Bir Zamanlar Çukurova 36. Bölüm 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Tarihi

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak Tarihi 36. Bölüm… Bir Zamanlar Çukurova dizisi Tims&B Productıon imzası taşırken yapımcılığını Burak Sağyaşar ve Timur Savcı üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Bir Zamanlar Çukurova dizisi başrollerinde Vahide Perçin, Kerem Alışık, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova yer almaktadır.

Önemli oyuncuların kadrosunda yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezon finali yaptığından beri yeni sezonu ne zaman başlayacak merak konusu oldu. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. sezonu 36. bölümü ile başlayacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 36. bölümü tarihi ne zaman? Yeni sezonda gelen giden oyuncular var mı? sorularına bu sayfada detaylı yanıtlar vermeye çalışacağız sizlere.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezon çekimleri ağustos ayının ortasında başlayacaktır. 2. sezon başlama tarihi net bir şekilde açıklanmasa da tahminimiz eylül ayının 2. haftasında Atv’de yeni bölümünü izleyebileceğiz. Genel olarak tüm diziler benzer tarihte yayınlanıyor. Bazen bir iki hafta oynasa da Bir Zamanlar Çukurova dizisi de eylül ayının 2. haftası yayına başlar muhtemelen. Çekimleri kısa süre içinde başlayacak olan dizinin fragmanı da iki hafta sonra çıkacaktır.

Bir zamanlar Çukurova dizisi 35. bölümü ile sezon finali yapmıştı. 2 ay gibi bir tatil süresi olduğu için sezon finalinde olanları unutmuş olabiliriz. Sizler için de kısa bir hatırlatma olması amacıyla sezon finali bölümünde olanları sizlerle paylaşalım.

Bir Zamanlar Çukurova 35. Bölüm Sezon Finalinde Neler Olmuştu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezon finali bölümünde Müjgan ve Yılmaz’ın düğün günü gelmişti. Müjgan teliyle duvağıyla gelin olmuştu. Fekeli düğüne Hünkarı da davet eder ve artık silahların susmasını ister. Hünkar da o düğüne katılır. Züleyha’nın hamileliği konakta büyük yankı getirir. Demir çocuğun kendinden olamayacağını bildiği için Züleyha’yı iffetsizlik ve Yılmaz ile birlikte olmakla suçlar. Demir son bir umut doktora gider ve milyonda bir de olsa baba olabileceği ihtimalini öğrenir.

Züleyha’nın bebeğinin kendinden olduğunu öğrenince mutluluktan havalara uçar ve konağı Züleyha’nın yanına gider ancak Züleyha her şeye olan inancını yitirmiş bir şekilde bebeği aldırmaya gider. Züleyha kürtaj masası önünde çaresiz bir şekilde beklerken diğer yandan Yılmaz ve Müjgan’ın düğünü yapılır. Müjgan hayatının en mutlu günümü yaşarken Yılmaz’ın aklı soru işaretleri ile doludur.

Kalbi hala Züleyha için atarken Müjgan’a evet demek çok zorlar onu. Nihayet düğün biter Yılmaz ve Müjgan eve dönerler. Ertesi sabah olduğunda ise Müjgan çok mutludur. Yılmaz da çekmecede Gaffur’un zulasından çıkan ve Yılmaz’a ulaşan sahte kimlikleri karıştırırken içinde yanmış bir kağıt bulur. O kağıt kaç bölümdür bir türlü Yılmaz’ın eline geçmeyen Züleyha’nın mektubudur. O mektupta Züleyha tüm gerçeği ve oğlunun Yılmaz’dan olduğunu itiraf etmektedir. Yılmaz bu mektubu okuyunca gözleri yaşla dolar.

Bir Zamanlar Çukurova 36. Bölümde neler olacak Tüyolar?

Yılmaz şimdi bir çıkmazın içindedir. Yeni evlendiği henüz bir günlük eşi Müjgan’ı terk edip Züleyha’ya dönecek mi yoksa tüm gerçekleri ve Züleyha’nın ona ihanet etmediğini bile bile Müjgan ile evli mi kalacak? Züleyha’yı Demir’in yanında ömürlük hapis mi edecek? Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu soru işareti ile sezon finali yapmıştı. Bu soruların cevaplarını kısa süre içinde alacağız. Yılmaz ile Züleyha yeni sezonda beklenmedik olaylar ile karşılaşacaklar, dizinin geleceği Müjgan ile mi yoksa Züleyha ile mi şekillenecek yeni bölümler bize yol gösterecek ama bir gerçek var ki bu sezon Züleyha gülen taraf olacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 19 eylül perşembe akşamı yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı. Yeni sezonun ilk bölümünden sonra her hafta perşembe akşamları yayınlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

Bir Zamanlar Çukurova 36. Bölümle 2. Sezona başlayacak, dizinin yeni bölümleri yine yüksek reytingler ile yola çıkarsa 2. sezon boyunca da Atv kanalının perşembe günleri yüzü gülmeye devam edecek. Dizi geçen sezon 35 bölüm çekilmişti bu 2. sezonda da 35 bölüm çekilirse 2. sezonun sonunda 70. bölüme ulaşacaktır. Büyük ihtimal dizi 3 sezon devam edecek. Çünkü çok büyük yatırımlar yapılmış ve özel bir dizi seti kurulmuştu Adana’da.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonu başlamasına kısa süre kalmışken haydi yoruma.. Siz Yılmaz’ın yerinde olsanız ne yapardınız? Masum Müjgan’ı terk eder miydiniz? Yoksa kalbiniz Züleyha diye atarken yine de bu evliliğe devam mı ederdiniz? Yorumları aşağı yazınız.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Hello. Yes, if the two love each other, it would be nice for the series to swear that zuleyha and jilmaz stay together and plan their commitment, but I believe their path will be very difficult. The series is one of the best I’ve ever watched and I can’t wait for it to start. In Slovenia, it is broadcasting on its own, but I have already looked at it. What they filmed is unique. ❤Good regards from Slovenia

Etiketler