Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu Kimdir? Amacı ne?

Bu konumuzda sizler için Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan Hakan Gümüşoğlu karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız. TIMS&B imzalı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu oturmaktadır. Çekimleri Adana’da gerçekleşen Bir Zamanlar Çukurova dizisi 13 Eylül 2018 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.Bir zamanlar Cukurova Hakan neler yapacak

3 sezondur Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova dizisine 4. sezonda Hakan Gümüşoğlu karakteri dahil olmuştur. İzleyiciler tarafından Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan Hakan Gümüşoğlu karakteri ve bu karakterin amacının ne olduğu merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan Hakan Gümüşoğlu karakterini amacının ne olduğunu, Hakan Gümüşoğlu karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu Karekteri Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Hakan GümüşoğluBir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılmasına rağmen dizisinin ana karakterlerinden biri olan Hakan Gümüşoğlu, bir lojistik firmasının sahibi olarak izleyici karşısına çıkacaktır. Özellikle Beyrut sahneleri ile diziye iddialı bir giriş yapacak olan Hakan Gümüşoğlu karakteri varlıklı ve zengin bir adamdır.

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu Karakterinin Amacı Ne?

Senaryosunu Yıldız Tunç, Atilla Özen, Ayça Üzüm ve Selena Çağlayan’ın kaleme aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisine 4. sezonda dahil olan Hakan Gümüşoğlu karakteri, Demir Yaman’dan intikam almak için Çukurova’ya gelmiştir. Demir Yaman’dan intikam almak amacıyla Adana’ya gelen Hakan dizide ki tansiyonu oldukça artıracaktır.

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu Kimdir?

İbrahim Çelikkol Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hakan GümüşoğluBir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan Hakan Gümüşoğlu karakterine başarılı oyuncumuz İbrahim Çelikkol hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Hakan Gümüşoğlu karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz İbrahim Çelikkol da merak etmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda başarılı oyuncumuz İbrahim Çelikkol’nu daha yakından atacağız ve İbrahim Çelikoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

İbrahim Çelikkol Kimdir?

39 yaşındaki oyuncumuz 14 Şubat 1982 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa adım atmadan önce profesyonel olarak modellik yapan İbrahim Çelikkol basketbolla da yakından ilgilenmektedir. Ligde basketbol oynayan İbrahim Çelikkol, basketi bıraktıktan sonra çeşitli oyunculuk eğitimleri almıştır. Anne tarafı Selanik göçmeni Baba tarafı ise Arap kökenli olan başarılı oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2008 yılında Pars Narkoterör dizisi ile geçmiştir. Dizide hayat verdiği Şamil karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl M.A.T dizisinde boy göstermiştir. Özellikle Karadağlar ve İffet dizilerindeki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz daha önce Keskin Bıçak, Fetih 1453, Merhamet, Sadece Sen, Reaksiyon, Kördüğüm, Siyah Beyaz Aşk, Muhteşem İkili, Doğduğun Ev Kaderindir, Kuş Uçuşu, Seddülbahir 32 Saat gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Mesti Aşk filmiyle geçen oyuncumuz bu sezon Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ekranlarda olacaktır.

İbrahim Çelikkol Yer Aldığı Diziler

2008 Pars Narkoterör (Şamil Baturay)
2009 M.A.T (Sinan Atalay)
2010 Keskin Bıçak (Mithat)
2010 – 2011 Karadağlar (Gül Ali Karadağ)
2011 – 2012 İffet (Cemil Özdemir)
2013 – 2014 Merhamet (Fırat Kazan)
2014 Reaksiyon (Oğuz)
2016 Seddülbahir 32 Saat (Mehmet Çavuş)
2016 Kördüğüm (Ali Nejat Karasu)
2017 – 2018 Siyah Beyaz Aşk (Mert Barca)
2019 – 2021 Doğduğun Ev Kaderindir (Mehdi)
2021 Kuş Uçuşu (Kenen)
2021 Bir Zamanlar Çukurova (Hakan Gümüşoğlu)

İbrahim Çelikkol Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz İbrahim Çelikkol sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 829 gönderisi ve 1,9 milyon takipçisi vardır. İbrahim Çelikkol’un resmi ınstagram hesabı: @ibrahimcelikkol41

İbrahim Çelikkol Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

39 yaşındaki başarılı oyuncumuz İbrahim Çelikkol, 2017 yılında mimar Mihre Mutlu Çelikkol ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan çift 2019 yılının Aralık ayında oğullarını kucaklarına almıştır. 4 yıldır evli olan çift oğullarına Ali ismini vermiştir.

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu – İbrahim Çelikkol Kıyafetleri

Oyunculukla tanışmadan önce profesyonel olarak modellik yapan yakışıklı oyuncumuz İbrahim Çelikkol, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuz sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz İbrahim Çelikkol’un özel hayatında ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinde giydiği ceket, gömlek, kaban, tişört, kazak, hırka, mont, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve Siyah belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan Hakan Gümüşoğlu karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz İbrahim Çelikkol’u yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisine 4. sezon gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler