Bir Zamanlar Çukurova Behice Neden Yok Çıktı mı Diziden Ayrıldı mı?

Bir Zamanlar Çukurova Behice Neden Yok Çıktı mı Diziden Ayrıldı mı? Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümünde Behice karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu diziden ayrılıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kötü karakterlerinden birisi olan Behice sonunda diziden ölerek ayrılıyor. Behice diziden neden ayrılıyor? Bir Zamanlar Çukurova Behice neden yok sorularını sizler için cevaplayalım.

esra dermancioglu bzc'dan ayrildi

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Behice Neden Yok Çıktı Mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice rolünü canlandıran oyuncu Esra Dermancıoğlu 85. bölümde diziden ölerek ayrılacak. Behice karakteri diziye girdiği ilk günden beri tüm kötülüğü ile seyircinin tepkisini çekmişti. Dizide tüm kötü planları yapan Behice’nin son kötülüğü de Hünkar Yaman’ı öldürmesi oldu. Hünkar Yaman Behice’nin yüzünden öldü ve diziden ayrıldı. Behice’nin yaptığı tüm kötülüklerin ardından sıra ona geldi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice rolünü canlandıran Esra Dermancıoğlu’nun yaptığı tüm kötülükler gün yüzüne çıkacak ve sonunda o da ölerek diziden ayrılacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 85. bölümünden itibaren Behice rolünü artık göremeyeceğiz. Yaptığı kötülükler yüzünden Behice’yi özlemeyeceğiz elbette.

Esra Dermancioglu kimdir

Bir Zamanlar Çukurova Behice Diziden Ayrıldı Mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan Esra Dermancıoğlu 85. bölümünde diziden ayrılıyor. Esra Dermancıoğlu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice rolünü canlandırıyordu. Behice dizinin kötü kadını. Sadece kendi çıkarları için yaşayan ve sürekli hain planlarla ortalığı bulandıran kadın Behice diziden ayrılıyor. Behice diziden ölerek ayrılıyor.

esra dermancioglu kimdir bir zamanlar cukurova dizisinden neden ayrildi

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Final Mi Yapacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar rolünü canlandıran Vahide Perçin’in ayrılığından sonra ayrılık haberleri bir bir devam etti. Yılmaz rolünü canlandıran Uğur Güneş’in diziden çıkmasının ardından artık final yakın diye düşünürken bir ayrılık haberi daha geldi. Başrollerinde; Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Hande Soral, Kerem Alışık, Furkan Palalı ile Nazan Kesal’ın yer aldığı dizide Vahide Perçin ve Uğur Güneş’in ardından Behice karakterine hayat veren Esra Demancıoğlu’nun da ayrılacağı öğrenildi.

behice bir zamanlar cukurovadan ayrildi

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde şimdilik final haberi görünmüyor. Final yapması beklenmeyen dizide bu ayrılıkların nedeni bilinmese de senaryoda değişikliğe gidilmesi olabilir. Çünkü aynı karakterler aynı senaryolar tekrar ediyordu. Bir Zamanlar Çukurova dizisi en az sezon sonuna kadar devam eder. Ama reytinglerde ilk sıralarda yer alan dizinin yeni sezonda da devam edeceği düşünülüyor.

Esra Dermancıoğlu (Behice) Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova’nın Behice’si Esra Dermancıoğlu 1968 İstanbul doğumludur. İsviçre’de Franklin College’de üniversite okuyan oyuncu Sanat Tarihi mezunudur. İlk kez Avrupa Yakası’nda rol alan Esra Dermancıoğlu Fatmagül’ün Şucu Ne? dizisindeki Mukaddes rolüyle meşhur olmuştur. Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Serçe Sarayı, Kırgın Çiçekler, Sen Harikasın, Sil Baştan, Doksanlar ,Galip Derviş, Ulan İstanbul, Şahin Tepesi, Ayla, Merdiven Baba, Hayalet Dayı, Kadın İşi Banka Soygunu dizi filmlerinde rol aldı.

esra dermancioglu bzcden ayrildi

Esra Dermancıoğlu’nun oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice rolünü nasıl buluyordunuz? Behice dizide devam etmeli miydi? Bir Zamanlar Çukurova dizisinden Behice’nin ayrılmasını nasıl yorumluyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmına fikirlerinizi yazınız.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Fatmagül ‘ün suçu dizisinde de oyunculuğu cok iyiydi.
    Kötü karakteri be kadar iyi oynuyorsa iyi karelerde iyi oynayacaktır.
    Yine de insan kötülük ve kötüleri gördükçe diziden ayrılsın istiyor.
    Hayat bu tabi bir yanda iyiler bir yanda kötüler olacak

Etiketler