Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Nerede Çekiliyor? (2020-2021)

Atv de ekrana gelen ve ilk iki sezonu ile oldukça başarılı bir performansı gösteren Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. Sezon Nerede Çekiliyor, 3. sezon BZÇ Yeni Çekim Yerleri Neresi? sorusuna yanıt vereceğiz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni 3. sezon çekimlerine ülkemizdeki koronavirüs salgını geçtikten hemen sonra başladı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi geçtiğimiz sezon perşembe akşamları yayınlanan ve haftanın en çok izlenen dizileri arasına girmişti. Reytinglerde her hafta Atv’nin yüzünü güldüren Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezonda da devam edecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi çekimleri 3. sezonda çok farklı mekanlara taşınmadı. Yeni sezonda yeni çekim yerleri katılacak sete bilgilerini sizlerle resimlerini paylaşacağız.

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Nerede çekilecekBir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Nerede çekildi tarihi yapı neresi?

Sevilerek izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek. Dizinin son bölümü nerede çekildi tarihi yapı neresi diye merak edenler olmuştur. Resimde gördüğünüz mekan Saimbeyli kalesi olarak bilinen ancak kaleden ziyade duvar görünümünde kalan tarihi yapıdır. Dizide Adana ilimizin güzel bir tanıtımı da yapıldığı için gece çekimleri için aydınlatılan Saimbeyli kale duvarlarının bir kısmını görüyorsunuz burada..

Bir-Zamanlar-Çukurova-Varda-Köprüsü-manzarasıDizide en çok görülen yerlerden birisi de köprü. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezon çekimlerine başlandı. Senaryo gereği dizinin çekimleri aynı mekanlarda devam edecek. Adana’da devam edecek olan çekimlerin detaylı adresi konumuzun devamına eklenmiştir. Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezon finali çekemedi. Ancak 3. sezon biletini erkenden almıştı. İşte resimlerle 3. sezondaki çekim mekanları..

 

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Nerede Çekiliyor?

Dizinin yeni sezonunda en merak edilen ve manzaralı sahnelerin çekilmesine imkan tanıyan Yılmaz ve Müjgan kareleri merak ediliyor. Bildiğiniz gibi geçen yıl içinde Müjgan intihara kalkışmış ancak ölmemişti. Büyük olaylar yaşanmış ve Yılmaz Züleyha’nın mektubundan sonra eski Yılmaz olarak kalamamıştı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni 3. sezon çekimleri aynı mekanlarda devam edecektir diye tahmin ediyoruz. Özellikle Yamanlar çiftliği en merak edilen yerlerin başında geliyor. Ancak Yamanlar çiftliğine ziyaretçi alınmıyor, dizi haklarının korunması merakın gitmemesi için mekanları uzaktan görebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Nerede Çekiliyor 2020-2021Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni 3. sezon çekimleri İstanbul’da mı olacak? Dizinin İstanbul gibi bir ile gitmesi oldukça zor. Çünkü büyük masraflarla Yamanlar konağı gerçek usulle inşa edildi. Zaten son yaşanan olaylara baktığımızda Müjgan ile Yılmaz arasındaki bebek olayından sonra nasıl bir 3. sezon olacak bizde kestiremiyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova 3. sezon çekim yerleri neresiAtv de 2020-2021 yeni sezona yeni diziler hazırlanırken son tanıtım fragmanı çıkan dizi ise Bir Zamanlar Çukurova dizisi oldu. 3. sezonu ile ekrana gelecek dizi elbette adında Çukurova geçinde Adana dediğinizi duyar gibiyim ama yine de merak edip Bir Zamanlar Çukurova Nerede Çekiliyor, yada Bir Zamanlar Çukurova 3. sezon çekim yerleri neresi mekanlar nerede nasıl gidilir? diye soranlar için detaylıca cevap vermek istiyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Yamanlar Konağı Çiftliği Nerede?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ilk iki sezonda olduğu gibi 3. sezonda da en çok göreceğimiz mekanların başında sürekli gördüğümüz Yamanlar ailesinin oturduğu bir kısmı da Şermin’e ait olan daha doğrusu Yılmaz’ın satın aldığı konak bulunuyor. Yamanlar çiftliği dizide en çok konuşulan çekimleri yapılan ve izleyicinin de en çok merak ettiği yer durumunda. Bir Zamanlar Çukurova 2020-2021 sezonu Nerede çekiliyor diye merak edip oyuncuları görmek için bu çiftliğe konağa gitmek istiyor ziyaretçiler.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Yamanlar Konağı ÇiftliğiBir Zamanlar Çukurova dizisi Yamanların konağı ve çiftlik arazisi dizi için özel olarak inşa edilmiş sunni bir çiftlik konağıdır. Gerçekte yaşam yok yani. Ama o kadar güzel bir çiftlik yapıldı ki görenler gerçek bir konak zannediyor. Çiftliğin yerini merak edenler için hemen yazalım: Adana’nın Karahmetli köyü. Yolu düşenleri yamanlar çiftliğine Adana’nın Karahmetli köyü’ne gelebilirler, Karataş yolunda Havutlu’yu geçince sağa dönüp dümdüz devam edin, bekliyoruz..

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Tren Köprüsü Nerede? Varda Köprüsü

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin en güzel manzaralı yerlerinden birisi de bir köprü manzarası. Fekeli ile hanım ağa otururken çok güzel bir manzara vardı diziyi izleyenler bilir, çok güzel bu köprü manzarası neresi Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki köprü nerede? Hemen yazalım, bu köprü Varda köprüsü oldukça tarihi ve oldukça bakımlı güzel bir köprü olarak dizimizde sürekli ekrana geliyor.

Bir-Zamanlar-Çukurova-Varda-Köprüsü-manzarasıKullanılmaya devam edilen bir demiryolu köprüsü olan Varda Köprüsü Bir Zamanlar Çukurova dizisine ayrı bir hava veriyor. Muhteşem bir manzaraya ev sahipliği yapan Varda Köprüsü nerede hemen yazalım. Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Varda Köprüsü, Adana ili Karaisalı ilçesi Hacıkırı köyünde mahallesinde bulunuyor. Muhakkak görülecek yerlerden birisi Adanada..

Yamanlar Çiftliği Bir zamanlar Çukurova 3. sezonDizide hep gördüğümüz mekan Yamanlar Çiftliği gerçekten de görkemli ve izleyenlerin oldukça merak edeceği bir çiftlik olduğunu söyleyebiliriz. Bir Zamanlar Çukurova Yamanlar Çiftliği nerede nasıl gidilir sorusuna Adana’nın Karahmetli köyü’ne geldikten sonra, Karataş yolunda Havutlu’yu geçince sağa dönüp dümdüz 18 km devam edince işte size dizinin çekildiği Yamanlar Çiftliği..

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur Saniye çekimleri nerede yapılıyor, Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Müjgan iç dış çekimleri nerede yapılıyor, Bir Zamanlar Çukurova Demir Züleyha çekimleri nerelerde çekiliyor, Bir Zamanlar Çukurova Hanım Ağa Hamine iç çekimleri nerede yapılıyor sorularına yanıt bekleniyor:

Etiketler