Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri… Bir Zamanlar Çukurova dizisi Atv ekranlarında yayınlanırken bizlerde bu konumuzda sizlere dizi oyuncularının kıyafetlerini paylaşmak istiyoruz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alan her karakterin kendine özgü bir giyim tarzı bulunuyor. Hem genç hem orta yaşlı oyuncuların yer aldığı dizi de kıyafetleri giyimleri de buna göre şekilleniyor.

bi zamanlar cukurova hunkar, furkan palali kiyafetleri

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar, Züleyha, Müjgan, Behice başta olmak üzere tüm kadın oyuncuların kıyafet bilgilerini paylaşmak istiyoruz. Sadece kadın oyuncu değil elbette erkek oyuncularında kıyafetleri merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki oyuncuların kıyafetleri marka model ve fiyatları resimlerle sizlerle paylaşılacaktır. Bir Zamanlar Çukurova dizisi bir dönem dizisi olduğu için bazı oyuncuların kıyafetleri de dönemi yansıtıyor.

bir zamanlar cukurova sevda nazan kesal kiyafetleri Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Nazal Kesal’ın canlandırdığı Sevda başta olmak üzere orta yaş diyeceğimiz oyuncularında kıyafet bilgilerini araştırıp merak eden ziyaretçilerimizle paylaşmak isteriz. Nazan Kesal’ın Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonunda giydiği tek askılı mor elbisenin alternatiflerini bulduk. Mor tek askılı elbisenin fiyatı 100-200 TL arasında değişiyor.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın Kıyafetleri Fiyatları

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha rolünü canlandıran Hilal Altınbilek güzelliği fiziği ile dizide bir manken edası ile yer alırken giydiği her kıyafet merak konusu oluyor. Züleyha’nın giydiği kıyafetlerin bazıları dönem kıyafetleri gibi görünse de genellikle modern ve herkesin beğeneceği kıyafetler. Bu yüzden ziyaretçilerimizin de Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha’nın giydiği kıyafetleri merak edeceğini düşündük ve sizlerle fiyatlarını bulduğumuz kıyafetlerin resimlerini paylaşıyoruz.

bir zamanlar cukurova zuleyhanin kiyafetleri

Züleyha’nın yeni sezonda giydiği her kıyafet çok şık. Züleyha’nın Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonunda giydiği bordo mini elbise de çok güzeldi. Birebir aynısına ulaşamadık henüz araştırmalarımız sürüyor.

bir zamanlar cukurova zuleyha kiyafetleri

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan’ın Kıyafetleri Fiyatları

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan çok güzel bir kadın. Müjgan’ı canlandıran Melike İpek Yalova’nın giydiği kıyafetler de çok beğeniliyor. Modern kıyafetlerle boy gösteren Müjgan karakterinin giydiği kıyafetlerin bilgilerine ulaştığımızda sizlerle paylaşıyoruz.

bir zamanlar cukurova dizisi mujganin kiyafetleri

Bir zamanlar Cukurova mujgan kirmizi kiyafeti

Etiketler