cumartesi 23.10 Tekrarı
Bir Zamanlar Çukurova Pazar 14.30

Bir Zamanlar Çukurova dizisi tekrarları ne zamanBir Zamanlar Çukuruva Dizisi 2. Sezon Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün ve Saatlerde?

Yeni sezonu ile Atv de perşembe günleri ekrana gelmeye devam eden Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Tekrarları Ne Zaman yayınlanacak Hangi Gün ve Saatlerde diye merak edenler için işte detaylı takvim ve saatler:
Bir Zamanlar Çukurova Perşembe: Saat -20.00
Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı Cuma: Saat -04.30
Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı Cumartesi: Saat -10.00 – 23.10
Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı Pazar: Saat -14.30

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon tekrarları ne zaman

Bir Zamanlar Çukurova 36. Bölüm Yeni Sezon Özeti Züleyha bebeği aldırdı mı TIKLAYIN?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezon öncesinde yaz tatilinde baştan sona tekrar edeceğini açıklamıştık yukarıda. Bir Zamanlar Çukurova tekrar bölümleri 24 Haziran ile 28 Temmuz tarihleri arasında ilk sezonun tüm bölümleri her gün Atv de ekrana gelecek. Dizinin baştan itibaren tekrar edecek olması yeni sezon öncesinde ilgi ve alakayı artıracaktır. Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon bölüm tekrarlarının yayınlanacağı saatler de belli olduğunda aşağıya detayları ile yazacağız: İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2. Sezon yeni tekrar gün ve saatleri:

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 
Bir Zamanlar Çukurova Cuma
Bir Zamanlar Çukurova Cumartesi
Bir Zamanlar Çukurova Pazar
Bir Zamanlar Çukurova Pazartesi
Bir Zamanlar Çukurova Salı
Bir Zamanlar Çukurova Çarşamba

Çukurova dizisi 2.sezon tekrarları hangi gün saat kaçtaBir Zamanlar Çukurova dizisinin tekrarlarını yeni sezonda sizler için sürekli güncel tutmaya ve Atv yayın akışına göre buraya sürekli yazmaya devam edeceğiz. Lütfen sizlerde Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2. sezonunda tekrar yayınlanacağı gün ve saatler hakkında merak ettiklerinizi aşağı yazarak bizlere sorabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ediyor Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2. sezonunda başarılar diliyoruz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba