Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan Kimdir, Diziye Neden Geldi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Kadroya son katılan oyuncu Sevda Çağlayan karakteri oldu. Bu sayfada Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan oyuncuyu ve hakkında merak edilen bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan kimdir gerçek adı soyadı nedir, diziye hangi amaçla geldi kısa bilgiler vermek istiyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan Kimdir?

Nazan Kesal Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sevda Çağlayan

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan karakteri ile dahil olan oyuncunun gerçek adı soyadı Nazan Kesal. Yapımcılığını Tims & B Productions’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu’nun üstlendiği Atv’nin perşembe dizisi Bir Zamanlar Çukurova reytinglerde yeniden yükselişe geçti ve yeni oyuncuları da bünyesine dahil etmeye devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine son gelen Sevda Çağlayan rolünü canlandıran Nazan Kesal ile birlikte başrollerde Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Kerem Alışık, Bülent Polat, Melike İpek Yalova ve Selin Yeninci gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin kadrosu 3. sezon için daha da güçlendirilmeye başlandı. Son dönemde Mucize Doktor dizisinin yüksek reytinglerinden dolayı 10 total oranına kadar gerileyen ancak daha sonra yeniden başa baş bir reyting almaya başlayan dizi 3. sezon onayını aldı.

Bir Zamanlar Çukurova 3. sezonda da kesin olarak devam edeceği belli olunca kadrosunu da sağlamlaştırmaya devam ediyor. Son olarak Çocuk dizisinde rol alan Nazan Kesal Sevda Çağlayan karakteri olarak dahil oldu diziye. Nazan Kesal, dizide Sevda Çağlayan rolüne hayat verecek ve dizide ağır oturaklı bir kadını canlandıracak. Kim için diziye giriş yapacağı ve uzun ömürlü olup olmadığı şimdilik bilinmiyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sevda Çağlayan

Nazan Kesal Kimdir? Sevda Çağlayan rolü

Nazan Kesal tiyatro kökenli başarılı bir dizi oyuncusudur. 28 Mart 1969 tarihinde Manisa ilimizde doğmuştur. Eğitimini 9 Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Nazan Kesal uzun yıllar Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda görev yapmıştır. Daha sonra Bursa Devlet Tiyatrosunda ve Ankara Sanatevi Tiyatrosu gibi önemli merkezlerde görev alan Nazan Kesal Nuri Bilge Ceylan yönetmenliğindeki ilk filmi iklimler ile ilk ödülünü de almıştır.

Daha sonra tv dizilerinde roller almaya başlayan tecrübeli oyuncu Analar ve Anneler, Bugünün Saraylısı, Kayıp Şehir, Aşk ve Ceza, Hicran Yarası, Aliye, Fazilet Hanım ve Kızları, Halka ve Çocuk gibi dizilerde önemli roller üstlenmiştir. Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna katılan Nazan Kesal dizide Sevda Çağlayan karakterine hayat verecek.

Bir Zamanlar Çukurova Sevda ÇağlayanSizlerde merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilir ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sevda Çağlayan karakteri ile karşımıza çıkacak olan Nazan Kesal hakkında fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Not: Yeni sezon onayı alan diziler için Tıklayın >> 2020-2021 de devam edecek diziler

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler