Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Olacak, Kaçıncı Bölümde Final?

09.05.2019
1.088

Bu konu Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Olacak hakkında.. Atv ekranlarında perşembe günleri devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Kaç Bölüm Olacağı çok soruluyor. Özellikle dizinin Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Biteceği merak konusu oldu. Bizde bu konumuzda sevilerek izlenen ve her hafta reytinglerde yeni bir rekor kırmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ilgili detayları yazmak istedik. Dizinin gelecek planlarını ve dizinin kaç bölüm tasarlanıp kaç sezon devam edeceğini burada sizlere detaylandırmak istiyoruz. İlk olarak Bir Zamanlar Çukurova kaç bölüm sürecek ona cevap verelim.

Son Bilgiler: Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Olacak sorusuna, Kaçıncı Bölümde Final? sorusuna yanıt kesinleşti. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezon sonunda final yapacak. Bir Zamanlar Çukurova 140. Bölümde Final Yapacak Bitecek (2 Haziran 2022) Bir Zamanlar Çukurova 140. Bölümde Final

Güncelleme: Bir Zamanlar Çukurova 94. bölümü ile 29 Nisan Perşembe günü kaldığı yerden devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezon onayını aldı. Kısacağız 2021-2022 yeni sezonunda da Bir Zamanlar Çukurova dizisini izlemeye devam edeceğiz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 4. sezonu hakkında bilgiler için tıklayın >> Bir Zamanlar Çukurova 4. sezon devam edecek mi bilgileri..

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Sürecek?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 32. bölümü geride kaldı 9 Mayıs Perşembe yayınlanan yeni bölümle. Sevilen dizinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yaparak biteceği de merak konusu oldu. Bu sezonun en çok izlenen 2. dizisi olmayı başaran Bir Zamanlar Çukurova Diriliş Ertuğrul’dan sonra haftalık olarak en yüksek oranlara ulaşan dizi oldu. Atv de ekrana gelen ve yayınlandığı her bölümde ayrı bir heyecan ortaya çıkarak sevilen dizide son bölümler tam bir bilinmeze dönüştü.  Demir Yaman ve Yılmaz’ın baş döndüren gelişmeleri ile oldukça heyecanlı bölümler izlemeye devam ediyor izleyiciler.

Bir Zamanlar Çukurova Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Bitecek

Aynı zamanda bir zamanlar Çukurova dizisinin kaç bölüm sürecek merak edilirken ATV yeni sezon için bir zamanlar Çukurova dizisine onay verdi bile. İlk sezonunu rekorlar ile kapatan bir zamanlar Çukurova dizisi mayıs ayının sonunda 35. bölüm ile sezon finali yaparak uzun bir yaz tatili sürecine başlayacak. 2. sezon için hazırlıklarını Ağustos ayında başlatacak olan bir zamanlar Çukurova dizisinin ekibi yaklaşık 35 bölüm sürecek 2. sezon hazırlıklarına yeni oyuncuların katılım ile devam edecek. Bir zamanlar Çukurova dizisinin reytinglerinde büyük bir düşüş olmazsa 2. sezonun ardından 3. sezon da çekilecek. Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Olacak sorusuna ise kesinlikle 100 bölümü aşacak diyebiliriz.

Not: Korona virüs nedeniyle 2. sezon erken sezon finali ile noktalandı. Her sezonun yaklaşık 35 bölüm sürdüğünü tahmin edersek 2. sezonun sonunda toplamda 70. bölüme ulaşacak dizi. 3. sezonda devam edecek olursa bir zamanlar Çukurova dizisi 105 bölüme ulaşacak. Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Sürecek? sorusuna 1. sezonun sonunda 35. bölüme ulaşacak. Dizinin koronavirüs nedeniyle erken biten 2. sezon finali ise 63. bölüm ile oldu. 2. sezonun sonunda da yaklaşık 70. bölüme ulaşılması hedefleniyordu.3. sezon da yoluna devam edecek olan bir zamanlar Çukurova 3. sezonun sonunda 100. bölüme ulaşılmış olacak.

Bir Zamanlar Çukurova reytinglerde nasıl dizi kaç sezon sürecek

Bir Zamanlar Çukurova Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Bitecek?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi için kaç bölüm süreceğini tahmin etmek ve kaçıncı bölümde biteceğini bilmek gerçekten çok zor. Çünkü çok iyi reytingler almasına rağmen yarının ne getireceğini kestirmek çok zor. Mesela Sen Anlat Karadeniz dizisi geçtiğimiz yıl rekorlar kırıp 20 Total üzerinde reytingler alırken bu sezon dizi final mi sezon finali mi yapacak belirsiz. Yani demek istediğimiz bugün reytingler yüksek olabilir ama yarının ne getireceği  hiç belli olmaz. Çok iyi bir dizi çıkar ve tüm dizileri altüst edebilir.

Cuma günü yayına başlayan Hercai dizisi tüm dizilerin reytingleri altüst etmiş ve uzun süredir Cuma gününü reytinglerde birinci götüren Gülperi dizisi erken final yapmak zorunda kalmıştı. Bu nedenle dizilerin 1 ay sonra nasıl bir yerde olacağını bile kestirmek çok zor diyebiliriz. Ancak gördüğümüz kadarı ile Bir Zamanlar Çukurova dizisi çok sağlam ilerliyor ve yoluna hakim bir vaziyette ilerliyor. Çok büyük bir eksiklik veya hata olmazsa Bir Zamanlar Çukurova 3. sezonun sonunda 100. bölüm civarında final yaparak ekrana veda etmesi planlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova kaç bölüm sürecek

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reytingleri nasıl, işte izlenme oranları:

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kaç bölüm devam edeceğini tahmin etmenin bir yolu da bugüne kadar almış olduğu reytinglere kısa bir göz atmak. Aşağıya eklediğimiz reyting sonuçlarına bakarsanız Bir Zamanlar Çukurova dizisinin nasıl bir başarı yakaladığını ve kolay kolay zirveyi bırakmayacağını görebilirsiniz. Öyle ki Bir Zamanlar Çukurova dizisi başladı başlayalı Bizim Hikaye Mehmetçik Kutul Amare ve Tek Yürek gibi diziler bir bir final kararı alarak perşembe günü yayınından illallah ettiler. Çünkü Bir Zamanlar Çukurova dizisi kimseye reytinglerde şans tanımıyor. Bu başarısından dolayı da kutlamak gerekir kanalı.. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bu sezon boyunca almış olduğu reytingler ve sıralamadaki değişmeyen yeri:

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son reytingleri

Aslında bu reyting sonuçlarına bakarak diğer dizilerin de Bir Zamanlar Çukurova dizisini takip etmelerini önermek yanlış olmasa gerek. Çünkü dizi yeni oyuncular ile sürekli kendini tazelerken yeni mekanlar yeni araçlar ve çekim yerleri ile bir dizinin nasıl olması gerektiği konusunda adeta bizlere ders veriyor. Bu bağlamda Bir Zamanlar Çukurova dizisinin iyi analiz edilmesi diğer dizilerin uzun süre devam etmesine ipucu olur diye düşünüyorum. Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Olacak sorusuna dizioyuncu.com olarak tahminen 150 bölüm diyoruz ve 5 sezon devam eder diyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova final tarihi belli mi?

Oldukça sevilen ve yukarıda gördüğünüz gibi oldukça yüksek reytingler alan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin böyle reyting alamaya devam etmesi durumunda en az 3 sezon süreceğini ve 3. sezon sonuna kadar devam edeceğini söyleyebiliriz. Yaklaşık 105 bölüme ulaşması beklenen dizinin 2020-2021 sezonu sonunda final yapması bekleniyor. Zaten dizi büyük yatırımlar yaparak özel bir set inşa etmiş ve Adana ilimizin geçmiş tarihlerini en iyi şekilde dizide sunmayı hedeflemişti. Bu hedefinde başarılı olmuş olmalı ki seyirci diziyi hiç bırakmadı. Hatta Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli bile her hafta diziyi kaçırmadan izlediğini ve çok keyif aldığını belirterek güzel bir reklamını yapmıştı. Kısacası bu dizi için şu tarihte bitecek demek biraz zor..

Bir Zamanlar Çukurova bitiş tarihi belli mi

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Başarısının Sırrı Nedir?

Son zamanlarda dillendirilen konulardan birisi de bu dizi bu başarıyı nasıl sağladı, uzun süre izleyici kaybetmeden nasıl devam ediyor diye merak edenler var. Açıkçası Perşembe günleri daha iyi bir dizi yok. Bu yüzden sürekleyici konusu, yenilenen oyuncuları, ve oyunculuk becerileri konusundaki yeteneklerin çok iyi rol yapması. Mesela Saniye rolünü oynayan Selin Yeninci gibi yetenekli oyuncuların çok sayıda olması diziyi sürekli izlenebilir hale getiriyor. Böylelikle diziyi izleyenler gerçekten de eski zamanların Adana’sını yaşıyor Bir Zamanlar Çukurova dizisini izlerken.

Başarısının sırrı bu diye düşünüyorum. Ayrıca hiç bir masraftan kaçınmamış Tims B şirketinden Timur Savcı, gerçekten de ne gerekiyorsa her şey karşılanıyor, dizide kullanılan eski model uça ve arabalar gerçeğin aynısı. Konak ise sil baştan dizi için tasarlanmış özel bir set alanı oldu. Yani kısacası dizide büyük emekler var, bu emeklerin karşılığını da reyting olarak alıyor dizi..

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman final yapacak

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Olacak, Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Bitecek? sorularına detaylı bir şekilde cevap vermeye çalıştık. Bu konuda Bir Zamanlar Çukurova dizisine sürekli yeni oyuncuların girip taze bir kan olarak diziye etki etmeleri de oldukça önemli. Diziye yeni gelen oyuncuları sizler için yeni bir sayfada topladık ve detaylı şekilde sizlere tanıtıyoruz. Merak edenler tıklayabilir >> Bir Zamanlar Çukurova Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Bir Zamanlar Çukurova Koronavirüs sonrası devam edecek mi?

Kesinlikle devam edecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 63. bölümden sonraki virüs arası bitince çekimlere yeniden başlayacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2021-2022 sezonu kaldığı yerden devam edecek ve final kesinlikle düşünülmüyor.

Bir Zamanlar Çukurova 2021-2022 Devam edecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi haftanın en çok izlenen dizilerinden olmaya devam ediyor. Reytinglerdeki bu başarısı onu 2021-2022 sezonunda da yoluna devam ettirecek görünüyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2021-2022 sezonu kesinleşince ayrıca duyuru yapacağız.

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Olacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Kaç Bölüm Olacak sorusuna tahmini olarak 3. sezonun sonunda 2021-2022 yılı için 100. bölüm diyebiliriz. Ancak dizilerin ömrünü her zaman seyirci belirler. Sizce Bir Zamanlar Çukurova dizisi daha uzun yıllar devam eder mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Sami dedi ki:

  Devam etseydi iyiydi YILMAZ rolünde oyuncu ölmesiyle filmin tadı kaçıyor.

 2. furkan temurbuğa dedi ki:

  bir zamanlar cukur ova 70 bölümde bitsin yerine aşk ve mavi başlasın

 3. furkan temurbuğa dedi ki:

  bitsin 70 bölüm de bida baslamasin

 4. furkan temurbuğa dedi ki:

  bir zamanlar çukur ova 70 bölüm de bitsi

 5. furkan temurbuğa dedi ki:

  ben istemiyorum ama filimi hemen bitirin filim bitsisin ama 70 bölüm de bisin bida başlamasın atev eye perşem günü baska birsey baslasın yaşım 13 cennet mahlesi diye roman filimi başlasın ama 1 bölumde farklı olylar olsun cennet mahlesinin yeni dizi baslasin 900 bölüme kadar verin

 6. Nurcan dedi ki:

  Evet. Eder bence 5 nu bulur cünku dizi cok güzel.ve severek izliyoruz yurtdisindam 🇹🇷🇩🇪🙏 saygilarimla hayirli geceler

 7. Nihal dedi ki:

  Beğenerek izliyorum tek kelime yle harika,senaristi ne,yönetmenine,ve oyuncu kadrosuna başarılarının devamını diliyorum👍👍👍👍👍👍👍

 8. Anonim dedi ki:

  final olmasın

 9. Anonüm dedi ki:

  Demir yamani cok beyeniyorum isderim sonunda Demir yaman muradini ersin ve züleyha Cook pisman olsun.

 10. Anom dedi ki:

  Boyle sacma dizi I olur zuleyha bir demure bir otekine sevgi ask Boyle basimi ya ne namus kaldi ne ar

 11. Anonim dedi ki:

  Cok iyi dizi

 12. Anonim dedi ki:

  Filmin sonunda lutfen zuleyhayla yilmaz kowussun

 13. Zeliha dedi ki:

  Elinize emeğinize yüreğinize sağlık harika bir dizi ♥️

 14. Mert dedi ki:

  Bitsin bu dizi mucize doktoru izleyemiyorum televizyonu vermiyorlar

 15. Kazan dedi ki:

  Devamını bekliyoruz severek izliyoruz

 16. Kargoğlu dedi ki:

  Final olmasın lütfen çok severek izliyoruz devam etsin istiyor uz

 17. Aydinli dedi ki:

  3 sezon olsun ne olur