Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir? (Furkan Palalı)

04.09.2020
1.384

Bu konumuzda Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir? Fikret Fekeli karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi nedir? dizideki rol özellikleri nelerdir? kaç yaşındadır? daha önce hangi okullarda okumuştur? daha önce hangi dizilerde yer almıştır? sosyal medya hesabı ve sevgilisi var mı? gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız. Bir Zamanlar Çukurova dizisi Fikret Fekeli karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.Bir Zamanlar Cukurova Fikret Fekeli

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir?

Ali Rahmet Fekeli’nin yaşadığından dahi emin olmadığı yeğenidir. Fikret aniden Adana’ya gelir. Ali Rahmet Fekeli’nin ve Çukurova’nın tam merkezine oturur. Fikret’in ne amaçla geldiği asıl amacının ne olduğu  belli değildir. Fikret, Fekeli için bir evlat mı olacak yoksa onun mal varlığına göz dikmiş bir yeğen mi? Bu durum Yılmaz’ı nasıl etkileyecek? gibi sorular pek çok izleyicinin aklına takılmaktadır.

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli karakterini canlandıran Furkan Palalı kimdir? sorusuna cevap verelim.

Bir Zamanlar Cukurova Furkan PalaliFurkan Palalı Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fikret Fekeli karakterine haya verecek oyuncunun gerçek adı Furkan Palalı‘dır. Furkan Palalı, 1986 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. 1.90 boyundadır. Boyunun avantajını da kullanarak hem modellik hemde oyunculuk sektörü ile çok yakından ilgilidir. 2011 yılında Türkiye’de yılın en iyi modeli seçilmesinin ardından dünyada da yılın en iyi modeli olarak seçilmiştir. Model seçilmeden önce de oyunculuk ile ilgilenen Furkan Palalı, en iyi model seçilmesinin ardından oyunculuk sektöründe daha fazla yer almaya başlamış yani bir nevi ününü duyurmuştur. Aslında Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunu olan Furkan Palalı meslek seçimini oyunculuktan tarafa kullanmıştır. Şu anda ise Marmara Üniversitesinde Radyo ve Televizyon bölümünde yüksek lisans görmekte oyunculuk kariyerini daha da üst düzeylere taşımaktadır.

Fikret Fekeli KimdirFurkan Palalı’nın Yer Aldığı Diziler

2010 – Küçük Sırlar (Aras)
2010 – Adını Feriha Koydum (Model(
2012 – Hayat Devam Ediyor (Giray)
2013- Son Yaz (Arif)
2013 – Aşk Emek İster (Demir)
2014 – Kızılelma (Murad Altay)
2015 – Son Çıkış  (Kenan)
2016 – No 309  (Onur Sarıhan)
2018 – Bir Mucize Olsun  (Yiğit Tümer)
2019 – Benim Tatlı Yalanım (Nejat Yılmaz)
2020 – Bir Zamanlar Çukurova  (Fikret Fekeli)

Furkan Palali ve Asli Bekiroglu Sevgili miFurkan Palalı Sevgilisi Kimdir?

Furkan Palalı yaklaşık olarak 2 yıl kadar önce Burcu Kıratlı ile magazin kameralarına takılmıştı. Burcu Kıratlı’dan sonra Benim Tatlı Yalanım dizisinde başrol oyunculuğunu paylaştıkları Aslı Bekiroğlu ile anılmıştı. Fakat bu dedikoduların asılsız olduğu Aslı Bekiroğlu’nun sevgilisi ile görüntülenmesinin ardından asılsız olduğu ortaya çıkmıştır.

Bir Zamanlar Cukurova Fekeli'nin YegeniFurkan Palalı’nın Resmi Sosyal Medya Hesabı

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli kimdir? sorusunda bu konumuzda yanıt vermeye çalıştık. Yetenekli olduğu kadar yakışıklı da olan oyuncumuz resmi instagram sayfasını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Yaklaşık 122 gönderisi ve 896 bin takipçisi bulunan Palalı, yeni projelerde yer almaya devam ettikçe takipçi sayıları artış göstermektedir.

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli kimdirBir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli kimdir? konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar.Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli hakkında yorum ve görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Yeni sezonda bir zamanlar Çukurova dizisinde Fikret fekeli karakteri olarak Ali rahmet fekeli nin yeğeni rolüyle diziye dahil olacak olan Furkan Palalı bakalım dizide nasıl bir değişikliğe yol açacak izleyenler beğenecek mi yeni sezon yeni bölümleri de göreceğiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.