Bir Zamanlar Çukurova Reytingleri Nasıl? Yeni 2. Sezon İzlenme Oranları

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi yeni sezon reytingleri nasıl olacak 19 Eylül 2019 perşembe günü Atv ekranlarında ikinci sezonuna başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin alacağı reyting sonuçları ve izlenme oranları yeni sezon için dizinin geleceğine yön verecek en önemli gelişme olarak görülüyor. Perşembe günleri rekabet oldukça arttı.

Bir zamanlar Çukurova ikinci sezonuyla perşembe günleri ekrana gelmeye devam ederken FOX TV’de yayınlanan mucize doktor dizisi de almış olduğu yüksek reytinglerle dikkat çekerken her iki dizinin perşembe günleri reyting sonuçları büyük önem kazandı.

bir zamanlar çukurova son reytingleri Bir zamanlar çukurova son reytingleri nasıl  diye merak edenler icin iste 24 Ekim perşembe son reyting sonuçları:

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonda izlenme oranları nasılGeçtiğimiz sezon 12-15 arası Total reyting alan Bir Zamanlar Çukurova oldukça başarılı bir sezonu geride bırakmış ve ATV ekranlarında perşembe günlerine yeni bir çığır açmıştı. Yeni sezonda bu başarısını devam ettirmek isteyen bir zamanlar Çukurova dizisi Fox TV ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Mucize Doktor dizisi ile kıyasıya bir rekabet içerisinde yer alacak ve reyting sonuçları hangi dizinin daha fazla izlendiğini bizlere gösterecek. Bu arada TRT ekranlarındaki Şampiyon dizisi de rakip bu dizilere, Star tv de yayınlanan Benim Tatlı yalanım da var elbette, bunu da söyleyelim.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ REYTİNG SIRALAMASI YENİ SEZON İLK BÖLÜM TOTAL SIRALAMA;

Bir Zamanlar Çukurova dizisi reytinglerde 2. sırada yer aldı. Başarılı dizi reytinglerde ki başarısını sürdürüyor. İşte yeni sezon 2. bölümü 26 eylül perşembe reyting durumu Total;

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonunda reytingler nasıl olacak? Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon reytinglerde nasıl devam edecek? İlk haftasında reytinglerde ikinci sırada yer alıyor. İkinci ve sonraki haftalarda reytingleri nasıl olacak? Bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezon bilgileri reytinglerini her hafta konumuzda paylaşıyoruz.

Sezona 1 hafta erken başlayan Mucize Doktor dizisi geçtiğimiz hafta almış olduğu 7 üzerindeki Total reyting ile haftayı açık ara lider kapatmış ancak 19 Eylül 2019 perşembe günü Atv kanalındaki Bir Zamanlar Çukurova dizisinin de başlamasıyla Perşembe günlerinin en çok izlenen dizinin hangisi olacağı ve reyting sonuçlarında ipi kimin göğüsleyeceği belli olacak. Bizim tahminlerimize göre Bir Zamanlar Çukurova dizisi geçmiş sezondan oldukça iyi bir izleyici kitlesi olduğu için mucize Doktor dizisini geride bırakabilir ancak geçtiğimiz hafta oldukça iyi bir çıkış yakalayan Mucize Doktor dizisinin de yine yüksek reytinglerde seyredeceğini tahmin ediyoruz. Bu arada diziye yeni katılan oyuncular için Tıklayın >> Bir Zamanlar Çukurova Dizisine 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Bir Zamanlar Çukurova reyting sıralaması nasılBir Zamanlar Çukurova Reytingleri Nasıl?

Bir Zamanlar Çukurova Reytingleri geçtiğimiz sezon tartışılmayacak kadar iyiydi. Bir çok rakip dizi olmasına rağmen Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Bizim Hikaye ve Avlu gibi dizileri geride bırakarak fark atmış ve dizi sezonu lider olarak kapatmıştı. Almış olduğu reytinglere kısa bir göz atarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni 2. sezonunda nasıl bir reyting alacağını tahmin etmeye çalışalım. İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölüm Reytingleri:Bir Zamanlar Çukurova dizisi son reyting sonuçları

Yukarıda gördüğünüz üzere Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reytingleri oldukça yüksek seyrediyor ve 14-15 oranlarındaki total reyting ile hem Atv kanalını hemde yapımcısını oldukça memnun etmiştir. Bu sezonda perşembe günü yarışacağı rakiplerine oldukça zor zamanlar yaşatacak gibi görünen Bir Zamanlar Çukurova alacağı reyting oranları ile yine zirvede yer alacak görünüyor. Bir Zamanlar Çukurova Perşembe günü reytinglerinde bu sezonda lider olacaktır bizim tahminlerimize göre.

Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon reytingleri nasılBir Zamanlar Çukurova Perşembe Reytinglerindeki Rakipleri:

Atv de perşembe yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin şimdilik 3 önemli rakibi var. 1- Fox tv de yayınlanan Mucize Doktor, 2- TRT1 de yayınlanan Şampiyon dizisi, 3- Star Tv de yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizileri. Bu diziler Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile rekabet edebilir mi? Reytinglerde bizce Mucize Doktor ile Bir Zamanlar Çukurova dizileri kapışır ama Mucize doktorun Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reytinglerde geçebileceğini tahmin etmiyorum. Bu nedenle geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da Bir Zamanlar Çukurova dizisi reytinglerde perşembe günleri birinci olacak görünüyor.

Atv reytingleri Bir Zamanlar Çukurova Ab Total reytingBir Zamanlar Çukurova dizisi yeni 2. sezonda da reyting birincisi olacak mı?

Bizce Bir Zamanlar Çukurova dizisi reytinglerde sadece perşembe günü değil belki de haftanın da en çok izlenen dizisi olacak. Çünkü geçtiğimiz yıl birinci olan Diriliş Ertuğrul dizisi bile yaklaşık 13-15 oranlarında reyting alırken Bir Zamanlar Çukurova dizisi daha yüksek reytinglerde seyretti. Bu nedenle bu sezonda da Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reytinglerde ve izlenme oranlarında hem perşembe günlerini hemde haftayı birinci kapatabileceğine buradan vurgu yapmak istiyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin aldığı reyting sonuçlarıBir Zamanlar Çukurova Neden Reytinglerde birinci oluyor?

1- Bir Zamanlar Çukurova senaryosu oldukça yenilikçi ve güzel.
2- Perşembe günleri daha güzel bir dizi şimdilik yayınlanmıyor.
3- Atv Bir Zamanlar Çukurova dizisine çok önem veriyor ve destekliyor.
4- Bir Zamanlar Çukurova dizisi halkın gerçek yaşamını konu alıyor ve gerçek bir hikayeden yola çıkılarak senaryolaştırılmış.
5- Bir Zamanlar Çukurova dizisi doğal oyunculuklar ile zirve yapıyor. Örnek: Saniye Gaffur vb.
6- Bir Zamanlar Çukurova dizisi sürekli yenilenen kadro ile izleyenleri sıkıp bunaltmıyor. Merak uyandıran yeni bölümler sunuyor. Ayrıca dizinin çekim yerleri çok merak ediliyor.. Tıklayın >>Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Nerede Çekiliyor, Yeni Çekim Yerleri Neresi?

Bu konumuzda Bir Zamanlar Çukurova Reytingleri Nasıl? Yeni 2. Sezon İzlenme Oranları hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler