Bir Zamanlar Çukurova Dizisine 3. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

2 Yorum 4.809 kez izlendi

Bu içeriğimiz Bir Zamanlar Çukurova Dizisine 3. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler? 2020-2021 yeni sezon oyuncuları hakkında olacak. ATV ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu sezonun en başarılı dizilerinden biri olarak göz dolduruyor. Gerçekten de hem konusu hem oyuncu kadrosu hem de ATV dizileri arasındaki yeri olarak izleyiciyi doyuran reytinglerini en üst düzeyde başarıyla taçlandıran dizilerden birisi. Bu sezon perşembe günleri ATV kanalına müthiş bir reklam ücreti kazandıran Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezon biletini çoktan aldı bile.

Mart ayı sonunda koronavirüs nedeniyle erken sezon finali yaparak yaz tatiline giren Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ekibi uzun bir yaz tatilinin ardından ağustos itibariyle yeniden sete çıktı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. sezon kadrosuna yeni kattığı oyuncular kimler, BZÇ dizisi yeni oyuncuları burada sizlere detaylarıyla yazmaya çalışacağız.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 3. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisine 3. Sezon Yeni Gelen Oyuncuların Kimler? olduğunu bu konumuzda yazacağız. Sevilen dizinin yeni 3. sezon kadrosunda ilk göze çarpan iki önemli transfer var. Bunlardan birisi Nazan Kesal diğeri ise Furkan Palalı. Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin oyuncu kadrosuna 3. sezonda katılan Nazan Kesal ve Furkan Palalı hakkında kısa bilgiler verelim.

Nazan Kesal – Sevda Çağlayan

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan kimdirBir Zamanlar Çukurova Dizisinin oyuncu kadrosuna 3. sezonda katılan Nazan Kesal dizide Sevda Çağlayan isimli bir assolist sanatçıya hayat verecek. Nazan Kesal’ın Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde canlandırdığı Sevda Çağlayan karakteri yeni bölümlere adeta damga vuracak. Bir Zamanlar Çukurova’da sahne artık bir assolistin. İstanbul’dan Adanaya uzanan bir ses sanatçısının öyküsü diziye renk katacak. Usta oyuncu Nazan Kesal hem sesiyle güzelliğiyle, hem şıklığı ile assolist Sevda Çağlayan olarak ünlü ülke çapında tanınan bir sanatçıya hayat verecek.

Furkan Palalı – Fikret Fekeli

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli kimdirBir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. sezonunda diziye katılan bir diğer isim de Furkan Palalı oldu. Furkan Palalı dizide Fikret Fekeli karakterine hayat verecek. Adana’yı kasıp kavuran mücadelede Fikret Fekeli kimin tarafında olacak çok merak ediliyor. Kerem Alışık’ın hayat verdiği Ali Rahmet Fekeli’nin yeğeni olacak, ancak Fikret Fekeli amcasına mı yardım edecek yoksa Yamanlara mı yakın olacak dizi başlayınca göreceğiz. Furkan Palalı Fikret Fekeli karakteri olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni 3. sezon oyuncu kadrosunda. Oyuncu hakkında detaylı haberimiz için >> Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurovada Behice rolü yeni geldi

Esra Dermancıoğlu – Behice Hekimoğlu

Bir Zamanlar Çukurova’ya dahil olan Esra Dermancıoğlu dizide Behice Hekimoğlu karakterini canlandıracak. Behice Hekimoğlu soyadından anlayacağınız üzere Müjgan’ın halası rolünde gelecek diziye. Bir Zamanlar Çukurovada Behice Hekimoğlu karakterine hayat verecek olan Esra Dermancıoğlu dizide hem çok zeki hemde olayları irdeleyen yapısıyla herkesi illallah ettirecek desek yeridir.

Behice Hekimoğlu Nasıl Bir Karakter olacak? Hikayeye Doktor Müjgan’ın halası olarak dahil olacak Esra Dermancıoğlu, çıkarları için her şeyi yapabilecek, alımlı, flörtöz ve zeki Behice Hekimoğlu karakteriyle öyküye yeni bir heyecan getirecek. Her türlü sırra fena halde meraklı olan Behice, yaşadığı bir takım olayların ardından Adana’ya yeğeninin yanına sığınıp Fekeli’nin konağına yerleşecek. Kendisini beklemediği kadar entrika dolu bir ortamın içinde bulmasına rağmen, kısa sürede ortama uyum sağlayarak olaylara dahil olmayı başaracak!Bir Zamanlar Çukurovada Behice Hekimoğlu kimdir

Öncelikle Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bu sezon almış olduğu başarılı reytinglerden hem gün hem de hafta olarak diziye genel bir bakış yazmak istiyorum. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncuları gerçekten de özenle seçilmiş işini hakkıyla yapan ve her rolün karaktere tam oturduğu bir dizi olarak ön plana çıkıyor. Kesinlikle işçilik çok iyi ve yapımcıdan yönetmene, oyunculardan set çalışanlarına kadar her biri işini layıkıyla yerine getirmeye çalışıyor.

Zaman zaman Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yoğun çalışma temposundan dolayı ziyarete gelen hayranlarıyla yeteri kadar ilgilenilmediğine dair şikayetler gelse bile bu oyuncuların ve set ekibinin işini ne kadar ciddiye aldığının bir göstergesidir bana göre. Böylesine güçlü bir kadroyu almış olduğu yüksek reytinglerden dolayı kutlamak gerekiyor. Reyting deyince kısaca göz atalım:

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. sezon gelen oyuncular kimlerBir Zamanlar Çukurova dizisinin reytingleri nasıl izleyici diziden memnun mu?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi perşembe günleri başladığı günden beri çok yüksek oranlarına ulaştı. Galiba Atv dizileri bu işi biliyor, çünkü sadece Bir zamanlar Çukurova değil çarşamba günü yayınlanan Sen anlat Karadeniz salı günü yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz cuma günleri yayınlanan Hercai gibi diziler Atv kanalına bu sezonun en çok izlenen kanalı yapmaya kararlı gözüküyor. Bir Zamanlar Çukurova perşembe günleri almış olduğu 14-15 oranındaki Total reyting ile perşembe günlerinin reytinglerini adeta silip süpürüyor.

Haftalık olarak da Diriliş Ertuğrul dan sonra en yüksek reyting oranlarına Bir Zamanlar Çukurova dizisi sahip oldu, bu konuda da tebrik etmek gerekiyor. Reytingleri bu kadar yüksek olan ve izleyicinin takdirini kazanan hatta siyasi partilerdeki liderlerden bile övgülü sözler duyan ki Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli perşembe günleri Bir Zamanlar Çukurova dizisini kaçırmadığını ve mutlaka her hafta izlediğini açıklamıştı. Hal böyle olunca Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yüksek giden reytinglerini ayakta tutabilmek amacıyla yeni oyuncular transfer etmek gerekiyor ve zaman zaman kadroya taze kanlar ilave etme ihtiyacı doğuyor. Böylelikle dizi yeni oyuncuların katılımı ile sürekli tazeliğini korurken aynı oyuncuları her sahnede izlemeyen seyirci de yeni oyuncuların diziye uyumundan oldukça memnun gözüküyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine sonradan katılan oyuncular kimler?

Bir Zamanlar Çukurova yeni oyuncular FekeliPerşembe akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’ya sonradan katılan birçok oyuncu oldu. bu oyuncular adeta başrol oyuncusu gibi uyum sağlayarak dizinin vazgeçilmezi oldular. Bir Zamanlar Çukurova dizisine Fekeli ünvanı ile katılmış olan Kerem Alışık dizideki rolü ile adeta vazgeçilmez oldu. Hem afilli sözleri hem de karakteri ile dizinin en önemli oyunculardan birisi olan ve Fekeli olarak bildiğimiz Kerem Alışık dizide oldukça etkin bir rol de bulunuyor. Son haftalarda Hünkar hanım ile eski aşklarını yaşamaya başlamaları da diziye ayrı bir renk ve nostalji katmış gözüküyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin kadrosuna dahil olan ve doktor Müjgan olarak dahil olan Melike İpek Yalova yine dizinin vazgeçilmez oyuncularından birisi oldu. Özellikle Yılmaz ile yaşamış olduğu aşk ile sürekli gündemde olan, Yılmaz’ın Züleyha ile kendisi arasında kalmasından muzdarip olan Müjgan hem güzelliği ile Türkan Şoray’a benzetilmekte hem de Bir zamanlar Çukurova dizisine ayrı bir renk katmaktadır. Yılmaz ve Müjgan sahneleri bir zamanlar Çukurova dizisinin en özel en güzel sahneleri arasında gösterilmekte ve sonradan katılmasına rağmen Doktor Müjgan dizide en sevilen karakterlerden birisi olmaya devam ediyor.Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan oyuncular

Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan oyuncular ve kısa bilgileri:

Bir zamanlar Çukurova dizisi oldukça yüksek reytinglerde devam ederken diziye sürekli yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. En son yurt dışında yaşayan ve Hünkarın yeğeni olan Ercüment karakteri bir zamanlar Çukurova dizisine dahil oldu. Dizide Demir’in kuzeni olan ve hünkarın pek de hoşnut olmadığı, elindeki parayı çarçur eden ama yine de Demir’den para istemek için konağa gelmiş olan Ercüment karakteri dizinin yeni renkli simalarından birisi olacak gibi görünüyor.

Ercüment Demir’den yeni kuracağı iş için para isterken Hünkar Hanım Ercüment’in har vurup harman savuracağı korkusuyla Demir’in ona yardımda bulunmamasını ve para vermemesini özellikle istedi. Bakalım ilerleyen bölümlerde Ercüment bir zamanlar Çukurova dizisinde neler yapacak izleyiciye kendisini sevdire bilecek?

Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni gelen oyuncu Ercüment kimdir? Rüzgar Aksoy

Hünkar’ın yeğeni Ercüment Karakterini canlandıran Rüzgar Aksoy birçok dizide görmüş olduğumuz ve başarılı rolleri ile dikkat çeken Rüzgar Aksoy bir zamanlar Çukurova dizisinde Ercüment karakteri ile dahil oldu. Rüzgar Aksoy 1991 yılında İstanbul’da doğmuş 1.83 boyunda yakışıklı bir oyuncudur. İstanbul’da Haliç Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra dizi sinema ve tiyatro merakı onu oyunculuğa sürüklemiş ve birçok dizide seslendirme yapmıştır.

Rüzgar Aksoy 2010 yılında Adanalı dizisi ile oyunculuk hayatına iyi bir giriş yapmış daha sonra Annem uyurken, Araf Zamanı, Ah Neriman, Yunus Emre Aşkın yolculuğu, Kara Sevda ve  Yüz yüze gibi dizilerde rol almıştır. Bir zamanlar Çukurova dizisinde Ercüment karakteri olarak izleyeceğimiz Rüzgar Aksoy rolünün hakkını veren deyim yerindeyse her kılığa girebilen ender oyunculardan birisidir. Kendisine Ercüment rolü ile Bir zamanlar Çukurova dizisinde başarılar diliyorum.Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan Ercüment kimdir

Bir Zamanlar Çukurova dizisine katılacak olan oyuncu Betül kimdir?

30 bölümü geride bıraktığımız bir zamanlar Çukurova dizisinde adı sıkça geçen ancak dizide henüz göremediğimiz oyunculardan birisi de Betül karakteri. Betül Şermin ve Sabahattin’in Fransa’da eğitim hayatını devam ettiren kızlarıdır. Yaman sülalesinin yurt dışındaki bir üyesi olan ve annesi Şermin’in sürekli para gönderdiği gününü gün eden okumak amacıyla Fransa’ya giden ancak okulu bitmediği için sürekli para harcayan ve annesi Şermin’i borçlandıran Betül, babası Sabahattin’den beklediği ilgiyi görememiş bu yüzden annesi sürekli Demir’den borç para almıştır.

Bir zamanlar Çukurova dizisinde Betül karakterini canlandıracak olan oyuncu henüz belli olmadı. Çünkü dizide Betül’ün yüzü hiç görülmediği için büyük ihtimalle dizinin 2. sezonunda Fransa’dan büyük bir şölenle Adana’ya gelecek ve bir zamanlar Çukurova dizisine katılacak olan Betül karakterinin kim olduğunu ilerleyen bölümlerde detaylarıyla sizlere yazacağız.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisine yeni sezonda dahil olacak oyuncular kimler?

Bir zamanlar Çukurova Hatip Ağa

Tims B yapımın anlaşmış olduğu ve ilerleyen günlerde bir zamanlar Çukurova dizisine katılacak oyunculardan birisi de Hatip ağa rolünde diziye gelecek olan Sermiyan Midyat’tır. Bir Zamanlar Çukurova Hatip Ağa kimdir sorusuna Sermiyan Midyat olarak cevap veriyor ve Sermiyan Midyat’ı kısaca tanıtmak istiyorum: 2 Aralık 1974 tarihinde Ankara’da Doğan Sermiyan Midyat İstanbul Üniversitesi’nde işletme Fakültesinden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine Emret Komutanım dizisi ile başlayan Sermiyan Midyat birçok dizide ve filmde rol almış son yıllarda kendi filmlerini çekmeye başlamış ve baş rollerde yer almıştır.

Özellikle Hükümet Kadın ve ay love you filmleri son yıllarda çekilmiş en önemli filmlerdir. Bir zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna Hatip Ağa olarak katılacak olan ve oldukça zengin bir ağa karakterini canlandıracak Çukurova’da söz sahibi olan varlıklı bir ailenin ağası rolünde diziye katılacak ve Yılmaz’a destek olacak olan Hatip ağa Bir zamanlar Çukurova dizisine büyük ihtimalle 2. sezon dahil olacak. Sermiyan Midyat’ın canlandıracağı hatip ağa bakalım izleyiciler nasıl bir not alacak izleyip göreceğiz.Bir zamanlar çukurova hatip ağa kimdir

Bir zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda katılan Hasene kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar’ın kardeşi olan Hasene Haminne tarafından dillendirilince bir zamanlar Çukurova dizisindeki Hasene kimdir Hünkarın kardeşi olan Hasene hakkında kısa bilgileri ve sizlere burada yazmak istiyorum. Büyük ihtimalle bir zamanlar Çukurova dizisine 2. sezon katılacak olan Hasene Hünkarın annesi olan Haminne’den olma küçük kız kardeşidir. Haminne zaman zaman eskileri hatırlamakta ve bu yüzden de Hasene adını söyledikçe Hünkar eskiyi hatırlamış ve kız kardeşi merak konusu olmuştur. Bir zamanlar Çukurova dizisine katılacak olan Hasene’nin diziye sezon finalinde dahil olarak 2. sezonda önemli bir rol oynayacağını düşünüyoruz. Bir zamanlar Çukurova Hasene karakterini kimin canlandıracağı belli olunca buraya detaylarıyla yazacağız.

Bir zamanlar Çukurova dizisine 2. sezon dahil olacak yeni oyuncuları yeni sezondaki değişecek kadroyu ve karakterleri burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Perşembe akşamlarının yüksek reytingli dizisi olan Bir zamanlar Çukurova ilk sezonunda rekorlar kırarak reytinglerini tavan yaparak 2019 Mayıs ayının sonunda sezon finali yaparak yaz tatiline girecek. Uzun bir tatil döneminden sonra ağustos ayında yeniden sete çıkacak olan bir zamanlar Çukurova dizisinin oyuncularına yeni karakterler eklenmeye devam edecek.

Yapımcı firma olan Tims B böylesine güçlü bir diziyi reytinglerde düşürmemek ve daha da yukarılara çıkarmak için sürekli yeni oyuncularla görüşme halinde olduğunu daha önce duyurmuştu. Bir zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna yeni gelecek ve 2. sezonda dahil olacak oyuncuları bu sayfadan sizlere yazmaya, rolleri hakkında karakterleri hakkında kısa bilgiler vermeye devam edeceğiz. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler