Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Gerçekten Öldü mü diziden Neden Çıktı Geri Dönecek mi?

Perşembe akşamları ATV kanalında yayınlanan Bir zamanlar Çukurova dizisinin en sevilen karakterlerinden birisi olan Fekeli 26 Eylül 2019 perşembe günü yayınlanacak olan 37. bölümde ölerek diziden ayrılacak. Ancak çok sevilen oyuncunun bir zamanlar Çukurova dizisine gerçekten veda edip etmediği ya da geri dönüp dönmeyeceği merak ediliyor. Bizde bu konumuzda Fekeli neden öldü, bir zamanlar Çukurova Fekeli öldü diziden ayrıldı mı, ya da diziye geri dönecek mi gibi sorulara yanıt vermek istiyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli öldü mü diziden neden çıktıBir Zamanlar Çukurova Fekeli öldü mü diziden neden çıktı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 26 Eylül perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümünde Yılmaz’ın yüzünden Fekeli vurulur ve kan kaybından tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak ameliyat masasında can verir. Fekeli gerçekten öldü mü diziden neden çıktı ayrıldı soruları da izleyicilerin en çok merak ettiği soruların başında geliyor. Hemen açıklayalım ve Fekeli karakterini canlandıran Kerem Alışık hakkında detaylar verelim.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Gerçekten Öldü mü diziden Neden Çıktı Geri Dönecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 37. Bölümde Fekeli Gerçekten Öldü mü?

Bazı olaylar vardır izleyiciyi çok üzer. Bir Zamanlar Çukurova dizisi de doğru sözleri ve baba tavırları ile Fekeli rolündeki Kerem Alışık’ı çok sevdi çok alıştı. Bu nedenle Fekeli Gerçekten Öldü mü diziden çıktı mı geri gelecek mi soruları izleyicinin en çok merak ettiği soruların başında geliyor. üzülerek söyleyelim ki Fekeli gerçekten ölüyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 26 Eylül günü yayınlanan yeni bölümünde vurulan ve Yılmaz için hayatını veren Fekeli karakterinin bu babacan tavırlarından sonra diziden çıkması elbette dizi severleri oldukça üzecek görünüyor.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli neden öldü diziden çıktı mıBir Zamanlar Çukurova dizisinden Fekeli Neden Çıktı Ayrıldı?

Aslında bu hikaye hayat verdiği Ali Rahmet Fekeli karakteriyle bütün Türkiye’nin sevdiği bir dizi oyuncusu olan Kerem Alışık için güzel bir son oldu. Evladı gibi sevdiği Yılmaz uğruna ölebilmeyi bile herkese gösteren Fekeli bu ölümü ile adeta ölümsüz oldu. Kan kaybı sonrası kalbi duran ve Müjgan doktorun onu yaşatmak için elinden geleni yapmasına rağmen kurtaramadığı ve Neşet Ertaş’ın ölüm yıl dönümünde hüzünlü bir veda ile diziden ayrıldı Fekeli karakteri. Fekeli karakterini canlandıran Kerem Alışık’ın yeni bir diziden teklif aldığı ve bu nedenle diziyi bıraktığına dair bilgiler olsa da biz pek ihtimal veremedik. Çünkü Kerem Alışık daha büyük daha iyi bir dizide oynayacağını ve bu duygu yüklü dizi sonrasında düşünemiyoruz. Daha iyi bir dizi projesini olduğunu da ayrıca düşünmüyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli diziden çıktı mı neden ayrıldıFekeli Öldü diziden Ayrıldı Geri Dönecek mi?

Sosyal medyadaki iddialardan birisi de Fekeli karakterini canlandıran Kerem Alışık’ın dizide öldü gösterilse bile bir süre sonra farklı bir karakter olarak yeniden bir zamanlar Çukurova dizisine döneceği hakkında. Ancak hemen şunu belirtmeniz lazım ki bu durumun gerçekleşmesi oldukça zor görünüyor. Eğer Kerem Alışık tekrar bir zamanlar Çukurova dizisinde dönecek olsa bizim tahminimize göre diziler hiç ayrılmaz ölmezdi.

Büyük ihtimalle Fekeli karakterini canlandıran Kerem Alışık özel hayatındaki işleri dolayısıyla veya yeni bir diziden başrol teklifi aldığı için diziye veda etmiş olabilir. Aynı zamanda diziye yeni karakterler girmeye devam ederken bir zamanlar Çukurova dizisinin oyuncularını yenilemesi ve yoluna yeni gelen oyuncularla devam etmesi düşünülmüş olabilir. Ancak ne olursa olsun Kerem Alışık Fekeli karakteri ile öldü diziden ayrıldı geri dönecek mi? sorularının uzun süre sorulacağı kıymetli oyuncularımızdan birisidir. Bu nedenle diziye tekrar dönmesini biz çok isteriz ama Kerem Alışık ister mi onu bilmiyoruz. Bu arada Bir Zamanlar Çukurova Dizisine 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler? merak edenler Tıklasın >> Bir Zamanlar Çukurova Dizisine 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular

Bir Zamanlar Çukurova Fekelinin diziden ayrılırken söylediği sözler

Lütfen sizde Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Gerçekten Öldü mü diziden Neden Çıktı Geri Dönecek mi? konusu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkürler.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler